Sprawdź, dlaczego przenośny totem LCD zewnętrzny jest odpowiedni dla Twojej kawiarni

Przenośny totem LCD zewnętrzny

Przekonaj się, co sprawia, że przenośne totemy LCD zewnętrzne od Armagard są właściwym wyborem dla Twojej kawiarni. Dowiedz się, dlaczego Armagard jest cenionym producentem sprawdzonych totemów LCD zewnętrznych i poznaj korzyści wybrania naszej firmy, jako dostawcy cyfrowej ramy A.

Armagard nieustannie dostarcza totemy LCD zewnętrzne

Firma jest weteranem na rynku firm produkujących totemy LCD zewnętrzne.

Od ponad 25 lat projektujemy i produkujemy rozwiązania zabezpieczające ekrany w lokalizacjach zewnętrznych, stale wprowadzając innowacje i nieustannie realizując pomyślne projekty z zakresu totemów LCD zewnętrznych.

Opracowaliśmy szeroką ofertę totemów LCD zewnętrznych, a ponad 100 000 rozwiązań Armagard zostało zamontowanych w ponad 50 krajach.

Firma współpracuje z największymi restauracjami serwującymi kawę w swojej ofercie, w tym KFC, Dutch Bros. Coffee i Bagel King.

Często współpracujemy również z wieloma niezależnymi sieciami kawiarni, w tym kawiarnią z Florydy - Foxtail Coffee.

Szczycimy się reputacją firmy dostarczającej wiodące w branży rozwiązania, współpracującej z klientami w celu uzyskania całkowitej satysfakcji, dzięki czemu notujemy 87% wskaźnik ponownych zamówień.

Łącząc doświadczenie i wiedzę z zakresu innowacji, zasilane bateryjnie totemy LCD zewnętrzne marki Armagard zostały zaprojektowane i opracowane w celu zapewnienia Twojej kawiarni wyjątkowego, łatwego w obsłudze chodnikowego rozwiązania digital signage.

Przenośny totem LCD zewnętrzny firmy Armagard jest wyjątkowy

Armagard własnym zakładzie
Armagard produkuje przenośne totemy LCD zewnętrzne DigiStopper we własnym zakładzie.

Linia produktów DigiStopper™ została zaprojektowana i wyprodukowana wewnątrz firmy. Wykonane ze stali miękkiej, malowanej proszkowo i zgodnie ze standardem branżowym IP56 rozwiązania Armagard DigiStopper™ są trwałe.

Wyposażona w kluczowe funkcje,w tym dwustronne wyświetlanie, kółka, ergonomiczne uchwyty, ekrany czytelne przy oświetleniu słonecznym oraz automatyczną kontrolę jasności, gama cyfrowych rozwiązań z ramą A została stworzona z myślą o mobilności, niskich wymaganiach konserwacyjnych ekranów, ich zabezpieczeniu, bezpieczeństwie, a przede wszystkim, aby przyciągnąć uwagę klientów w zasięgu ich wzroku, szczególnie w lokalizacjach zewnętrznych.

Istnieje możliwość dołączenia odtwarzaczy multimedialnych i systemów zarządzania treścią lub zastosowania swojego wybranego sprzętu i oprogramowania, co zapewnia pełną elastyczność.

Wszystkie cechy wymagane od zasilanych bateryjnie, przenośnych totemów LCD zewnętrznych do kawiarni można znaleźć w wyjątkowej gamie rozwiązań DigiStopper™ marki Armagard.

Systemy DigiStopper™ Armagard są dostarczane w całkowicie zmontowanej formie w różnorodnych konfiguracjach, zapewniając rozwiązanie doskonałe do zastosowań zewnętrznych, gotowe do natychmiastowego użytku.

Wiodąca w branży gwarancja i ciągłe wsparcie klienta

zespół Armagard
Nagradzany, dedykowany zespół Armagard zawsze służy pomocą.

Wybierz rozwiązanie do reklamy cyfrowej na kółkach marki Armagard i skorzystaj z wiodącego w branży zakresu ubezpieczenia.

Wszystkie produkty DigiStopper™ są objęte pięcioletnią gwarancją na wszystkie części mechaniczne oraz roczną standardową gwarancją na części elektryczne - z możliwością wydłużenia do pięciu lat.

Przenośmy, zasilany bateryjnie totem LCD zewnętrzny jest także objęty stałym wsparciem klienta.

Jesteśmy zaangażowani w jak najlepszą obsługę klienta, oferujemy pomoc podczas wyboru odpowiedniego przenośnego totemu LCD zewnętrznego do danego projektu i zapewniamy nieustanne wsparcie, gdy tylko klient go potrzebuje.

Dedykowany zespół wparcia technicznego firmy Armagard zapewnia profesjonalną, spersonalizowaną pomoc oraz porady telefoniczne lub na terenie firmy klienta, zgodnie z wymaganiami.

Zawsze służymy pomocą w przypadku pytań technicznych dotyczących konserwacji baterii, podłączania odtwarzaczy multimedialnych, montażu ekranów i konfiguracji mobilnych wyświetlaczy digital signage.

Nasze zaangażowanie na rzecz wsparcia klienta zaprowadziło nas aż do kopalni w Chile, do gorącego El Paso, do Teksasu oraz wielu miejsc na terenie Wielkiej Brytanii, aby zapewnić pomyślny montaż i konfigurację produktu.

Zaprojektowane, wyprodukowane i testowane na terenie firmy - 25 lat doświadczenia i wysokiej klasy wiedza inżynieryjna - wszystko to można znaleźć w gamie naszych przenośnych totemów LCD zewnętrznych DigiStopper™.

Różnica tkwi w szczegółach.

Skontaktuj się z Armagard, aby omówić gamę produktów DigiStopper™

Aby porozmawiać na temat rozwiązań DigiStopper™ firmy Armagard do kawiarni, zadzwoń pod numer +48 22 526 6149 lub +44 (0)121 608 7210.

Możesz także skorzystać z naszego formularza szybkiego zapytania, aby zamówić rozmowę z przedstawicielem lub wyślij wiadomość e-mail na adres sales.pl@armagard.com