Obudowa LCD

Obudowa monitora

Obudowa monitora, może pomieścić wiele różnych komercyjnych LCD w rozmiarach od 24" do 75”.

Cienka zewnętrzna obudowa do monitorów LED

Dla dyskretnej, cyfrowej ochrony wyświetlacza, nasza w pełni dostępna na zewnątrz, cienka zewnętrzna obudowa do monitorów LED jest idealna do Twojego zastosowania.

Obudowa telewizor outdoor

Obudowa telewizor outdoor, zaprojektowane w celu ochrony przed wiatrem, owadami, wandalizmu i kradzieży.Najbardziej bezpieczny i bezpieczne na zewnątrz obudowa TV na rynku dostępne.

Monitory reklamowe

Monitory reklamowe do wewnątrz i na zewnątrz w formie reklamy i tablice informacyjne.

Monitor zewnetrzny

Dla wielkości ekranu 19" do 24" PDS-24 monitor zewnetrzny chroni mały komputer lub monitor TV przed czynnikami zewnętrznymi oraz w środowiskach przemesłowych.

Obudowy do telewizorów

Obudowy do telewizorów ochronne ochrona 42" telewizor LCD i monitory z dużą siłą prędkości i ataku wandali.

Obudowy do monitorów

Obudowy do monitorów 42" ochrona telewizory LCD i monitory z mokrych, wilgotnych.

Obudowa pogodoodporna LCD

Obudowa pogodoodporna LCD 42" ochrona telewizory LCD i monitory z mokrych, wilgotnych.

Obudowy Digital Signage

Obudowy Digital Signage, może pomieścić wiele różnych komercyjnych monitorów plazmowych w rozmiarach od 19" do 75”.

Zobacz artykuły poniżej Obudowa LCD | Pyłoszczelna, wodoszczelna ochrona do wyświetlaczy LCD, plasm, monitorów komputerowych oraz digital signage do zastosowania w warunkach wewnętrznych lub zewnętrznych. z Armagard

Jak Chronić Telewizory Dla Szkół, Uczelni I Uniwersytetów

Zmaksymalizuj niezawodność i bezpieczeństwo telewizorów w swojej szkole, na uczelni lub na uniwersytecie. Wyświetlacze cyfrowe zwiększają wygodę uczniów w placówkach edukacyjnych, ale w ruchliwych środowiskach są podatne na uszkodzenia. Dowiedz się, jak obudowy LCD chronią telewizory dla szkół przed uszkodzeniem, deszczem i manipulacją.

3 Kreatywne sposoby instalacji obudów LCD Digital Signage

Popyt na obudowy LCD digital signage jest coraz większy, ponieważ coraz więcej firm wdraża systemy reklamowe digital. Aby, sieci digital signage nie stały się przeszkodą, istnieją 3 kreatywne sposoby instalowania obudów LCD bez uszczerbku dla ochrony ekranu...

Budżetowa Wersja Monitora Zewnętrznego W Ogrodzie Dzięki Obudowa Telewizor Outdoor Telewizor

Obudowa telewizor outdoor pozwoli Ci skorzystać z Twojego telewizora w ogródku bez ryzyka uszkodzenia monitora przez warunki atmosferyczne. Więcej informacji poniżej.

Co to jest obudowa LCD?

Co to jest obudowa LCD? Do czego służy obudowa LCD? Odpowiedzi na te pytania i więcej w najnowszym artykule Armagard, który ujawnia wszystko, co musisz wiedzieć o obudowach LCD i jak służą do ochrony monitorów digital signage.

Ochrona monitora – 4 przykłady jak dotrzeć do klienta w sektorze rozrywkowym

Ochrona monitora – 4 przykłady jak dotrzeć do klienta w sektorze rozrywkowym.

Zewnętrzna Obudowa Telewizora Outdoor Montowana Na Ścianie

Montowana na ścianie zewnętrzna obudowa telewizor outdoor pełni funkcję ochrony ekranów w witrynach sklepowych, na zewnątrz lub w miejscach publicznych. Firmy, jak i właściciele prywatnych posesji mogą korzystać z zalet telewizora na zewnętrz, mając pewność co do jego bezpieczeństwa, długowieczności i ochrony przed warunkami pogodowymi. Artykuł wyjaśnia, w jaki sposób można użyć zewnętrznej obudowy telewizora do zainstalowania standardowego ekranu w dowolnym miejscu.