Wybór przenośnego, zasilanego bateryjnie rozwiązania digital signage do kawiarni

zasilanego bateryjnie rozwiązania digital signage do kawiarni

Jak wybrać najlepsze, zasilane bateryjnie rozwiązanie digital signage dostosowane do potrzeb kawiarni? Odkryj funkcje i zalety przekładające się na sukces zasilanych bateryjnie potykaczy digital signage.

Lista kontrolna przenośnych, zasilanych bateryjnie rozwiązań digital signage

  • Czy rozwiązanie jest proste w montażu?
  • Czy rozwiązanie zapewnia ochronę przed warunkami otoczenia - czy jest wodoszczelne i dostosowane do pracy w różnych temperaturach?
  • Jaka jest trwałość rozwiązania i czy posiada baterię o odpowiedniej żywotności?
  • W ilu kierunkach będzie skierowane? Czy jest ro rozwiązanie dwustronne?
  • Czy będzie prawidłowo wyświetlać się przy każdym oświetleniu? Czy będzie czytelne na słońcu?
  • Czy rozwiązanie jest gotowe do natychmiastowego użytku i wyposażone w odtwarzacz multimedialny?
  • Czy rozwiązanie jest zabezpieczone?

Łatwe w montażu mobilne rozwiązanie digital signage

Łatwe w obsłudze rozwiązanie digital signage do kawiarni powinno być wygodne w przenoszeniu, bezpieczne po ustawieniu oraz dostarczone w stanie zmontowanym.

Zaletą tego cyfrowego wyświetlacza reklam na kółkach jest oferowana przez nie elastyczność i możliwość przyciągania uwagi klientów podróżujących w różnych kierunkach. Możesz ustawić ekrany bezpośrednio w zasięgu wzroku przechodniów, aby przyciągnąć ich uwagę w miarę zbliżania się do Twojej kawiarni.

Upewnij się, że mobilne rozwiązanie digital signage ma ergonomiczne uchwyty i wybierz urządzenie z antywibracyjnymi mocowaniami ekranów. Funkcje te pozwolą szybko i bezpiecznie zmienić ustawienie urządzenia na najbardziej skuteczne o danej porze dnia.

I wreszcie, ułatw sobie życie, wybierając rozwiązanie całkowicie zmontowane. Jedną z wielu zalet rozwiązań digital signage na kółkach jest fakt, że są dostarczane z wbudowanymi ekranami i nie wymagają montażu wyświetlaczy montowanych na uchwytach VESA. Wystarczy naładować baterię, podłączyć sprzęt do odtwarzania mediów i przyciągnąć uwagę klientów najnowszymi promocjami.

Zasilane bateryjnie rozwiązania digital signage odporne na warunki pogodowe

Zewnętrzne wyświetlacze cyfrowe zasilane bateryjnie powinny zapewniać stopień ochrony IP56. Oznacza on, że rozwiązanie zapewnia ochronę przed warunkami pogodowymi i pyłem.

Rozwiązanie posiadające ekrany z automatyczną kontrolą jakości gwarantuje, że wyświetlacz emituje wystarczającą ilość światła, aby pozostać czytelnym w ostrym świetle słonecznym oraz przy słabym oświetleniu, przy jednoczesnym oszczędzaniu baterii.

Przenośny totem LCD zewnętrzny - żywotność baterii

Przenośny totem LCD zewnętrzny wyposażony w baterię wytrzymującą do 14 godzin umożliwia wyświetlanie treści reklamowych przez cały dzień.

Rozwiązanie to łatwo podłączyć i ładować przy użyciu gniazdka elektrycznego o mocy 230 V, gwarantując, że przenośny totem LCD zewnętrzny naładuje się nocą i będzie gotowy do użytku w godzinach pracy kawiarni.

Dwustronne, zasilane bateryjnie wyświetlacze cyfrowe

dwustronne, zasilane bateryjnie rozwiązanie digital signage, aby przyciągnąć uwagę klientów z obydwu stron
Wybierz dwustronne, zasilane bateryjnie rozwiązanie digital signage, aby przyciągnąć uwagę klientów nadchodzących z obydwu stron.

Wybranie dwustronnego, zasilanego bateryjnie wyświetlacza cyfrowego umożliwia przyciągnięcie uwagi klientów nadchodzących z obydwu stron, z większej odległości, zanim miną oni kawiarnię.

Dwustronne przenośne rozwiązanie digital signage zapewnia podwójną powierzchnię reklamową, pozwalając na jednoczesne wyświetlanie różnych rodzajów treści.

Pozwala to zwiększyć liczbę osób, które dostrzegą menu, co przełoży się na większą liczbę klientów odwiedzających kawiarnię.

Zasilane bateryjnie rozwiązanie digital signage czytelne w promieniach słonecznych

Zasilane bateryjnie rozwiązanie digital signage czytelne w promieniach słonecznych wyposażone w ekrany o wysokim poziomie jasności gwarantuje, że treść wyświetlana na ekranie pozostanie widoczna przy jasnym oświetleniu.

Warto wybrać rozwiązanie, które oferuje poziom jasności wynoszący minimalnie 700 nitów, zapewniając czytelność wyświetlacza przy umiarkowanym oświetleniu.

W ekstremalnie oświetlonych lokalizacjach rozwiązanie o poziomie jasności wynoszącym między 1000 a 2500 nitów zapewni czytelność ekranu.

