Klawiatura i Mysz

Wytrzymała klawiatura

Zaawansowane urządzeń peryferyjnych, Wytrzymała klawiatura jest NEMA 6P ocenione urządzenie zaprojektowane, aby wytrzymać trudy ekstremalnych warunkach pracy. Wytrzymała klawiatura jest w 100% wodoodporny, posiada podświetlane klawisze i współpracuje z dowolnym komputerze z połączeniem USB.

Wodoodporna klawiatura z touchpadem

Łącząc funkcjonalność klawiatury i myszy, wodoodporna klawiatura z touchpadem wypełnia pustkę, gdy "urząd" klawiatura i mysz jest niepraktyczne lub niemożliwe.

Klawiatura wodoszczelna

Zmywalna klawiatura wodoszczelna ze zintegrowanym przyciskiem myszy. Wykonana jest z solidnej gumy silikonowej, podłacza się do komputera przez port USB lub PS/2.

Klawiatura silikonowa

Klawiatura silikonowa wykonana. jest z w pełni uszczelnionej gumy z silikonu. Posiada zintegrowany przycisk myszy oraz niskoprofilowe klawisze co ułatwia czyszczenie.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana Idealne do ciemnych oświetlonych obszarach umyć-down, dzięki czemu łatwiej wpisać w słabym oświetleniu otoczenia i jest w pełni wodoodporny do IP65.

Mysz bezprzewodowa IP67

IP67, antybakteryjne zmywalne Mysz bezprzewodowa, łatwe do czyszczenia i dezynfekcji. Idealny do użytku medycznego.

Myszka wodoodporna

Uszczelniona do IP65 mysz optyczna, jest wodoodporna i zmywalna co ułatwia czyszczenie i dezynfekcję. Idealne do zastosowania w szpitalach lub środowiskach naukowych.

Klawiatura gumowa

Rugged Klawiatura gumowa dla użytku w środowiskach przemysłowych. Pasuje do każdego komputera za pomocą USB (PS/2 adapter w zestawie).

Myszka przemysłowa

Kurzoodporna mysz optyczna do użytku w środowiskach brudny lub zakurzony. Łatwa do czyszczenia i konserwacji. Podłącza się za pomocą USB lub PS/2.

Potrzebujesz projektu Obudowa monitora na zamówienie? Mamy to pod przykryciem na warunkach zewnętrznych, publicznych i przemysłowych.