Jak przyciągnąć klientów do kawiarni, stosując przenośny totem LCD zewnętrzny

Jak przyciągnąć klientów do kawiarni stosując przenośny totem LCD zewnętrzny

Przenośny totem LCD zewnętrzny to łatwe w użyciu, wszechstronne urządzenie, z którego warto korzystać, aby zachęcić klientów do wstąpienia do kawiarni. Ustawienie mobilnego totemu LCD zewnętrznego w zasięgu wzroku klientów jest łatwe i bezpieczne i stanowi skuteczną, przyciągającą uwagę reklamę zwiększającą ilość gości odwiedzających kawiarnię. Oto dlaczego:

Przenośny totem LCD zewnętrzny to przyciągające uwagę klientów rozwiązanie reklamowe na kółkach.

Wystarczy ustawić mobilne rozwiązanie digital signage w strategicznym miejscu, zablokować je, a następnie promować nowe menu, nowe rodzaje kaw i herbat , oferty specjalne, wydarzenia na żywo oraz programy lojalnościowe, bezpośrednio w zasięgu wzroków klientów.

Dlaczego przenośny totem LCD zewnętrzny jest skuteczny

Przenośny totem LCD zewnętrzny można ustawić bezpośrednio w zasięgu wzroku, umożliwia on przyciągnięcie uwagi klientów już na ulicy, gdy zbliżają się oni do kawiarni.

Przenośny wyświetlacz digital signage ustawiony na zewnątrz kawiarni zachęca do wejścia zbliżających się klientów z większej odległości oraz z obydwu kierunków.

W rezultacie przenośne rozwiązanie digital signage ustawione przed wejściem stanowi skuteczną, zewnętrzną strategię reklamową dla kawiarni, która działa:

  • szybko, bezpośrednio zachęcając klientów docelowych już na ulicy,
  • przyciągając uwagę klientów zanim miną kawiarnię,
  • zwiększając współczynnik osób zachęconych reklamą,
  • zwiększając liczbę osób odwiedzających kawiarnię.

Wszechstronność mobilnych totemów LCD zewnętrznych

Przenośny totem LCD zewnętrzny dla kawiarni
Przenośny totem LCD zewnętrzny stanowi wszechstronne rozwiązanie reklamowe dla kawiarni.

Ustawienie przenośnego rozwiązania digital signage można zmieniać w ciągu dnia, aby przyciągać uwagę klientów i zwiększyć liczbę gości.

Przykładowo, jeśli w okolicy kawiarni znajduje się biuro, warto ustawić przenośne rozwiązanie digital signage na chodniku, aby zachęcić pracowników biura do odwiedzenia kawiarni w porze lunchu lub po pracy.

Wszechstronność mobilnych totemów LCD zewnętrznych oznacza, że reklama nie musi być ustawiona tylko w jednym miejscu, co zapewnia strategiczną przewagę reklamową.

Dwustronny przenośny totem LCD zewnętrzny dodatkowo zwiększa wpływ wywierany przez reklamę, przyciągając jednocześnie uwagę klientów zmierzających z obydwu kierunków i zwiększając liczbę gości.

Porównywalne rozwiązania digital signage

Mobilny totem lcd zewnetrzny zwiekszy swiadomosc marki
Mobilny totem LCD zewnętrzny zwiększy świadomość marki Twojej kawiarni.

Przenośne wyświetlacze digital signage stosowane przed kawiarnią przyczynią się także do podniesienia jej rangi, zwiększając świadomość marki. Ustawienie przenośnego totemu LCD zewnętrznego na ulicy przed kawiarnią przez cały dzień codziennie przyciąga uwagę przechodniów.

Mobilne rozwiązanie digital signage ma dodatkową przewagę nad istniejącymi rozwijaniami. Zasilany bateryjnie totem LCD zewnętrzny jest widoczny z wielu miejsc zanim klient zbliży się do kawiarni, w przeciwieństwie do okiennych rozwiązań digital signage, które są na stałe skierowane na zewnątrz w stronę drogi i mogą je zauważyć jedynie klienci znajdujący się przed wystawą, co często kończy się minięciem kawiarni.

Zewnętrzna podwójna tablica reklamowa jest dwuwymiarowa i można ją ustawić w dowolnym kierunku, podczas gdy okienne rozwiązanie digital signage jest jednowymiarowe, można je skierować wyłącznie na zewnątrz, co utrudnia zachęcenie klientów, chyba że stoją oni bezpośrednio przed wystawą kawiarni.

Aby wstępnie przyciągnąć uwagę klientów, warto skorzystać z zasilanego bateryjnie rozwiązania digital signage widocznego ze wszystkich kierunków, zanim goście miną kawiarnię. Zawsze znajdzie się miejsce na okienne lub wewnętrzne rozwiązanie digital signage w Twojej kawiarni. Dobrze jest zachęcić klientów, gdy ponownie wchodzą do środka, jednak niekoniecznie jest to rozwiązanie, które wstępnie przyciągnie ich uwagę.

Strategiczną przewagą przenośnych totemów LCD zewnętrznych jest fakt, że przyciągają one uwagę klientów zanim kawiarnia znajdzie się w zasięgu ich wzroku, stanowiąc pierwszy punkt kontaktu.

Nie ma również konieczności emitowania reklamy z jednego stałego położenia, co stanowi znaczne ograniczenie niektórych zewnętrznych rozwiązań digital signage, takich jak wyświetlacze totemowe i ekrany montowane na ścianach.

Przenośny totem LCD zewnętrzny umożliwia promowanie kawiarni w miejscu o największym natężeniu ruchu pieszych w danym momencie dnia.

Praktyczne zalety przenośnego totemu LCD zewnętrznego

Opcje zasilane bateryjnie umożliwiają prezentowanie reklamy na zewnątrz bez konieczności podłączenia do zasilania, dając jeszcze większą swobodę ustawienia rozwiązania digital signage praktycznie w dowolnym miejscu.

Przenośny, zewnętrzny wyświetlacz cyfrowy to gotowe do użytku rozwiązanie praktycznie niewymagające konserwacji, które łatwo naładować i obsługiwać, a które przyciąga uwagę klientów każdego dnia.

Przenośny totem LCD zewnętrzny zasobem reklamowym dla kawiarni

Dzięki możliwości łatwego przemieszczenia za pomocą kółek na zewnątrz po otwarciu kawiarni oraz do wewnątrz po jej zamknięciu, przenośny totem LCD zewnętrzny stanowi szybkie, wygodne i skuteczne rozwiązanie dla kawiarni.

Nie ma nic bardziej skutecznego w przyciągnięciu uwagi klientów niż mobilne rozwiązanie digital signage ustawiane na chodniku, ponieważ strategicznie zachęca do odwiedzenia kawiarni, umieszczając ją w zasięgu wzroku przechodzących ulicą klientów.

Zapoznaj się z ofertą przenośnych totemów LCD zewnętrznych, które zachęcą klientów do odwiedzenia kawiarni.

Odwiedź już dzisiaj stronę www.armagard.pl lub zadzwoń pod numer +48 22 526 6149 / +44 (0)121 608 7226.