Uchwyt do Samsung OH46F i OH55F

Totem i uchwyt ścienny Samsung do montażu na zewnątrz

Zamontuj zewnętrzne ekrany Samsunga w totemie lub na uchwycie ściennym specjalnie wykonanym dla serii OH.

Pozostawione bez ochrony odtwarzacze multimedialne do zewnętrznych monitorów Samsung zos-taną szybko uszkodzone przez środowisko zewnętrzne. Konserwacja i naprawy będą kosztować Ciebie i Twoją firmę czas i pieniądze.

Uchwyt Samsung OH46F i OH55F chroni elektronikę przed środowiskiem zewnętrznym i zarządza przepływem powietrza, zapewniając stałą temperaturę w otoczeniu elektroniki. Stopień ochrony IP56 zapobiega wnikaniu cieczy, a chropowaty materiał zewnętrzny zapewnia, że cząsteczki z powietrza nie mogą powodować uszkodzeń. Trwałość do 10 lat z gwarancją pięciu, totem znacznie poprawia zwrot z inwestycji.

Uchwyty ścienne są również dostępne dla osób, które wolą je od stojącego totemu. Wentylacja ekranu pozwala na cyrkulację powietrza, zapobiegając recyrkulacji gorącego powietrza i zapewni-ając niską temperaturę wokół wyświetlacza. Uchwyt można ustawić pionowo lub poziomo.

Zapytaj o ceny

Uchwyt do Samsung OH46F i OH55F idealny do:

 • Restauracji drive thru
 • Centrów handlowych
 • Outdoor digital signage
 • Przestrzeni publicznych
 • Lokalizacji zewnętrznych

W skrócie:

Pasuje do:
Monitorów zewnętrzych Samsung OH46F i OH55F
Montaż:
Do postawienia lub powieszenia
Materiał:
Stal miękka malowana proszkowo
Wykończenie:
W zależności od uchwytu
Klasa uszczelnienie:
IP56
Klasa uczczelnienia:
NEMA4

Stojaki są dostępne jako pojedyncze, podwójne lub potrójne totemy w różnych kolorach. Wszystkie mocowania mogą być wyprodukowane w celu dopasowania do zewnętrznych ekranów Samsung w rozmiarach 46 i 55 . Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o naszej gamie uchwytów Samsung serii OH.

Korzyści:

Podsumowanie cech i korzyści, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze uchwyt do Samsung OH46F i OH55F.
Cechy Korzyści
Specjalnie zaprojektowany dla serii Samsung OH Wysokiej jakości stojak podłogowy lub uchwyt ścienny wykonany wyłącznie dla wyświetlaczy zewnętrzny Samsung.
Uchwyt ścienny lub podłogowy Możesz znaleźć mocowanie dla dowolnej lokalizacji.
Kontrola środowiska dla odtwarzaczy multimedialnych Wentylacja utrzymuje chłodne powietrze, zapobiegając przegrzaniu sprzętu elektronicznego. Elektronika może być używana w temperaturach -30°C do 50°C.
Konfigurowalny Dostępna jest szeroka gama totemów i uchwytów, które mogą pomieścić jeden, dwa lub trzy ekrany zewnętrzne Sam-sung. Dostępne są również różne kolory.
Łatwa instalacja Dostępna jest szeroka gama totemy i uchwytów, które mogą pomieścić jeden, dwa lub trzy ekrany zewnętrzne Samsung. Dostępne są również różne kolory.
Uszczelnienie IP56/NEMA4 Sprzęt jest chroniony przed wnikaniem cieczy i cząstkami z powietrza, zwiększając jego żywotność i oszczędzając koszty zakupu zamienników.
Wytrzyma do 10 lat Reprezentuje doskonały zwrot z inwestycji w porównaniu z niechronionymi monitorami digital signage i odtwarzaczami multimedialnymi.
Skontaktuj się z nami aby uzyskać dokładną — informację o produkcie oraz jego cenę

Gwarancje Armagard:

Dlaczego Armagard?

 • Inżynieria wysokiej technologii
 • Ponad 30 lat doświadczenia w branży
 • Ponad 100 000 szaf Armagard chroni sprzęt produkcyjny

Gwarancje i konserwacja

 • 5 lat gwarancji na wszystkie części mechaniczne
 • Roczna gwarancja na elektrykę
  Z dostępną pięcioletnią przedłużoną gwarancją

Obsługa klienta

 • Dożywotnie wsparcie techniczne
 • Doskonała bieżąca obsługa klienta
 • Wykwalifikowany i pomocny personel
5 lat gwarancji, dostawę TNT, dostawę DSV, CE oraz RoHS logo