ISE Amsterdam 2020: Armagard na Integrated Systems Europe

Poznaj zespół Armagard

Odwiedź specjalistów ds. zewnętrznych obudów digital signage Armagard na targach ISE Amsterdam 2020. Wystawa odbędzie się w dniach 11 - 14 lutego w centrum kongresowym RAI.

Poznaj zespół Armagard i zobacz nasze nowe i sprawdzone produkty w akcji. Znajdź Nas na stoiskach 8-A110 i 8-A280. W międzyczasie zapoznaj się z tym, co przywieziemy.

Aby przejść do produktów, użyj poniższych linków…

Armagard pojawi się na ISE Amsterdam po raz dziewiąty

Rok 2020 to dziewiąty rok działalności Armagard na targach ISE Amsterdam, które odbyły się po raz pierwszy w 2012 roku. Targi okazały się bardzo udane dla Armagard, umożliwiając firmie spotkanie twarzą w twarz z kluczowymi klientami, omawianie obecnych i nadchodzących projektów oraz zaprezentowanie najnowszych produktów.

Co znajdziesz na stoisku Armagard ISE 2020

Na tegorocznych targach ISE zaprezentowanych zostanie siedem systemów ochrony Digital Signage firmy Armagard, w tym szereg zupełnie nowych produktów, obejmujących mieszankę rozwiązań digital signage do zastosowań zewnętrznych, wewnętrznych i przemysłowych.

Poznaj zespół Armagard

Na wystawie spotkasz 10 członków załogi Armagard z całej Unii Europejskiej, w tym Helen Harris, Alejandro Illana, Agnieszka Gorniak, Para Brach i Matthew Williams.

Armagard, działa w Europie, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, jest globalną firmą z 30-letnim doświadczeniem i ponad 100 000 sprzedanych obudów chroniących sprzęt w 53 krajach na wszystkich kontynentach.

Realizacja setki udanych projektów dla światowych marek jak i małych niezależnych firm - w tym Volvo, BP, nowojorskiej restauracji Carmine's Family Style - Nasz wielojęzyczny zespół sprzedaży Armagard dokłada wszelkich starań, aby pomóc wszystkim klientom znaleźć odpowiednie rozwiązanie i zapewniać ciągłe wsparcie.

ISE 2020 Mark Neal
Armagard's CEO
ISE 2020 Helen Harris
German Territory Manager
ISE 2020 Keith Britton
Armagard's Head of Sales
ISE 2020 Alejandro Illana
Spanish Territory Manager
ISE 2020 Mike Thomas
Armagard's Senior Marketing Executive
ISE 2020 Agnieszka Gorniak
Eastern European Territory Manager
ISE 2020 Orune Maldeikyte
Marketing Executive
ISE 2020 Para Brach
UK Territory Manager
ISE 2020 Mireille Godefrey
French Territory Manager
ISE 2020 Matthew Williams
UK Territory Manager

Nowy produkt, zasilany bateryjnie DigiStopper™

dwustronny DigiStopper™
Nowy, zasilany bateryjnie, dwustronny DigiStopper™ Armagard.

Wprowadzona na rynek 9 września 2019 r., pionierska seria zewnętrznych DigiStopper™ firmy Armagard dostępna jest w wersjach zasilanych bateryjnie, zasilanych z sieci, z jednostronnymi lub dwustronnymi konstrukcjami.

Seria DigiStopper™, którą można było zobaczyć na żywo na Coffee Shop Innovpo Expo w listopadzie 2019 r., przyciągnęła uwagę klientów, którzy szybko zauważyli korzyści płynące z przenośnych potykaczy zasilanych bateryjnie.

Łatwy w przenoszeniu dzięki ergonomicznym uchwytom i gumowym kołom samonastawnym dwustronny DigiStopper™ to w pełni przenośne, gotowe do reklamy zewnętrznej rozwiązanie cyfrowe.

Możesz postawić model zasilany bateryjnie na ulicy lub ustawić go w sklepie, aby przyciągnąć uwagę klientów.

Dzięki dwóm jasnym, 43-calowym ekranom o maksymalnym czasie pracy do 14 godzin (tylko model 700 NITS), model dwustronny pozwala docierać do klientów zbliżających się do sklepu z dwóch kierunków.

