25 pytań, które należy zadać Armagard na temat projektu z użyciem zewnętrznego digital signage

Koordynacja projektu z użyciem zewnętrznego digital signage może wydawać się karkołomnym przedsięwzięciem. Kluczem do powodzenia projektu jest komunikacja i wyjaśnienia z dostawcą.

Mając to na uwadze, opracowaliśmy 25 niezbędnych pytań do Armagard - w oparciu o listę kontrolną opracowaną przez Federację Digital Signage - podczas rozważań na temat projektu z użyciem zewnętrznego digital signage.

1. Jak długo Armagard prowadzi działalność?

Firma Armagard rozpoczęła sprzedaż w 1991 roku i od przełomu wieku montujemy ekrany [stosowane do zewnętrznych rozwiązań digital signage] w obudowach chroniących przed wpływem środowiska w budynkach przemysłowych.

W 2008 roku firma przebranżowiła się, oferując zewnętrzne rozwiązania digital signage stosowane do celów komercyjnych, takich jak reklama i budowanie świadomości marki, opracowywanie nowych, bardziej śmiałych innowacji od niemal dekady.

2. Jakie referencje posiada Armagard?

Armagard dostarcza rozwiązania dla wielu renomowanych klientów, włączając:

  • McDonald's
  • Parkingi krajowe National Car Parks (NCP)
  • Centrum handlowe Westfield Shopping Centres
  • Lotnisko Heathrow
  • Procter and Gamble
outdoor digital menu do restauracji marki Armagard dla sieci McDonald's
Wykonane na zamówienie outdoor digital menu do restauracji marki Armagard dla sieci McDonald's.
Wykonany na zamówienie totem zewnętrzny digital signage marki Armagard dla NCP
Wykonany na zamówienie totem zewnętrzny digital signage marki Armagard dla NCP.
75" ekran reklamowy zewnętrzny marki Armagard dla Procter & Gamble
75" ekran reklamowy zewnętrzny marki Armagard dla Procter & Gamble.

3. Jakimi zasobami dysponuje Armagard dla potrzeb projektu pilotażowego z użyciem zewnętrznego digital signage?

Armagard posiada personel, partnerów oraz sprzęt umożliwiające wsparcie podczas projektu pilotażowego w celu oceny czasu, kosztów itp. kwestii przed implementacją na dużą skalę.

4. Jaki zakres szkolenia jest dostępny po zakupie?

Zgodny z potrzebami. Od wgrania treści do odtwarzaczy mediów poprzez konfigurację obudowy do zewnętrznych rozwiązań digital signage - wyposażymy klienta, aby mógł pewnie obsługiwać system i przekazywać wiedzę kolegom.

5. Jaki sprzęt dostarcza Armagard?

Armagard może dostarczyć kompletne rozwiązanie, usługę świadczoną zazwyczaj przy współpracy z naszymi partnerami.

Główną specjalizacją Armagard jest projektowanie i produkcja obudów zabezpieczających przed wpływem środowiska, których celem jest ochrona ekranów i odtwarzaczy mediów stosowanych na zewnątrz.

Dzięki naszym powiązaniom w branży możemy dostarczać ekrany, odtwarzacze mediów oraz dodatkowy sprzęt zgodnie z wymaganiami. Aby zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty, dostarczamy wymagany sprzęt w imieniu klienta na wcześniejsze żądanie.

Składając zamówienie w firmie Armagard, należy uwzględnić takie wymaganie w specyfikacji projektu.

zewnętrznych rozwiązań digital signage Uniwersytetu w Liverpoolu
Obudowa chroniąca przed wpływem środowiska do zewnętrznych rozwiązań digital signage Armagard dla Uniwersytetu w Liverpoolu.

6. Czy Armagard będzie konsultować się ze mną w sprawie najlepszego rozwiązania do moich potrzeb, czy sprzeda mi rozwiązanie najlepiej dopasowane do metod generowania przychodu?

Armagard zawsze służy pomocą podczas wskazania najlepszego rozwiązania spełniającego potrzeby klienta, oferując usługę dopasowaną do potrzeb i zapewniając rozwiązanie spełniające instrukcje.

Faktycznie jednak każdy projekt z użyciem zewnętrznego digital signage generuje koszty zarówno dla klienta, jak i dostawcy, a jako dostawca dążymy do generowania przychodu.

7. Jaki system operacyjny (OS) firma Armagard stosuje na odtwarzaczach mediów swoich rozwiązań digital signage?

Odtwarzacze mediów dostarczane przez Armagard korzystają z systemów operacyjnych Linux lub Android. Jeśli klient dostarcza odtwarzacz mediów, systemem operacyjnym będzie prawdopodobnie Windows.

8. Jaki OS firma Armagard stosuje na serwerze do rozwiązań digital signage?

Armagard korzysta z Ubuntu.

9. Czy serwer znajduje się w sieci internetowej? Czy treść znajduje się po stronie serwera czy po stronie odtwarzacza mediów?

Treść jest przechowywana po obydwu stronach. W celu uzyskania szczegółowych informacji można zwrócić się do wsparcia technicznego Armagard pod nr +48 22 526 61 49.

10. Czy w przypadku awarii serwera lub braku połączenia internetowego odtwarzacz mediów nadal będzie działać?

Tak.

11. Czy Armagard jest w stanie wyświetlać różne źródła RSS na ekranie?

Nie.

