Budżetowa Wersja Monitora Zewnętrznego W Ogrodzie Dzięki Obudowa Telewizor Outdoor Telewizor

Obudowa telewizor outdoor

Zainstalowanie telewizora na zewnątrz może być luksusem. Chcesz cieszyć się słońcem podczas oglądania ulubionych programów i sportu, a główną przeszkodą jest cena telewizora zewnętrznego? Zewnętrzna obudowa telewizor outdoor jest świetną alternatywą.

Zewnętrzna obudowa mieści zwykły telewizor w solidnej, odpornej na warunki atmosferyczne obudowie. Jest to bardzo opłacalna i świetna inwestycja, która pozwala cieszyć się telewizorem na podwórku przez wiele lat.

Zalety płynące z ochrony ekranu wewnętrznego za pomocą odpornej na warunki atmosferyczne zewnętrznej obudowy telewizora outdoor:

Skorzystaj Z Posiadanego Telewizora

Dużą zaletą obudowa telewizor outdoor jest to, że umożliwia ona użycie standardowych telewizorów na zewnątrz. Zapewnia to oszczędność kosztów, ponieważ telewizory wewnętrzne kosztują mniej niż telewizory zewnętrzne, a także daje swobodę korzystania z dowolnego rozmiaru lub marki telewizora.

Zewnętrzne obudowy są wyposażone w system montażowy VESA, który umożliwia zainstalowanie dowolnego kompatybilnego ekranu plazmowego, LCD lub LED. Oznacza to, że możesz korzystać z wybranego przez siebie telewizora, nie ograniczając się do specyfikacji specjalnie zaprojektowanych ekranów zewnętrznych. Możesz też dobrze wykorzystać swój stary, nieużywany telewizor, nadając mu nowe życie w ogrodzie.

Skontaktuj się z Armagard, aby omówić najlepszą obudowę zewnętrzną dla twojego telewizora do użytku na dworze.

Miej Spokój, Że Twój Telewizor Jest W Pełni Chroniony

Obudowa LCD digital signage wewnątrz ściany
Obudowy zewnętrzne pozwalają zainstalować monitory w dowolnym miejscu na zewnątrz.

Zewnętrzna obudowa monitora zapewnia pełną ochronę ekranu. Po pierwsze, obudowa telewizor outdoor posiada ocenę NEMA 4, co gwarantuje ochronę przed deszczem, śniegiem, wiatrem, kurzem i brudem. Pozwala to na pozostawienie telewizora na stałe zainstalowanego na zewnątrz, bez obaw o jego niezawodność i długowieczność.

Po drugie, zewnętrzna szafka telewizyjna zapewnia solidną ochronę przed uderzeniem fizycznym. Korpus ze stali miękkiej, nietłukąca się szyba i zamki obsługiwane kluczem chronią ekran przed fizycznym uderzeniem i kradzieżą. Po przymocowaniu do ściany lub sufitu stalowa obudowa tworzy bezpieczne środowisko dla telewizora pozostawionego na podwórku, co daje pewność, pozostawiając go bez nadzoru.

Wreszcie zewnętrzna obudowa telewizora zapewnia stałą temperaturę pracy ekranu. Jest to ważne, ponieważ telewizory narażone na działanie promieni słonecznych mogą się przegrzewać. Wewnętrzne wentylatory obudowy utrzymują przepływ powietrza i chłodzą ekran w gorące letnie dni, co pozwala cieszyć się telewizorem na podwórku, gdy pogoda jest najlepsza.

Porozmawiaj z naszymi specjalistami, aby omówić dodatkowe opcje ogrzewania i chłodzenia, które pozwalają na pozostawienie telewizora na zewnątrz przez cały rok.

Ciesz Się Dobrym Zwrotem Z Inwestycji

Jedną z największych zalet obudów zewnętrznych jest to, że możesz wyjmować i wymieniać telewizor w dowolnym momencie. Oznacza to, że możesz w dowolnym momencie zaktualizować ekran na lepszy lub nowszy model.

Obudowa telewizor outdoor posiada również długą żywotność, dzięki czemu możesz używać kilka generacji monitorów w jednej obudowie zewnętrznej przez wiele lat - dla maksymalnego zwrotu z inwestycji.

Dowiedz Się Więcej O Zewnętrznych Obudowach Monitorów

Skontaktuj się z Armagard, aby omówić swoje zapotrzebowanie i uzyskaj darmową wycenę. Zadzwoń 22 526 6149 lub wypełnij formularz kontaktowy.