Potykacz digital signage jest w pełni odporny na warunki atmosferyczne, chroni przed kurzem i brudem, a połączenie z monitorami o jasności 700, 1,000 lub 2,500 NITS (tylko z zasilaniem sieciowym) i 6,4 mm szkła antyrefleksyjnego zapewnia widoczną treść ekranu pod każdym kątem.

Rozwiązanie jest bezpieczne, a kółka samonastawne z hamulcem, pozwalają zablokować potykacz na miejscu, zamki z kluczem zapobiegają wandalizmowi i kradzieży ekranu.

Dostępne z ekranami i odtwarzaczem multimedialnym lub z opcją korzystania z własnego odtwarzacza multimedialnego, seria DigiStopper™ zapewnia pełną elastyczność, umożliwiając wybór konfiguracji, która Ci odpowiada.

Aby uzyskać więcej informacji i zobaczyć ten produkt w akcji, odwiedź stoisko 8-A110 lub 8-A280.

Inne Nowe Produkty

22" - 24" Obudowa na pompę paliwową

dwustronna obudowa 22"-24" na pompy paliwowe
Stylowa, dwustronna obudowa 22"-24" na pompy paliwowe.

Idealne rozwiązanie reklamowe Digital Signage na wysokości oczu, które umieszcza się na dystrybutorze paliwa, aby zaangażować klientów podczas tankowania.

Idealne do zachęcania zakupu promowanych produktów oraz zwiększania sprzedaży i przychodów, digital pump toppers pozwalają przyciągnąć uwagę klientów po obu stronach pompy paliwa, zapewniając skuteczne rozwiązanie reklamowe, które zostanie zauważone.

Wykonana z aluminium obudowa ma stopień ochrony IP66 i chroni ekrany przed czynnikami atmosferycznymi i kurzem, a szkło antyrefleksyjne 6,4 mm zmniejsza ryzyko uszkodzenia ekranu.

Płytka kontrolera środowiska zarządza sterowaniem włączania i wyłączania elementów grzewczych i chłodzących, którymi można zarządzać zdalnie, utrzymując ekrany działające przez cały rok, zapewniając maksymalny zwrot z inwestycji.

55-calowa profesjonalna, wąska obudowa ze stali nierdzewnej

Nowością w ofercie Armagard jest smukła wersja naszej 55-calowej, lakierowanej proszkowo obudowy LED wykonana ze stali nierdzewnej klasy spożywczej (316), która zapewnia dodatkowe korzyści ochronne w porównaniu z modelem Armagard malowanym proszkowo.

Zmniejszone wymiary sprawiają, że głębokość obudowy jest węższa, co nadaje jej smukły wygląd. Obudowa jest również lżejsza, co ułatwia montaż na ścianie lub na stojaku i zapewnia bardziej profesjonalny, estetyczny wyświetlacz digital signage.

Co najważniejsze, urządzenie nadaje się do codziennego czyszczenia i ma zwiększoną odporność na korozję. Jako konstrukcja nowej generacji, smukła obudowa wyświetlacza zewnętrznego zapewnia lepsze zarządzanie temperaturą i większą wydajność przepływu powietrza.

Wąska obudowa ze stali nierdzewnej zaprojektowana została przede wszystkim z myślą o zachowaniu standardów higieny w produkcji żywności, środowiskach medycznych i laboratoriach farmaceutycznych, jest dostępna z poliwęglanowym okienkiem (10 razy mocniejszym od szkła), które jest nietłukące, co zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia w miejscu, w którym rozbite szkło mogło stanowić zagrożenie.

Obudowa ze stali nierdzewnej 55"
55" obudowa digital signage ze stali nierdzewnej Armagard.

Dzięki unikalnemu estetycznemu wyglądowi stali 55-calowa obudowa ze stali nierdzewnej łączy wygląd z niezawodnością i wydajnością, zapewniając skuteczną ochronę ekranu.

Sprężyny gazowe umożliwiają otwieranie obudowy w pionie w celu zapewnienia łatwego dostępu, dając swobodę i elastyczność w zakresie szybkiej aktualizacji sprzętu AV z minimalnymi zakłóceniami.

Obudowa ze stali nierdzewnej jest szczelna zgodnie z normami przemysłowymi IP54/56/65 i nadaje się do mycia w celu zachowania standardów czystości.