12. Czy Armagard oferuje gwarancję na sprzęt i oprogramowanie?

Tak. W przypadku obudów chroniących przed wpływem środowiska oferujemy pięcioletnią gwarancję na wszystkie części mechaniczne i 12-miesięczną gwarancję na wszystkie podzespoły elektryczne. Dostępne są również gwarancje na oprogramowanie.

13. Czy oprogramowanie i sprzęt Armagard obsługują technologię ścian wideo? Czy obsługujecie integrację takiej instalacji?

Tak. Zobacz stronę internetową Armagard dot. obudów niestandardowych w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat projektów ścian wideo.

W zależności od lokalizacji usługa instalacji jest zazwyczaj świadczona przez jednego z naszych partnerów. Jednakże własny zespół inżynierów Armagard może podjąć się instalacji wymaganego projektu.

Instalacja ścian wideo Armagard
Instalacja ścian wideo Armagard.

14. Jakiego rodzaju sprzęt i oprogramowanie oferujecie?

Armagard posiada dedykowany zespół ds. wsparcia technicznego oferujący stałe wsparcie posprzedażowe. Zapraszamy na firmową stronę wsparcia w celu uzyskania dalszych szczegółów.

15. W jaki sposób rozwiązania Armagard integrują się z zastosowaniami ekranów dotykowych?

Armagard oferuje rozwiązania ekranów dotykowych korzystające z technologii pojemnościowej foli dotykowej. Ekrany dotykowe mogą zostać zintegrowane z obudowami chroniącymi przed wpływem środowiska do użytku na zewnątrz.

16. Czy rozwiązania Armagard są wystarczająco elastyczne w celu rozwoju sieci zewnętrznych rozwiązań digital signage?

Tak. Nie ma powodu, aby nie można było zacząć od wdrożenia na niewielką skalę i rozwijać sieć w razie konieczności.

17. Czy Armagard oferuje skalowalny rabat, jeśli planowane wdrożenie jest duże?

Tak, jednak nie jest on zastrzeżony dla dużych wdrożeń. Firma Armagard jest otwarta na negocjacje sprawdzające się dla obydwu stron.

18. Czy można wykonać zdalne aktualizacje oprogramowania Armagard?

Tak.

19. Czy ekrany mogą być sterowane zdalnie przez przełącznik RS232?

Nie.

20. Jak szybko Armagard może przystąpić do realizacji mojego projektu?

Nasze doświadczenie w branży oznacza, że możemy szybko realizować projekty? Ostrożny szacunkowy czas realizacji może wynosić 6 tygodni, jednak może to zależeć od skali projektu. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem Armagard pod nr +48 22 526 61 49 w celu omówienia planów.

21. Jakie opcje bezpieczeństwa oferują rozwiązania Armagard?

Bezpieczeństwo jest zapewniane przez obudowy Armagard chroniące przed wpływem środowiska wykonane ze stali miękkiej powlekanej proszkowo z trwałym poliwęglanowym ekranem o 10 razy mocniejszym niż szkło. Szkło hartowane jest stosowane do zastosowań z ekranem dotykowym.

Obudowy można zamykać na klucz i montować do podłogi lub ściany, powstrzymując próby kradzieży i wandalizmu, co zapewnia kompletne bezpieczeństwo zewnętrznych rozwiązań digital signage.

22. Czy Armagard oferuje usługę tworzenia treści?

Nie. Wyłączna odpowiedzialność za treść spoczywa na nabywcy.

23. Czy Armagard oferuje usługi montażu w Europie i USA?

Tak, na wcześniejsze żądanie. Dzięki współpracy z naszymi partnerami możemy przeprowadzać montaż w Europie i USA.

Armagard posiada również własny, wyznaczony zespół ds. montażu produktu dla celów sieci zewnętrznych rozwiązań digital signage. Rozwiązania Armagard można również montować samodzielnie, przy dostarczonych instrukcjach montażu.

24. Czy obudowy Armagard posiadają certyfikat branżowy?

Tak. Wszystkie obudowy Armagard posiadają certyfikat IP (ochrona przed przedostawaniem się) zgodnie z kryteriami CENELEC (Europejski Komitet Normalizacji Elektrotechnicznej).

Ponadto obudowy Armagard posiadają certyfikat NEMA (Narodowe Stowarzyszenie Przemysłu Elektrycznego) zgodnie z północnoamerykańskimi normami branżowymi.

25. Czy oferujecie usługę dostosowania do potrzeb?

Tak. Armagard przejęła koncepcje klientów i opracowała je w postaci stylowych, praktycznych rozwiązań dostosowanych do potrzeb. Oferujemy rozwiązania w różnych kolorów dostosowane do marki firmy oraz we wszystkich kształtach i rozmiarach dostosowanych do dokładnych instrukcji.

Pytanie Armagard do Ciebie - czy jesteś gotów rozpocząć swój projekt?

Nie jest to kompletna lista, jednak nasze własne doświadczenia w rozwoju zewnętrznych rozwiązań digital signage oznaczają, że wiemy, co jest konieczne, aby zapewnić sukces instalacji oraz rozwiązać problemy, które prawdopodobnie wystąpią.

Być może masz dalsze pytania - nie wahaj się i porozmawiaj z zespołem Armagard pod nr +48 22 526 61 49.

Jeśli nie jesteś gotów omawiać kwestii technicznych, opowiedz nam o swoim projekcie przy użyciu funkcji „Szybkie zapytanie”. Z chęcią poznamy Twoje plany.