Zewnętrzna Obudowa Telewizora Outdoor Montowana Na Ścianie

Obudowa telewizor outdoor na ścianie zamontowanej w koferze na zewnątrz

Technologia monitorów bardzo się zmieniała w ostatnich latach. Wąskie, lżejsze i lepsze ekrany znajdują się obecnie w wielu środowiskach domowych, komercyjnych jak również widzimy je na zewnątrz. Zewnętrzne telewizory wymagają ochrony przed warunkami atmosferycznymi i fizycznym uszkodzeniem, dlatego obudowa telewizor outdoor jest tak popularna wśród właścicieli domów i firm.

Poniżej informacje o funkcjach ochronnych zewnętrznych obudów telewizyjnych oraz korzyści jakie one niosą dla użytkowników prywatnych i firm.

Pełna Ochrona Telewizorów W Dowolnym Środowisku

Montowana na ścianie zewnętrzna obudowa telewizor outdoor pozwala na użycie standardowego ekranu na zewnątrz. Obudowa zapewnia skuteczną ochronę przed warunkami atmosferycznymi, kradzieżą i uszkodzeniami fizycznymi.

Po pierwsze, zewnętrzne obudowy zazwyczaj wykonane są według standardów branżowych np. NEMA 4, która gwarantuje ochronę przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Ponadto posiadają wewnętrzną kontrolę środowiska, która zapobiega przegrzaniu ekranu w lecie lub zamarznięciu w zimie. Pozwala to na pozostawienie telewizora na stałe zainstalowanego w obudowie niezależnie od pogody.

Po drugie, montowana na ścianie zewnętrzna obudowa telewizor outdoor zapewnia ochronę przed kradzieżą i manipulacją. Zamki obsługiwane kluczem zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi, a solidne uchwyty montażowe i śruby mocują urządzenie do ściany sprawia, że nie można go łatwo zdjąć.

Wreszcie, obudowy zewnętrzne wykonane są ze stali i mają solidne okno. Ekran jest dobrze chroniony przed przypadkowymi uszkodzeniami i uderzeniami fizycznymi, takimi jak uderzeniem piłki na podwórku lub aktami wandalizmu w miejscu publicznym. Dzięki temu możesz zainstalować telewizor w nienadzorowanych miejscach publicznych mając pewność bezpieczeństwa swojej inwestycji.

Skontaktuj się z Armagard, aby omówić najlepszą obudowę TV odporną na warunki atmosferyczne.

Obudowa Telewizor Outdoor W Zastosowaniu Dla Firm

Obudowa LCD digital signage — instalacja zewnętrzna na stacji autobusowej Amsterdam
Obudowy zewnętrzne umożliwiają firmom bezpieczne instalowanie ekranów w miejscach zewnętrznych i publicznych, takich jak dworzec autobusowy w Amsterdamie.

Zewnętrzna obudowa telewizora umożliwia firmom korzystanie z zalet ekranu zewnętrznego bez ponoszenia dodatkowych kosztów telewizora odpornego na warunki atmosferyczne. Obudowa może również chronić sprzęt dodatkowy, taki jak odtwarzacze multimedialne, dzięki czemu firmy otrzymują kompletne rozwiązanie zewnętrzne.

Aplikacje są nieograniczone. Jednym z najczęstszych zastosowań obudowa telewizor outdoor jest reklama cyfrowa. Każda firma może zwiększyć świadomość marki i zwiększyć zaangażowanie klientów dzięki reklamie zewnętrznej.

Wyświetlacze zewnętrzne są również idealne jako systemy informacyjne - rozkłady jazdy na lotniskach, dworcach autobusowych, dworcach kolejowych i nie tylko. Ochrona zapewniana przez odporną na warunki atmosferyczne obudowę telewizyjną umożliwia przewoźnikom dostarczanie podróżnym aktualnych rozkładów przez cały rok.

Innym powszechnym zastosowaniem obudów zewnętrznych LCD jest zastosowanie ich w barach i restauracjach. Zwiększ atrakcyjność swojego lokalu, pokazując wydarzenia sport w ogródku na świeżym powietrzu.

Porozmawiaj ze specjalistą ds. ochrony ekranu, aby omówić właściwą obudowę dla swojej aplikacji.

Korzystanie Z Obudowy Zewnętrznej Telewizora W Środowisku Domowym

Obudowa LCD digital signage zewnętrzna instalacja montowana na ścianie w domu
Właściciele domów mogą również korzystać z obudów zewnętrznych i cieszyć się oglądaniem telewizji w ogródku.

Właściciele domów mogą również skorzystać z obudowa telewizor outdoor. Urządzenia te są idealne do instalacji telewizora na podwórku lub przy basenie.

Zabawiaj przyjaciół lub ciesz się ulubionymi programami na zewnątrz w sezonie letnim.

Dowiedz Się Więcej O Obudowach Zewnętrznych

Montowane na ścianie zewnętrzne obudowy monitorów LCD dostępne są dla niemal każdego rozmiaru i marki ekranu i mogą być montowane na prawie każdej zewnętrznej ścianie lub suficie.

Skontaktuj się z Armagard, aby omówić swój projekt i uzyskać wycenę. Zadzwoń na +48 22 526 6149 lub wypełnij formularz kontaktowy.