W jaki sposób zabezpieczyć jednocześnie komputery i drukarki w trudnych środowiskach

  • Cet article est disponible dans les langues suivantes:

Szafa na komputer przemysłowy

Trudne środowisko pracy? Ciągłe awarie komputerów i drukarek? Masz dość ponoszenia kosztów napraw lub wymiany? Możesz im zapobiec…

Niestety to, co zostało stworzone do biura nie wytrzyma długo w myjniach kontenerowych lub środowisku o zmiennych, ekstremalnych temperaturach. Twoje dążenia do zapewnienia pracy drukarki lub etykieciarki w temperaturze poniżej zera okazały się bezowocne.

Tusz w drukarce ciągle zamarza, nie wspominając o płytkach termicznych w etykieciarce, które nie mogą sprostać ekstremalnie niskiej temperaturze.

Podobnie, komputer jest uszkodzony, nie może poradzić sobie z wilgocią w Twoim zakładzie. Uderzenie nie pomaga, nie sprawdza się również rada informatyka, aby „wyłączyć i włączyć go ponownie”.

Jesteś sfrustrowany, musisz zapłacić kolejny rachunek za naprawę/wymianę, jednak co gorsze – zakład produkcyjny wstrzymał pracę, co zmusza do poświęcenia dodatkowego czasu na ukończenie ważnego zlecenia, jest kosztowne, a w ostatecznym rozrachunku przekłada się na utratę zaufania klienta, któremu obiecałeś dostawę.

Działalność jest stale narażona na zakłócenia, a wszystko dlatego, że nie możesz polegać na swoich komputerach i drukarkach oraz ich działaniu, gdy są potrzebne.

Marzysz o chociaż jednym dniu pracy, w którym Twój sprzęt będzie działać bez usterek? Czekaj! Problemom z komputerem i drukarką można zaradzić.

Klasyczna szafa na komputer przemysłowy

Oto rozwiązanie Twoich problemów…

Szafa na komputer przemysłowy

…Oto klasyczny system szafy na komputer przemysłowy marki Armagard. Poprzez połączenie standardowej szafy na komputer z drukarką etykiet zebra w obudowie narodziła się nowa rasa przemysłowych zabezpieczeń komputerów i drukarek.

Co oznacza posiadanie szafy na komputer przemysłowy dla Twojej firmy?

Wszechstronność i opłacalność. W porównaniu z dedykowanym systemem komputerów przemysłowych jednostka ta będzie kosztować mniej.

Ponadto otrzymujesz dwie obudowy w cenie jednej, a wartość pieniężna na tym się nie kończy. W ujęciu długoterminowym jednostka ta zapewni oszczędności na więcej sposobów:

  • Po pierwsze, wyobraź sobie, że nie musisz już nigdy więcej płacić rachunku za naprawę komputera lub drukarki lub opłaty za rozmowę z technikiem.
  • Po drugie, możesz zabezpieczyć Twój obecny sprzęt – nie musisz wydawać pieniędzy na zupełnie nowy komputer lub drukarkę, korzystaj z tego, co masz.
  • Po trzecie, jeśli okres eksploatacji obecnego komputera lub drukarki skończy się, możesz z nich skorzystać, aby ochronić przyszłe pokolenia.
Szafa na komputer przemysłowy
„Szafa na komputer przemysłowy została stworzona w celu ochrony przez dekadę, a nawet dłużej. Produkt ten zapewnia doskonałą wartość z poniesionej inwestycji i umożliwi oszczędności”.

Po upływie dekady – która jest standardowym okresem żywotności tej jednostki – osiągniesz oszczędności pieniężne przekraczające koszt pierwotnej inwestycji.

Ponadto szafa na komputer przemysłowy oferuje całkowitą elastyczność.

Na przykład, możesz zaktualizować sprzęt, aby nadążyć za technologią, zamiast kupować system komputera przemysłowego, który prawdopodobnie należy zakupić wraz z dodatkowym kosztem pakietu konserwacyjnego, ponieważ wyłącznie inżynier potrafi dotrzeć do sedna problemu.

Jakie są korzyści szafy na komputer przemysłowy

Szafa na komputer przemysłowy stanie się zasobem oszczędzającym pieniądze dla Twojej firmy i umożliwi wykorzystanie sprzętu biurowego w bardziej niekonwencjonalnych środowiskach.

Wyprodukowany z miękkiej stali pokrytej farbą proszkowaną produkt został poddany rygorystycznym testom i ma stopień ochrony IP54. Jest dostarczany tak, jak widać, w związku z czym nie wymaga składania, a to ogranicza czas instalacji.

Dla wygody produkt jest objęty pięcioletnią gwarancją, oferując wszystko, co niezbędne, aby zabezpieczyć linię produkcyjną, zapobiec stracie zysków i wyprzedzić konkurencję.

Teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko złożyć zamówienie. Już dziś porozmawiaj z firmą Armagard.

Wybierz numer 022 526 6149.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.