Ochrona Monitora — 4 Przykłady Jak Dotrzeć Do Klienta W Sektorze Rozrywkowym

Obudowa LCD okazała się niezwykle popularna w branży rozrywkowej. Obudowa monitora Armagard zapewnia znakomitą ochronę ekranu LCD w trudnych warunkach zewnętrznych, a przy czym umożliwia na dostarczanie aktualnych wiadomości w miejscach, w których było to jeszcze do niedawna niemożliwe. Liczba miejsc z branży rozrywkowej, która korzysta z obudowy-monitor zewnętrzny Armagard nieustannie wzrasta, ponieważ coraz więcej obiektów wypoczynkowych czerpie korzyści z nadawania reklamy zewnętrznej oraz wyświetlania ważnych wiadomości. Stosując tą nowoczesną formę przekazu informacji pozwala to na dotarcie o wiele szybciej do większego grona odbiorców, aniżeli było to możliwe w tradycyjny sposób.

Zaprojektowana z myślą o ochronie ekranów LCD/ LED/TV w lokalizacjach zewnętrznych. Obudowa LCD Armagard idealnie sprawdza się w pobliżu zbiorników wodnych, nabrzeży lub basenów, umożliwiając branży rozrywkowej na dostarczania aktualnych wiadomości. Obudowa monitora Armagard zapewnia kompleksową ochronę ekranu nawet w ekstremalnych temperaturach, niezależnie od pogody i pory roku,ale także chroni przed wodą, dzięki czemu ekrany LCD mogą pracować w trudnych warunkach.

Poniższe przykłady pokarzą, jak obudowa LCD Armagard została pomyślnie wykorzystana w różnych lokalizacjach branży rozrywkowej:

Alpha Surf, Jezioro Neuchâtel, Szwajcaria

Szwajcarska szkoła surfingu i żaglarstwa, Alpha Surf, położona nad malowniczym jeziorem Neuchâtel, potrzebowała system, który był by w stanie wyświetlać informacje o prowadzonych szkoleniach oraz jak zachować bezpieczeństwo nad jeziorem. Do tej pory tego rodzaju informacje mogły być tylko wyświetlane wewnątrz budynku. Po konsultacji z Armagard, szwajcarski ośrodek wypoczynkowy zakupił monitor zewnętrzny PDS 46", który oferuje wodoodporną ochronę ekranu nawet przy brzegu jeziora. Umożliwia to szkole surfingu i żeglarstwa na przekazywanie aktualnych informacji przez cały rok.

Alpha Surf

Zaprojektowana z europejską dyrektywą, IP56, obudowa LCD Armagard zapewnia ochronę ekranu przed elementami i zmiennymi temperaturami środowiska zewnętrznego, a także przed wodą. Ochrona monitora zapewnia wyświetlanie informacji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Bangor Aurora Aquatic and Leisure Complex

Nowy Bangor Aurora Aquatic kompleks rekreacyjny w północnej Irlandii zainteresowany był systemem digital signage na basenie. Ich obawą była ochrona monitor przed wilgocią i kondensacją. Zadaniem systemu miało być wyświetlanie różnego rodzaju informacji i bieżących wiadomości, co oznaczało, że monitor musiał by pracować w gorących i bardzo wilgotnych warunkach , a więc ryzyko uszkodzenia monitora i kondensacji było bardzo wysokie.

Bangor Aurora Aquatic
Zdjęcie via Flickr (kiwinky)

Po rozmowie z Armagard zdecydowali się na IP66 24 PDS obudowa LCD. Zaproponowana obudowa monitora jest całkowicie uszczelniony co nie pozwala wilgoci na dostania się do środka a więc nie tylko monitor jest w stanie funkcjonować doskonale w gorących warunkach, ale także ekran jest ciągle czytelny i nie podatny na kondensację pary wodnej, zapewniając stałą pracę. Armagard umożliwił wdrążenie systemu digital signage w Bangor Aurora Aquatic dzięki czemu nastąpiło przekazywanie informacji.

Kanał

Innym przykładem, gdzie użyto monitor zewnętrzny Armagard jest nad brzegiem kanału. System potrzebny był na dostarczanie aktualnych informacji nad kanałem, a więc musiał być odporny ma warunki zewnętrzne, wodę oraz działać przez cały rok. Oznaczało to całoroczną ochronę monitoru przed czynnikami zewnętrznymi.

