Całkowicie przeszklony infokiosk jednostronny zewnętrzny

Wyświetlaj reklamę ze wszystkich stron

Całkowicie przeszklony infokiosk jednostronny zewnętrzny firmy Armagard zapewnia profesjonalną ochronę monitorów wg.standardów przemysłowych IP56/65. Totem wykonany jest ze stali malowanej proszkowo i zapewnia ochronę ekranu oraz optymalne zastosowanie w temperaturach od -30°C do 55°C.

Obudowa posiada opatentowaną technologię Air Curtain -kurtynę powietrzną, która zapobiega przegrzewaniu się i powstawaniu czarnych plam na ekranie. Obudowa ma żywotność 10 lat+ , zapewniając ekonomiczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak deszcz i kurz. Uniwersalny uchwyt VESA umożliwia zmianę i aktualizację ekranów w razie potrzeby. Urządzenie objęte jest 5-letnią gwarancją zapewniającą spokój ducha.

Zapytaj o ceny

W skrócie (Specyfikacja produktu):

Rozmiar monitora:
Od 32" do 75"
Materiał:
Stal malowana proszkowo
Montaż:
Do postawienia
Zakres temperatur:
-30°C do 55°C
Klasa uczelnienia:
IP56/IP65
Kod produktu:
PDS-32/75-TM-P-MO-CB1-M*

Infokiosk jednostronny zewnętrzny idealny dla:

 • Centrów handlowych.
 • Kampusów uniwersyteckich.
 • Punktów informatycznych.
 • Rsetauracji Drive Thru.
 • Restauracji.
 • Pokazywania drogi.

Dostępny jako Kompletne rozwiązanie

Infokiosk jednostronny zewnętrzny jest dostępny jako obudowa lub jako kompletne rozwiązanie. Kompletne rozwiązanie zawiera wyświetlacz LCD o wysokiej jasności (2000 nitów - 5000 nitów) oraz odtwarzacz mediów sieciowych, który umożliwia wyświetlanie reklam w szerokim zakresie formatów (MPEG1, 2 i 4, MP3 i JPEG).

Cechy Korzyści
Chroni monitor Obudowa zapewnia ekonomiczną ochronę przed wnikaniem cieczy i jest uszczelniona wg. standardu IP56/65, chroni przed wandalizmem, przegrzania i spięciami elektrycznymi. Zmniejsza to ryzyko uszkodzenia ekranu i awarii, eliminując konieczność zakupu dedykowanego ekranu zewnętrznego.
Kontrola środowiska Szereg elementów wewnętrznych, takich jak wentylatory,grzałki, izolacja i opcjonalna klimatyzacja współpracują ze sobą, aby utrzymać "zieloną" temperaturę wewnątrz obudowy ,gdy zewnętrzna temperaturach jest od -30°C do 55°C. Dzięki temu ekran i odtwarzacz multimedialny będą działać dłużej.
Kurtyna powietrzna™ Opatentowana przez Armagard technologia Air Curtain - kurtyna powietrzna redukuje nagrzewanie się powierzchni i wilgoci na ekranie, zapewniając stały przepływ powietrza chłodzącego z przodu wyświetlacza. Wentylator działa z gwarancją 5 lat ciągłej pracy. Technologia ta minimalizuje możliwość powstawania czarnych punktów i awarii ekranu, zapewniając wyświetlanie reklam bez żadnych problemów.
Uniwersalny uchwyt VESA Kompatybilny z większością komercyjnych ekranów o wysokiej jasności, takich jak NEC, Samsung, LG i DynaScan. Daje Ci to wolność wyboru.
Całkowicie przeszklony przód Zapewnia atrakcyjne i lśniące wykończenie, aby przyciągnąć klientów, a spersonalizowane, podświetlane logo firmy, pozwoli profesjonalnie przedstawić Twoją markę.
Dwa niezauważalne zamki Zapewniają bezpieczeństwo przed kradzieżą i dają spokój ducha.
Dostępne w różnych kolorach (opcjonalnie) Podnieś świadomość swojej marki, korzystając z korporacyjnej kolorystyki.
Niestandardowy model (opcyjnie) Doświadczeni inżynierowie firmy Armagard mogą zaprojektować model, który spełni Twoje wymagania.
Skontaktuj się z nami aby uzyskać dokładną — informację o produkcie oraz jego cenę

Armagard zapewnia:

Dlaczego Armagard?

 • Inżynieria wysokiej technologii
 • Ponad 30 lat doświadczenia w branży
 • Ponad 100 000 szaf Armagard chroni sprzęt produkcyjny

Gwarancje i konserwacja

 • 5 lat gwarancji na wszystkie części mechaniczne
 • Roczna gwarancja na elektrykę
  Z dostępną pięcioletnią przedłużoną gwarancją

Obsługa klienta

 • Dożywotnie wsparcie techniczne
 • Doskonała bieżąca obsługa klienta
 • Wykwalifikowany i pomocny personel
5 años de garantía, entrega, logotipos CE y RoHS