Obudowa monitora na zamówienie Armagard

Rozwiązania specjalistyczne

Armagard oferuje swoje produkty klientom już od 1994 roku i może poszczycić się niestandardowymi rozwiązaniami dla unikalnych i wyspecjalizowanych aplikacji komputerowych. Ciągła współpraca z klientami nie tylko pozwala Armagard sprostać ich wysokim oczekiwaniom, ale również wpływa na twórcze możliwości, które sukcesywnie zwiększają standardową ofertę Armagard.

Obudowy monitora na zamówienie często wymagają zmian , do najczęstszych z nich należą: zmiany kolorów, struktury, a nawet kształtów wewnętrznych obudowy. Choć linia PDS jest najbardziej popularna w zakresie zewnętrznych modyfikacji, Armagard często otrzymuje zapytania, aby znaleźć rozwiązania, które wymagają specjalistycznej pomocy technicznej, w takich kwestiach jak zarządzanie temperaturą.

Zapytaj o ofertę na specjalne rozwiązanie! »

Kolejka Liniowa, obudowy video wall:

obudowy video wall

Armagard dostarczył kilka obudów typu video wall dla nowego szlaku komunikacyjnego na terenie Londynu. Nowa kolejka linowa, która zawieszona jest na wysokości około 300 ft nad ziemią o nazwie "Emirates Air Line" oferuje turystom i mieszkańcom przepiękne widoki stolicy, w tym Canary Wharf i 02 Arena.

Doskonała lokalizacja turystyczna sprawiła, że projekt stał się bardzo atrakcyjny dla nowego systemu Digital Signage, dlatego osoby odpowiedzialne za prawidłowy przebieg przedsięwzięcia skontaktowały się z Armagard, specjalistą ochrony sprzętu w lokalizacjach zewnętrznych, z prośbą o dostarczenie dwóch niestandardowych obudów typu video-wall.

Obudowy mają wielkości 165 "i 105" i pozwalają na zsynchronizowanie wyświetlaczy tak, aby przyciągnąć maksymalną uwagę przechodniów, a tym samym są odpowiednio zabezpieczone przed czynikami zewnętrznymi, przegrzaniem, wandalizmem i długimi godzinami pracy.

System transportowy - podwójna obudowa :

podwójna obudowa

Zaprojektowane specjalnie dla lokalnego systemu metro w Enskede Szwecji, obudowy zostały tak skonstruowane, aby ułatwić pasażerom czytanie rozkładów jazdy pociągów i aby móc dostarczać aktualne informacje bezpośrednio na platformy pół-otwarte.

Korzystanie z dwóch małych monitorów 19" zamiast jednego większego wyświetlacza w jednej obudowie pozwala na oddzielenie treści i podkreślenie najważniejszych informacji dla pasażerów.

Zawieszone na suficie estetycznie wyglądające obudowy w kolorze kremowym z podwójnymi monitorami pozwalają na zmaksymalizować ilość wyświetlanej treści oraz pomagają w redukcji obsługi klienta i zamieszania w godzinach szczytu.

Zapytaj o ofertę na specjalne rozwiązanie! »

Stacja benzynowa - obudowa z zaokrąglonymi bokami:

obudowa z zaokrąglonymi bokami

30 specjalnie zaprojektowanych obudów portretowych z zaokrąglonymi bokami zostały zainstalowane w jednej z sieci stacji benzynowych we Francji. Obudowy były potrzebne na wewnętrzne potrzeby POS (point-of-sale) systemu reklamowego, który koncentruje się na estetycznym wyglądzie i skutecznie przyciągnąć uwagę klientów.

Nowocześnie wyglądająca obudowa portretowa monitora 42" z zaokrąglonymi bokami , była odejściem od standardowych modeli szaf Armagard. Koncept wymagał zupełnie nowego projektu i procesu produkcyjnego, który faktycznie wyróżnia się wyglądem i estetyką spośród standardowych obudów.

Międzynarodowe lotnisko Doha:

Międzynarodowe lotnisko Doha

Znajdujące się na Bliskim Wschodzie lotnisko Doha miało problemy z wsoką temperaturą otoczenia +40°C oraz dużą ilością kurzu i piasku pochodzącego z nadmorskich bryz. Lotnisko ma "otwartą" strukturę co sprawia, że wszystkie te czynniki były często odczuwalne w całym budynku.

Następnym problemem była ochrona standardowego sprzętu elektrycznego, który do tej pory nie był wystarczająco chroniony i ciągle stwarzał problemy. Zespół Doha zwrócił się z prośbą o rozwiązanie, które było by w stanie wytrzymać wszystkie elementy środowiska lokalnego.

W rezultacie, Armagard zaprojektował i dostarczył 27 odpowiednio dostosowanych do warunków pracy obudów z serii PENC, które dzięki zamontowanej klimatyzacji chronią monitor 21,5", serwer i dwie drukarki.

Zapytaj o ofertę na specjalne rozwiązanie! »

Monitor reklamowy dystrybutor paliwa:

Monitor reklamowy dystrybutor paliwa

Przeznaczony dla klienta, który chciał wnieść bezpieczny signage do ich obszaru stacji tankowania; Monitor reklamowy dystrybutor paliwa digital signage obudowa (PDP) z Armagard został wykonany dostarczyć reklamy na poziomie oczu bez ryzyka do bezpieczeństwa osobistego klienta.

Wyposażony w dwa 22" ekrany do reklamowania się na każdej stronie dystrybutora paliwa, IP56/NEMA4 obudowa PDP wykorzystuje aktywowany ruchem signage i dźwięk do współpracy z klientami w tym stacjonarnych point-of-sprzedaży (POS) terenu, a służący do zwiększenia sprzedaży, a zwrot z inwestycji (ROI) z zewnątrz digital signage.

Szybkie Zapytanie

Szybkie zapytanie

Aby uzyskać więcej informacji na temat produktów Armagard , wpisz poniżej swoje dane:

Szanujemy Twoją prywatność - przeczytaj naszą politykę.

Nasi Klienci

Loga niektórych firm, które korzystaja z naszych obudów w celu chrony swoich systemów informatycznych.

Pobierz najnowsze aktualizacje produktów i nowości