Dodatkowe produkty na wystawie

Armagard 46" obudowa QSR Totem dla monitorów Samsung OHF46

obudowa QSR Totem Samsung, przeznaczona wyłącznie do ekranów
Armagard, obudowa Samsung QSR Totem, przeznaczona wyłącznie do ekranów OHF Samsung.

Jedno, dwu lub trzy ekranowy system obudów, Menu board panele zewnętrzne to wyjątkowe, wąskie urządzenie przeznaczone wyłącznie do ekranów o wysokiej jasności OH46F i OH55F firmy Samsung (2,500 NITS).

Urządzenie posiada dolną komorę o stopniu ochrony IP56, wyposażoną w najnowocześniejszą technologię kontroli środowiska, która reguluje przepływ powietrza, temperaturę i moc.

Po oficjalnym zatwierdzeniu projektu przez firmę Samsung Korea system jest dostępny jako obudowa lub kompletne rozwiązanie dostarczone z ekranami Samsung OHF 46" lub 55".

Obudowa jest łatwa do zainstalowania. Dwie osoby mogą zamontować obudowę na miejscu lub możesz użyć dźwigu do podniesienia za pomocą śruby oczkowej na górze urządzenia.

55" Obudowa Armagard

Obudowa LCD Armagard
Obudowa LCD Armagard.

Obudowa LCD jest kompatybilna z większością wyświetlaczy komercyjnych lub profesjonalnych. Ekrany można szybko zainstalować za pomocą uniwersalnego systemu montażowego VESA, pozostawiając wystarczająco dużo miejsca na odtwarzacz multimedialny lub mikrokomputer.

Obudowa jest w pełni gotowa do użycia zewnętrznego. Wyposażona w szkło antyrefleksyjne i chroni monitory w temperaturach od -30°C do +35°C. Urządzenie ma łatwy system otwierania, co pozwala technikowi na szybkie i łatwe sprawdzenie, uaktualnienie sprzętu AV bez narażania bezpieczeństwa osobistego.

42" Obudowa Totem Monolit

Profesjonalna, obudowa totem monolit wyposażona jest w szereg funkcji poprawiających wydajność monitorów i posiadająca nowoczesny wygląd. 42-calowa obudowa totem monolit jest niezawodna, wytrzymała i wymaga niewielkiej konserwacji.

przeszklony monolith totem
42" przeszklony monolith totem Armagard.

Z całkowicie przeszkloną konstrukcją (szklany front), urządzenie ma wyrazisty profesjonalny wygląd. Zastosowane sprężyny gazowych umożliwiają otwarcie obudowy w pionie w celu ułatwienia dostępu, dając użytkownikom swobodę i elastyczność w szybkim uaktualnienie sprzętu AV przy minimalnym zakłócaniu pracy monitorów.

Dostępna jako obudowa lub "kompletne rozwiązanie", które jako opcja może być wyposażone w monitor o wysokiej jasności, odtwarzacz multimedialny i dostarczone w kolorze wybranym przez klienta.

Gotowy do użycia na zewnątrz, totem monolit w wersji S (standard) o przekątnej ekranu 42" pozwala na pracę ekranu w temperaturach od -5°C ~ 35°C.

Standardowa obudowa Totem 49"

Kultowa, standardowa obudowa totemu firmy Armagard Standardowa obudowa totem wolnostojąca konstrukcja służąca do ochrony ekranów 49" używanych na zewnątrz.

Uszczelniona do IP54/56/65 jest wysoce uniwersalna, dzięki czemu nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, w tym do sprzedaży detalicznej, restauracji typu drive thru, węzłów transportowych i innych.

Standardowa obudowa totem
Standardowa obudowa totem Armagard dla wyświetlaczy 49".

Ten sprawdzony system zapewnia ekonomiczną ochronę sprzętu nawet przez dekadę i pozwala szybko zamieniać, zmieniać lub modernizować sprzęt wewnętrzny, w przeciwieństwie do restrykcyjnych i drogich (wszystko w jednym) systemów zewnętrznych.

Aby dowiedzieć się więcej o Armagard i zobaczyć nasze obudowy digital signage w akcji, odwiedź nas na stoisku 8-A110 lub 8-A280. Czekamy na Ciebie i mamy nadzieję, że spodoba ci się ISE Amsterdam 2020.