Zewnętrzny Potykacz Digital Na Kółkach

Bezprzewodowy potykacz A1 digital do postawienia przed sklepem

Zewnętrzny potykacz digital na kółkach sprawia, że reklama przed sklepem jest łatwa i skuteczna. Każdego ranka szybko postaw potykacz i przesuwaj go w ciągu dnia, aby Twoje promocje były widoczne dla jak największej liczby osób. Maksymalny 10-godzinny czas pracy baterii i bezprzewodowa konstrukcja oznaczają, że możesz reklamować się przez cały dzień w zatłoczonych miejscach, zwiększając sprzedaż promowanych produktów.

Zapytaj o ceny

Idealny do:

 • Postawieniu na chodniku
 • Postawienia przed sklepem
 • Węzłów komunikacyjnych
 • Restauracji i kawiarni
 • Uniwersytetów i kampusów
 • Centrów handlowych
 • Poczekalni

W skrócie:

Rozmiar (W×Sz×Gł)mm:
TBC
Rozmiar monitora:
43"
Rozdzielczość:
1920×1080
Jasność monitora:
1,000 NITS
Żywotność baterii:
Max 10 godzin
Temperatura pracy:
Od 2°C do 43°C
Klasa IP:
IP56
Kod produktu:
PDS-43-PTA

Zewnętrzny potykacz digital na kółkach

Jednostronny potykacz A1 ma 43-calowy wyświetlacz 1000 NITS z automatyczną kontrolą jasności, dzięki czemu Twoje promocje świetnie wyglądają w zmieniających się warunkach. Stopień ochrony IP56 zapewnia ochronę przed wodą i kurzem, a płyta sterująca kontrolerą środowiska zapewnia niezawodne działanie w zakresie od 2°C do 43°C. Angażujesz klientów przez cały rok i zyskujesz na skutecznej reklamie przy każdej pogodzie.

Jako kompletne rozwiązanie digital signage, zasilany bateryjnie potykacz A1 jest dostępny z CMS i odtwarzaczem multimedialnym w zestawie, lub możesz użyć wybranego przez siebie odtwarzacza innej firmy. Poproś o potykacz reklamowy w niestandardowych kolorach, aby Twoja firma wyróżniała się na tle innych na głównych ulicach.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać dokładną — informację o produkcie oraz jego cenę

Cechy i korzyści:

Cechy Korzyści
Zasilany bateryjnie Wyświetlaj widoczne, skuteczne promocje w dowolnym miejscu. Maksymalny 10-godzinny czas pracy baterii zapewnia cały dzień reklamy, a urządzenie łatwo ładuje się przez noc.
Monitor 1.000 NITS, Full HD z 6,4 mm szkłem antyrefleksyjnym Twoje treści pozostają przejrzyste i czytelne w lokalizacjach zewnętrznych, co zapewnia maksymalne zaangażowanie klienta.
Płyta sterująca kontrolą środowiska Wyświetlacze i komponenty działają w bezpiecznej i wydajnej temperaturze, umożliwiając korzystanie z zewnętrznego potykacza A1 od 2°C do 43°C.
Stal miękka malowana proszkowo i stopień ochrony IP56 Reklamuj się z pewnością przy złej pogodzie i lokalizacjach na zewnątrz. Potykacz digital jest odporny na uderzenia i chroni przed cieczami i kurzem.
Zamki z kluczem Ciesz się spokojem i bezpieczeństwem inwestycji w miejscach publicznych.
Kółka z hamulcem Bezpiecznie umieść potykacz digital w witrynach sklepowych i miejscach dla pieszych.
Dostępny w zestawie z CMS i Media Player Zaoszczędź czas, kupując potykacz A1 jako kompletne rozwiązanie lub użyj swój odtwarzacza multimedialny.
Wybierz niestandardowy kolor Zrób dobre pierwsze wrażenie, dopasowując kolor zewnętrznego potykacza digital na kółkach do koloru swojej marki.
Skontaktuj się z nami aby uzyskać dokładną — informację o produkcie oraz jego cenę

Specyfikacje i Gwarancje:

Wszystkie obudowy Armagard produkowane są zgodnie z europejskimi normami IP i międzynarodowymi normami NEMA, co zapewnia, że sprzęt IT jest chroniony przed cieczami i pyłami.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać dokładną — informację o produkcie oraz jego cenę

Dlaczego Armagard?

 • Inżynieria wysokiej technologii
 • Ponad 30 lat doświadczenia w branży
 • Ponad 100 000 szaf Armagard chroni sprzęt produkcyjny

Gwarancje i konserwacja

 • 5 lat gwarancji na wszystkie części mechaniczne
 • Roczna gwarancja na elektrykę
  Z dostępną pięcioletnią przedłużoną gwarancją

Obsługa klienta

 • Dożywotnie wsparcie techniczne
 • Doskonała bieżąca obsługa klienta
 • Wykwalifikowany i pomocny personel
5 años de garantía, entrega, logotipos CE y RoHS