Dlaczego Warto Wybrać Uchwyt Ścienny Samsung Do Ekranów OHF, OHA I OHB?

Bezpiecznie instaluj ekrany Samsung z serii OH w lokalizacjach komercyjnych i publicznych. Uchwyt ścienny Samsung firmy Armagard doskonale integruje się z wyświetlaczem, zapewniając solidne rozwiązanie montażowe, które maksymalizuje niezawodność ekranu.

Dostępny dla wyświetlaczy o przekątnej 24”, 46”, 55” i 75”, uchwyt został zatwierdzony przez firmę Samsung i objęty jest 10-letnią gwarancją.

Oto cztery powody, dla których warto wybrać ten uchwyt ścienny Samsung do zewnętrznych rozwiązań Digital Signage.

Uchwyt ścienny Samsung ze stali miękkiej firmy Armagard do wyświetlaczy zewnętrznych serii OH
Użyj uchwytu ściennego Samsung, aby bezpiecznie zainstalować ekrany z serii OH w lokalizacjach komercyjnych.

1. Łatwa I Bezpieczna Instalacja Za Pomocą Uchwytu Ściennego Samsung

Szybka instalacja oznacza, że Twoje Digital Signage będzie szybko gotowy do działania.

Uchwyt ścienny Samsung OH jest dostępny w ośmiu łatwych w montażu elementach. Przymocuj go z tyłu ekranu i zainstaluj płasko na ścianie.

Montaż podtynkowy uniemożliwia dostęp do tylnej części ekranu, zapobiegając manipulacji i dostępowi do luźnych kabli. Dwie blokady mocują ekran do uchwytu, zapewniając spokój ducha podczas korzystania z wyświetlacza w miejscach publicznych.

Zainstaluj uchwyt ścienny Samsung w orientacji pionowej lub poziomej, aby przyciągnąć wzrok na swój Digital Signage w dowolnej lokalizacji komercyjnej.

Idealne dla:

 • Sklepy detaliczne
 • Centra handlowe
 • Szkoły i uniwersytety
 • Pasy zamawiania Drive-Thru
 • Parki rozrywek
 • I wiele więcej!

2. Gwarantowana Kompatybilność Mocowania Do Ekranu

Widok z tyłu na uchwyt ścienny Samsung do ekranów o przekątnej od 24 do 75 cali
Uchwyt ścienny Samsung doskonale łączy się z wyświetlaczami z serii OH — idealnie nadaje się do stylowych rozwiązań Digital Signage na zewnątrz Twojej firmy.

W przeciwieństwie do innych opcji innych firm, uchwyt ścienny Armagard gwarantuje doskonałą integrację z ekranem OHF, OHA lub OHB.

Otrzymasz bezproblemową instalację i długoterminową łatwość użytkowania. Zoptymalizowana konstrukcja oznacza, że uchwyt ścienny Samsung z serii OH bezpiecznie utrzymuje ekran, zapewniając jednocześnie szybki dostęp do portów i funkcji wyświetlacza, gdy tego potrzebujesz.

Czarne, malowane proszkowo wykończenie ze stali miękkiej doskonale komponuje się z designem Samsung z serii OH. Uchwyt jest idealnym partnerem dla tych fantastycznych ekranów zewnętrznych, pomagając zrobić świetne pierwsze wrażenie dzięki przyciągającym wzrok Digital Signage na zewnątrz Twojej firmy.

3. Niezawodne Działanie W Lokalizacjach Zewnętrznych

Uchwyt ścienny Samsung z zamontowanym ekranem z serii OH
Uzyskaj maksymalną trwałość ekranu dzięki wbudowanym otworom wentylacyjnym i zamkom uchwytu ściennego Samsung.

Uchwyt ścienny Samsung współpracuje z wbudowanymi funkcjami ekranu, aby zmaksymalizować niezawodność.

Na przykład otwory wentylacyjne w uchwycie ściennym odpowiadają otworom w ekranach z serii OH. Dzięki temu wewnętrzne elementy sterujące klimatyzacją ekranu działają prawidłowo, umożliwiając korzystanie z pełnego zakresu temperatur roboczych wyświetlacza (od -30°C do +50°C).

Uchwyt Samsung przeszedł także wewnętrzne procesy kontroli jakości firmy Armagard. Jego solidna konstrukcja potwierdza reputację firmy Armagard w zakresie trwałych, długoterminowych rozwiązań, które zapewniają niski koszt posiadania. Z tego powodu Armagard z pewnością oferuje 10-letnią gwarancję i dożywotnią obsługę klienta.

Korzystasz z zestawu mocowania ekranu, który działa niezawodnie w deszczową pogodę i ekstremalnych temperaturach.

4. Zatwierdzony Design Objęty Gwarancją Samsung

Uchwyt ścienny Samsung serii OH bez zamontowanego ekranu
Oficjalna aprobata sprawia, że uchwyt ścienny Samsung jest bezpiecznym wyborem dla Twoich ekranów.

Ekrany z serii OH to duża inwestycja dla Twojej firmy, więc nie podejmuj ryzyka w przypadku zewnętrznego dostawcy, który nie cieszy się uznaniem firmy Samsung.

Uchwyt ścienny z serii OH jest zgodny ze standardami i przepisami firmy Samsung i został zatwierdzony przez firmę Samsung do bezpiecznego stosowania z jej ekranami.

Oznacza to, że gwarancja Samsung pozostaje ważna podczas korzystania z uchwytu, co daje pewność montażu ekranów z serii OH w lokalizacjach zewnętrznych i komercyjnych.

Dlaczego Warto Wybrać Armagard?

Ponad 100 000 obudów Armagard chroni ekrany i sprzęt IT w 53 krajach. Do dotychczasowych klientów należą niektóre z największych marek detalicznych, węzły transportowe i sieci fast foodów w Wielkiej Brytanii i Europie.

Korzystasz z:

 • Ponad 30 lat doświadczenia w branży
 • Naszych projektów, produkcji i testowaniu
 • Dożywotniej obsłudze klienta
 • Projektu zatwierdzonego przez firmę Samsung
 • 10-letniej gwarancji

Skontaktuj Się, Aby Dowiedzieć Się Więcej Na Temat Korzystania Z Uchwytu Ściennego Samsung W Twojej Firmie

Bezpiecznie instaluj ekrany Samsung z serii OH w dowolnym środowisku komercyjnym. Skontaktuj się z Armagard i umów się na niezobowiązującą rozmowę na temat wykorzystania uchwytu Samsung w Twojej firmie.

Zadzwoń +48 22 526 61 49 lub wypełnij formularz kontaktowy już dziś.