Obudowa monitora na zamówienie Armagard

Rozwiązania specjalistyczne

Armagard oferuje swoje produkty klientom już od 1994 roku i może poszczycić się niestandardowymi rozwiązaniami dla unikalnych i wyspecjalizowanych aplikacji komputerowych. Ciągła współpraca z klientami nie tylko pozwala Armagard sprostać ich wysokim oczekiwaniom, ale również wpływa na twórcze możliwości, które sukcesywnie zwiększają standardową ofertę Armagard.

Obudowy monitora na zamówienie często wymagają zmian , do najczęstszych z nich należą: zmiany kolorów, struktury, a nawet kształtów wewnętrznych obudowy. Choć linia PDS jest najbardziej popularna w zakresie zewnętrznych modyfikacji, Armagard często otrzymuje zapytania, aby znaleźć rozwiązania, które wymagają specjalistycznej pomocy technicznej, w takich kwestiach jak zarządzanie temperaturą.

Kolejka Liniowa, obudowy video wall

'Zobacz obudowy video wall'

Armagard dostarczył kilka obudów typu video wall dla nowego szlaku komunikacyjnego na terenie Londynu. Nowa kolejka linowa, która zawieszona jest na wysokości około 300 ft nad ziemią o nazwie “Emirates Air Line” oferuje turystom i mieszkańcom przepiękne widoki stolicy, w tym Canary Wharf i 02 Arena.

Doskonała lokalizacja turystyczna sprawiła, że projekt stał się bardzo atrakcyjny dla nowego systemu Digital Signage, dlatego osoby odpowiedzialne za prawidłowy przebieg przedsięwzięcia skontaktowały się z Armagard, specjalistą ochrony sprzętu w lokalizacjach zewnętrznych, z prośbą o dostarczenie dwóch niestandardowych obudów typu video-wall.

Obudowy mają wielkości 165 “i 105” i pozwalają na zsynchronizowanie wyświetlaczy tak, aby przyciągnąć maksymalną uwagę przechodniów, a tym samym są odpowiednio zabezpieczone przed czynikami zewnętrznymi, przegrzaniem, wandalizmem i długimi godzinami pracy.

System transportowy - podwójna obudowa

'Zobacz podwójna obudowa'

Zaprojektowane specjalnie dla lokalnego systemu metro w Enskede Szwecji, obudowy zostały tak skonstruowane, aby ułatwić pasażerom czytanie rozkładów jazdy pociągów i aby móc dostarczać aktualne informacje bezpośrednio na platformy pół-otwarte.

Korzystanie z dwóch małych monitorów 19” zamiast jednego większego wyświetlacza w jednej obudowie pozwala na oddzielenie treści i podkreślenie najważniejszych informacji dla pasażerów.

Zawieszone na suficie estetycznie wyglądające obudowy w kolorze kremowym z podwójnymi monitorami pozwalają na zmaksymalizować ilość wyświetlanej treści oraz pomagają w redukcji obsługi klienta i zamieszania w godzinach szczytu.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać dokładną - informację o produkcie oraz jego cenę

Stacja benzynowa - obudowa z zaokrąglonymi bokami

'Zobacz obudowa z zaokrąglonymi bokami'

30 specjalnie zaprojektowanych obudów portretowych z zaokrąglonymi bokami zostały zainstalowane w jednej z sieci stacji benzynowych we Francji. Obudowy były potrzebne na wewnętrzne potrzeby POS (point-of-sale) systemu reklamowego, który koncentruje się na estetycznym wyglądzie i skutecznie przyciągnąć uwagę klientów.

Nowocześnie wyglądająca obudowa portretowa monitora 42” z zaokrąglonymi bokami , była odejściem od standardowych modeli szaf Armagard. Koncept wymagał zupełnie nowego projektu i procesu produkcyjnego, który faktycznie wyróżnia się wyglądem i estetyką spośród standardowych obudów.

Międzynarodowe lotnisko Doha

'Zobacz Międzynarodowe lotnisko Doha'

Znajdujące się na Bliskim Wschodzie lotnisko Doha miało problemy z wsoką temperaturą otoczenia +40°C oraz dużą ilością kurzu i piasku pochodzącego z nadmorskich bryz. Lotnisko ma “otwartą” strukturę co sprawia, że wszystkie te czynniki były często odczuwalne w całym budynku.

Następnym problemem była ochrona standardowego sprzętu elektrycznego, który do tej pory nie był wystarczająco chroniony i ciągle stwarzał problemy. Zespół Doha zwrócił się z prośbą o rozwiązanie, które było by w stanie wytrzymać wszystkie elementy środowiska lokalnego.

W rezultacie, Armagard zaprojektował i dostarczył 27 odpowiednio dostosowanych do warunków pracy obudów z serii PENC, które dzięki zamontowanej klimatyzacji chronią monitor 21,5”, serwer i dwie drukarki.

Monitor reklamowy dystrybutor paliwa

'Zobacz obudowa z zaokrąglonymi bokami'

Przeznaczony dla klienta, który chciał wnieść bezpieczny signage do ich obszaru stacji tankowania; Monitor reklamowy dystrybutor paliwa digital signage obudowa (PDP) z Armagard został wykonany dostarczyć reklamy na poziomie oczu bez ryzyka do bezpieczeństwa osobistego klienta.

Wyposażony w dwa 22” ekrany do reklamowania się na każdej stronie dystrybutora paliwa, IP56/NEMA4 obudowa PDP wykorzystuje aktywowany ruchem signage i dźwięk do współpracy z klientami w tym stacjonarnych point-of-sprzedaży (POS) terenu, a służący do zwiększenia sprzedaży, a zwrot z inwestycji (ROI) z zewnątrz digital signage.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać dokładną - informację o produkcie oraz jego cenę