3 Kreatywne sposoby instalacji obudów LCD Digital Signage

obudów LCD Digital Signage

Popyt na obudowy LCD digital signage jest coraz większy, ponieważ coraz więcej firm wdraża systemy reklamowe digital. Aby, sieci digital signage nie stały się przeszkodą, istnieją 3 kreatywne sposoby instalowania obudów LCD bez uszczerbku dla ochrony ekranu...

Obudowy LCD są niezwykle wszechstronne, zapewniając ochronę digital w środowiskach zewnętrznych, wewnętrznych i przemysłowych. Obudowa LCD stanowi tani i elastyczny sposób utrzymania ekranów, a jednocześnie zapewnia bezproblemowy sposób modernizacji cyfrowych sieci digital w miarę rozwoju technologii.

Ponieważ obudowy LCD stają się ważnym elementem na rynku digital signage, użytkownicy końcowi znajdują coraz bardziej kreatywne sposoby ich instalowania...

1. Obudowy LCD Digital Signage powieszone pod sufitem

Podwiesza obudowa LCD digital signage
Podwiesza obudowa LCD digital signage, użyta przez Volvo, Sweden.

Podwieszane obudowy LCD digital signage LCD nie tylko zapobiegają przypadkowemu uszkodzeniu sieci, ale także pozwalają na dostarczanie wiadomości digital z zupełnie innej perspektywy. Możesz zawiesić obudowy LCD na suficie za pomocą słupów wyposażonych w pojedynczy lub podwójny uchwyt.

Podwójne słupy, podwójny uchwyt zapewniają opcje montażu dwóch ekranów digital signage.

2. Wewnątrz ściany

Obudowa LCD digital signage wewnątrz ściany
Obudowa LCD digital signage wewnątrz ściany.

Obudowa LCD zamontowana w ścianie zapewnia czyste, eleganckie wykończenie, które uniemożliwia uszkodzenie digital signage, w ciasnych lub zaludnionych obszarach. Instalując obudowę wewnątrz ściany, należy zastanowić się nad dostępem do obudowy i cyrkulacją powietrza.

Dostęp do większości obudów LCD jest z przodu, aby zapewnić łatwy dostęp do sprzętu el-ektronicznego. Porozmawiaj ze swoim dostawcą, aby ustalić, jak obudowa będzie zawieszo-na czy od góry, od dołu lub z boku, aby uwzględnić otwarcie i zamknięcie obudowy.

Przed instalacją sprawdź dokładnie wysokość, szerokość i głębokość, aby upewnić się, że obudowa pasuje do tego miejsca. Jest to ważne nie tylko ze względu na dostęp do obudowy, ale także dla zapewnienia odpowiedniej wentylacji.

Obudowy LCD powinny mieć odpowiedni przepływ powietrza i wentylację, aby zapobiec nagromadzaniu się ciepła i utrzymać ekrany w idealnych, optymalnych temperaturach.

Jeśli wentylacja jest słaba, prawdopodobnie ekran się przegrzeje, powodując uszkodzenie kryształków LCD i pojawienie się czarnych plam. Jeśli tak się stanie, ekran jest praktycznie bezużyteczny.

Aby chronić ekrany i inne urządzenia elektroniczne, takie jak odtwarzacze multimedialne, musi istnieć naturalny przepływ powietrza wokół wewnętrznych komponentów.

Sprzęt elektroniczny umieszczony w obudowie, która jest zagłębiona w ścianie jest bardziej podatny na akumulację ciepła. Prawidłowa wentylacja pomoże elektronice prawidłowo funkcjonować i zapobiegnie przedwczesnemu uszkodzeniu w wyniku nagromadzenia ciepła.

3. Niestandardowa Rama

Obudowa LCD digital signage zawieszona w niestandardowej ramie
Obudowa LCD digital signage zawieszona w niestandardowej ramie używanej przez globalną restaurację fast food.

Umieszczenie systemu digital signage LCD z niestandardowej ramie umożliwia stworzenie unikalnej sieci digital signage, która wtapia się w otoczenie i twoją arkę. Można również zbudować ramki, które pomieszczą tyle systemów digital signage, ile potrzebujesz.

Spersonalizowana opcja zapewnia twórcom większą swobodę i elastyczność. Jednocześnie może poprawić wygląd zewnętrzny lub wnętrza Twojej firmy, potencjalnie przyciągając więcej klientów!

Aby omówić opcje instalacji obudów LCD digital signage, porozmawiaj z ek-spertami z firmy Armagard - zadzwoń 0048 22 526 6149 lub wyślij e-mail na adres sales.pl@armagard.com, aby umówić się z nami telefonicznie.