Widok kanału w UK
Widok kanału w UK | Zdjęcie via Flickr (Moayad Hussain)

Aby zapewnić 24-godzinny przepływ wiadomości Armagard dostarczył monitor zewnętrzny PDS 42" IP56, który jest w stanie funkcjonować w każdych warunkach pogodowych i o każdej porze roku. Urządzenie automatycznie reaguje na zmiany temperatury, zapewniając dodatkowe chłodzenie w ciepłych warunkach pogodowych, a także jest odporny na odpryski wody.Ponadto, będąc na zewnątrz, urządzenie jest na tyle wytrzymałe, aby radzić sobie z uderzeniami i oddziaływaniami osób trzecich, a jednocześnie chroni monitor przed aktami wandalizmu lub próbą kradzieży.

Instalacja na łodzi

Jedną z najbardziej nietypowych instalacji jest obudowa LCD 47” zamontowana na pokładzie łodzi. Zadaniem monitora było wyświetlanie informacji turystycznych, co oznaczało, że ekran był narażony na wszystkie warunki zewnętrzne, a jednocześnie musiał byś odporny na odpryski wody morskiej.

Rozwiązaniem jest PDS 47 obudowa LCD IP 56,która świetnie sprawdza się w tych ekstremalnych warunkach. Obudowa LCD jest malowana proszkowo , chroni przed odpryskami słonej wody i zapobiega korozji. Dzięki temu operatorzy jachtu mogą używać ten monitor zewnętrzny do dostarczenia informacji turystycznych nawet gdy znajdują się na morzu.

Elastyczność adoptacji systemu digital signage

Co wszystkie te instalacje w branży rozrywkowej mają ze sobą wspólnego? Odpowiedzią jest przekaz informacji oraz potrzeba dostosowania produktu do potrzeb klienta. Chociaż istnieją inne rozwiązania zapewniające ochronę ekranu i dostarczania informacji w zewnętrznych lokalizacjach seria PDS Armagard umożliwia dużą elastyczność, co oznacz że wszystkie obudowy mogą być dopasowane do indywidualnego wymogu klienta. Niezależnie czy obudowa ma być umieszczona wewnątrz, na zewnątrz,w gorącym czy zimnym, suchym lub wilgotnym klimacie, Armagard posiada odpowiednią obudowę LCD, która umożliwia ochronę monitora i poprawny przekaz aktualnych informacji w niemal każdym miejscu.

Dostarczanie aktualnych wiadomości i informacji jest kluczowym elementem wielu obiektów przemysłu rozrywkowego. Dlatego obudowa LCD Armagard jest coraz częściej używana jako system ochrony digital signage w branży rozrywkowej.

Bezpośrednia komunikacja w branży rozrywkowej

Obudowa LCD Armagard zastosowana w branży rozrywkowej jest w stanie zwiększyć sprzedaż oraz dotrzeć do większej grupy odbiorców docelowych. Obudowa monitora chroni ekran i umożliwia na szybkie i atrakcyjne przekazywanie informacji, w miejscach gdzie jest to najbardziej potrzebne a co do tej pory było niemożliwe. Informacje mogą dotyczyć warunków bezpieczeństwa na danym obiekcie, godzin otwarcie, informacji o atrakcjach turystycznych a także o aktualnych promocjach. Wyświetlenie tych wiadomości jest natychmiastowe, widoczne i bardzo skuteczne.

Natychmiastowa i skuteczna komunikacja jest jedną z najważniejszych cech systemu digital signage, co świetnie sprawdza się w branży rozrywkowej. Korzystanie z tradycyjnych tablic informacyjnych i nieruchomych nośników,powoduję że przekaz informacji jest dużo wolniejszy i mniej zauważalny. Dzięki systemowi digital signage wszystkie zmiany informacji dotyczące, promocji oraz wiadomości są aktualizowane na bieżąco co zapewnia że nikt nie przeoczy aktualnej oferty.

Ze względu na różnorodność środowisk branży rozrywkowej natychmiastowe dostarczenie aktualnych wiadomości w tradycyjny sposób jest i było bardzo trudne do osiągnięcia. Dzięki rozwiązaniom dostarczonym przez Armagard należy to już do przeszłość. Monitor zewnętrzny Armagard to kompleksowe elastyczne rozwiązanie do systemów digital signage, który chroni monitor nawet w najbardziej trudnych i ekstremalnych środowiskach. Pozwól nam pomóc Ci w osiągnięciu Twojego celu w branży rozrywkowej.