Rozwiązanie digital signage zasilane bateryjnie z powłoką antyodblaskową lub antyrefleksyjną zagwarantuje większą czytelność ekranu przy jasnym oświetleniu, a treść wyświetlana na ekranie będzie czytelna pod każdym kątem.

Ponadto warto wybrać rozwiązanie z automatyczną kontrolą jasności, aby uniknąć zbytniej jasności ekranu w przypadku słabszego oświetlenia lub nadmiernego przyciemnienia w słoneczny dzień.

Wybór odtwarzaczy multimedialnych

Decydując się na przenośne, zasilane bateryjnie rozwiązanie digital signage wyposażone w odtwarzacz multimedialny, otrzymujesz gotowe kompletne rozwiązanie, z którego możesz od razu korzystać.

Nie ma konieczności korzystania z oddzielnego odtwarzacza multimedialnego, wystarczy sprzęt jednego producenta. W przypadku pytań technicznych można je kierować bezpośrednio do jednego działu obsługi klienta.

W razie chęci korzystania z własnego źródła lub istniejącego odtwarzacza multimedialnego (lub odtwarzacza należącego do istniejącego lub potencjalnego klienta) wystarczy wybrać przenośne, zasilane bateryjnie rozwiązanie digital signage, które obsługuje i umożliwia łatwe podłączenie własnego sprzętu.

Podczas wyboru odtwarzaczy multimediów warto wybierać rozwiązania z systemem Windows lub Android.

Bezpieczeństwo mobilnych, zasilanych bateryjnie rozwiązań digital signage

Aby uzyskać bezpieczne, zasilane bateryjnie rozwiązanie digital signage, warto wybrać trwałe urządzenie oferujące ochronę przed aktami wandalizmu oraz kradzieżą.

Rozwiązanie wyprodukowane ze stali miękkiej, malowanej proszkowo wyposażone w szkło laminowane - czyli szkło niekruszące się w przypadku rozbicia - gwarantuje ochronę zewnętrznego, zasilanego bateryjnie oznakowania cyfrowego.

zespół Armagard
Wybierz przenośne, zasilane bateryjnie rozwiązanie digital signage z funkcjami zabezpieczającymi.

Ze względu na to, że mobilne rozwiązanie digital signage można przenosić, warto wybrać rozwiązanie, które ma kółka z hamulcami umożliwiającymi zablokowanie urządzenia na miejscu.

Aby uniemożliwić dostęp do ekranów, warto rozważyć wybór urządzenia z obudową zamykaną na kluczyk w celu zwiększenia jego bezpieczeństwa.

W jaki sposób wybrać odpowiednie zasilane bateryjnie, przenośne rozwiązanie digital signage

Odporność na warunki otoczenia - zdecyduj się na opcję o minimalnym stopniu ochrony IP56, zapewniającym mobilnemu rozwiązaniu digital signage kompletną ochronę przed warunkami pogodowymi oraz pyłem.

Łatwość manewrowania - wybierz rozwiązanie wyposażone w kółka. Oznakowanie cyfrowe na kółkach pozwala na strategiczne ustawienie reklamy, aby szybko i bezpośrednio przyciągnąć uwagę klientów.

Czytelność pod każdym kątem - zdecyduj się na dwustronną, cyfrową ramę A oraz przyciągaj uwagę klientów zbliżających się z obu kierunków do Twojej kawiarni.

Żywotność baterii - zasilane bateryjnie rozwiązanie digital signage wyposażone w baterię wytrzymującą do 14 godzin umożliwia wyświetlanie treści reklamowych przez cały dzień. Wybierz rozwiązanie, które możesz ładować nocą przy użyciu wtyczki na zasilanie 230 V.

Czytelność - przenośne rozwiązania cyfrowe czytelne w świetle słonecznym gwarantuje, że treść wyświetlana na ekranie pozostanie wyraźna w warunkach mocnego lub słabego oświetlenia. Rozwiązania o poziomie jasności ekranu między 700 a 2500 nitów zapewnią, że reklama pozostanie czytelna przy każdym oświetleniu.

Bezpieczeństwo - mobilne rozwiązania digital signage produkowane z ze stali miękkiej malowanej proszkowo wyposażone w laminowane szkło i kółka z hamulcami zapewnią ochronę wyświetlacza reklamowego przed aktami wandalizmu i kradzieżą, podczas gdy rozwiązania zamykane na kluczyk uniemożliwią niepożądany dostęp.

Gotowe do pracy - wybierz rozwiązanie, które zapewnia opcję wyposażenia w ekrany i odtwarzacze multimedialne. Pozwala to na skrócenie czasu wdrożenia, oferując przenośne rozwiązanie digital signage gotowe do użytku. W przypadku chęci skorzystania z własnego odtwarzacza mediów należy wybrać zasilane bateryjnie rozwiązanie digital signage, które łatwo podłączyć do posiadanego sprzętu.

Zapoznaj się z ofertą przenośnych, zasilanych bateryjnie rozwiązań digital signage o stopniu ochrony IP56 z wszystkimi niezbędnymi funkcjami zapewniającymi skuteczną reklamę przed kawiarnią.

Odwiedź już dzisiaj stronę www.armagard.pl lub zadzwoń pod numer +48 22 526 6149 / +44 (0)121 608 7226.