Zasilany Bateryjnie Mobilny Digital Signage

Zewnętrzny zasilany bateryjnie ekran reklamowy

700 NITS Zewnętrzny zasilany bateryjnie ekran reklamowy z maksymalnie 14-godzinnym czasem wyświetlania. Wszechstronne i angażujące oznakowanie digital signage, które wyróżnia Twoją firmę.

Seria DigiStopper od Armagard

Innowacyjna seria DigiStopper firmy Armagard. Przyciągaj klientów dzięki przenośnym reklamom zasilanym bateryjnie w lokalizacjach zewnętrznych. Zobacz zakres tutaj.

Mobilne monitory digital signage

Jasne, 2.500 NITS mobilne monitory digital signage do widocznych i czytelnych reklam w bezpośrednim świetle słonecznym.

Zewnętrzny informator multimedialny na baterie

Dwustronny, 700 NITS potykacz A1 digital signage A1 z maksymalnie 14-godzinnym czasem wyświetlania reklam w strefach dla pieszych.

Mobilny zewnętrzny stand reklamy audiowizualnej

1,000 NITS Mobilny zewnętrzny stand reklamy audiowizualnej do lokalizacji zewnętrznych. Dwustronna konstrukcja przyciąga klientów z obu kierunków.

Zewnętrzny potykacz digital na kółkach

Zewnętrzny potykacz digital na kółkach z monitorem 1.000 NITS i 10 godzinną baterią. Wszechstronna reklama digital do postawienia przed sklepem.

Zasilany na baterie potykacz

Zasilany na baterie potykacz z wyświetlaczem 700 NITS. Reklamuj się maksymalnie przez 14 godzin na jednym ładowaniu.

Potrzebujesz projektu Obudowa monitora na zamówienie? Mamy to pod przykryciem na warunkach zewnętrznych, publicznych i przemysłowych.

Zasilany bateryjnie, ruchomy i mobilny digital signage articles

Zobacz poniżej artykuły o Zasilany bateryjnie, ruchomy i mobilny digital signage from Armagard.

Przedstawiamy przenośny, zewnętrzny DigiStopper od Armagard

Nowatorskie rozwiązanie DigiStopper pozwala na umieszczenie przenośnych, zasilanych bateryjnie reklam na wystawach sklepowych, przy wejściach do sklepów oraz na zewnątrz sklepów. Oto wszystko, co musisz wiedzieć na temat tego innowacyjnego, nowego produktu.

Sprawdź, dlaczego przenośny totem LCD zewnętrzny jest odpowiedni dla Twojej kawiarni

Przekonaj się, co sprawia, że przenośne totemy LCD zewnętrzne od Armagard są właściwym wyborem dla Twojej kawiarni. Dowiedz się, dlaczego Armagard jest cenionym producentem sprawdzonych totemów LCD zewnętrznych i poznaj korzyści wybrania naszej firmy, jako dostawcy cyfrowej ramy A.

Wybór przenośnego, zasilanego bateryjnie rozwiązania digital signage do kawiarni

Jak wybrać najlepsze, zasilane bateryjnie rozwiązanie digital signage dostosowane do potrzeb kawiarni? Odkryj funkcje i zalety przekładające się na sukces zasilanych bateryjnie potykaczy digital signage.

Jak przyciągnąć klientów do kawiarni, stosując przenośny totem LCD zewnętrzny

Przenośny totem LCD zewnętrzny to łatwe w użyciu, wszechstronne urządzenie, z którego warto korzystać, aby zachęcić klientów do wstąpienia do kawiarni. Ustawienie mobilnego totemu LCD zewnętrznego w zasięgu wzroku klientów jest łatwe i bezpieczne i stanowi skuteczną, przyciągającą uwagę reklamę zwiększającą ilość gości odwiedzających kawiarnię. Oto dlaczego.