Przedstawiamy przenośny, zewnętrzny DigiStopper™ od Armagard

zewnętrzny DigiStopper™ od Armagard

Dwustronne rozwiązanie DigiStopper™ pozwala na umieszczenie przenośnych, zasilanych bateryjnie reklam na wystawach sklepowych, przy wejściu oraz na zewnątrz sklepów.

Dzięki kompletnemu przenośnemu totemowi LCD zewnętrznemu, rozwiązanie to sprawia, że reklama cyfrowa staje się łatwym i skutecznym sposobem interakcji z przechodzącymi klientami w dowolnej lokalizacji.

DigiStopper™ gwarantuje, że firma wyróżni się na tle konkurencji, osiągając większą liczbę klientów odwiedzających sklep dzięki czytelnym, przyciągającym uwagę promocjom, bez względu na warunki pogodowe.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć na temat tego innowacyjnego, nowego produktu.

Jak działa to rozwiązanie?

„Zaprojektowaliśmy DigiStopper™, aby pomóc firmom zmienić przechodniów w klientów”, mówi Mark Neal, dyrektor zarządzający firmy Armagard. „Funkcje urządzenia pozwalają sprzedawcom wyświetlać reklamy przez cały dzień, nawet podczas deszczu, w większości lokalizacji”.

Oferta ekranów zasilanych bateryjnie

Aby umożliwić emitowanie „bezprzewodowej” reklamy, użytkownicy mogą wybrać zasilane bateryjnie rozwiązanie DigiStopper™ wyposażone w dwa 700- lub 1000-nitowe ekrany oferujące czas pracy od ośmiu do czternastu godzin po całonocnym ładowaniu.

W celu zapewnienia maksymalnej widoczności w najjaśniej oświetlonych lokalizacjach dostępna jest opcja o jasności 2500 nitów, zasilana przewodowo.

Wbudowane 43-calowe ekrany chroni 6 mm szkło antyrefleksyjne, zmniejszające odblask, dzięki czemu treść promocji można przeczytać pod każdym kątem. Ekran o rozdzielczości full HD jest wyposażony w funkcję automatycznej kontroli jasności, która wydłuża żywotność baterii i gwarantuje, że treść reklamy prezentuje się idealnie w ciągu dnia.

Przenośny i dwustronny

Kółka samonastawne z możliwością blokady pozwalają na ustawienie DigiStopper™ bezpośrednio w zasięgu wzroku przechodniów. Sprzedawcy mogą przyciągnąć uwagę klientów, gdy zbliżają się oni do sklepu dzięki czemu ten przenośny totem LCD zewnętrzny jest znacznie skuteczniejszy niż wystawy sklepowe skierowane wyłącznie na zewnątrz, przez co ich zawartość zostaje zauważona zbyt późno.

Dwustronna budowa sprawia, że użytkownicy mogą prezentować różne treści na każdym ekranie i przyciągać uwagę osób poruszających się w obydwu kierunkach - podwajając zwrot zainwestowany w reklamę dzięki pojedynczemu rozwiązaniu digital signage!

Odporny na warunki pogodowe

Jako kompletny przenośny totem LCD zewnętrzny, DigiStopper™ został zaprojektowany z myślą o niesprzyjających warunkach pogodowych oraz bezpieczeństwie.

  • Stopień ochrony IP56: ochrona przed wodą i cząsteczkami przenoszonymi przez wiatr, gwarancja niezawodnej pracy podczas deszczu w zapylonych lokalizacjach.
  • Płyta sterująca kontrolą środowiska: umożliwia całoroczne wyświetlanie reklam w temperaturze od 2°C do 43°C, co przekłada się na maksymalny zwrot z inwestycji (ROI).
  • Obudowa ze stali miękkiej, malowanej proszkowo: chroni przed uderzeniami fizycznymi i uszkodzeniami.
  • Szafka zamykana na klucz: pozwala zapewnić bezpieczeństwo ekranów w miejscach publicznych.

Użytkownicy zyskują solidną ochronę inwestycji w miejscach publicznych, wspieraną dodatkowo przez pięcioletnią gwarancję Armagard na części mechaniczne oraz roczną lub pięcioletnią gwarancję na części elektryczne.

Dostępny z CMS oraz odtwarzaczem multimedialnym

W celu uzyskania kompletnego rozwiązania digital signage istnieje możliwość zakupu ramy A DigiStopper™ z CMS oraz odtwarzaczem multimedialnym w zestawie. Użytkownicy mogą także wybrać odtwarzacze innych firm.

Do kogo skierowane jest to rozwiązanie?

Dwustronne rozwiązanie DigiStopper™
Dwustronne rozwiązanie DigiStopper™ zwiększa widoczność firm w miejscach o dużym ruchu pieszych.

DigiStopper™ to idealne rozwiązanie dla każdej firmy, która chce przyciągnąć więcej klientów i wyróżnić się na tle konkurencji. To oferta skierowana jest do restauracji, kawiarni, sieciowych sklepów z odzieżą , sklepów niezależnych, supermarketów i wielu innych!

Dzięki bezprzewodowej budowie i kółkom samonastawnym z blokadą dwustronne rozwiązanie DigiStopper™ idealnie sprawdza się w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych:

  • na ruchliwych ulicach i w centrach handlowych,
  • w centrach transportowych,
  • w halach o dużym ruchu pieszych,
  • na kampusach uniwersyteckich / szkół pomaturalnych,
  • w holach i poczekalniach.

Sprzedawcy mogą łatwo umieścić przenośny totem LCD zewnętrzny w większości lokalizacji co rano i przemieszczać go w ciągu dnia w najbardziej widoczne miejsce. Użytkownicy zyskują skuteczną, całodzienną reklamę przed witryną sklepową, którą można umieścić w sklepie w celu naładowania w ciągu nocy.

Gdzie można uzyskać dodatkowe informacje?

Armagard zaprasza do kontaktu sprzedawców i użytkowników końcowych zainteresowanych zakupem. Skontaktuj się nami w celu uzyskania dodatkowych informacji o ofercie DigiStopper™ oraz w celu przeprowadzenia niezobowiązującej rozmowy na temat najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Odwiedź już dzisiaj stronę www.armagard.pl lub zadzwoń pod numer +48 22 526 6149 / +44 (0)121 608 7226.