Jak Obniżyć Koszty Utrzymania Komputerów Przemysłowych?

utrzymania komputerów przemysłowych
Konserwacja komputera przemysłowego jest nieuniknionym kosztem dla firm produkcyjnych. Wiele firm jest zobowiązana do opłat abonamentowych przez dostawców komputerów przemysłowych z powodu wysokich opłat za utrzymanie sprzętu.

Aby, uniknąć nadmiernych opłat, oto sposób na obniżenie kosztów utrzymania kom-puterów przemysłowych.

Komputery przemysłowe są kluczem do wydajności na produkcji. Rzadko zdarza się znaleźć obiekt bez komputera przemysłowego, który przyczynia się do procesu produkcji - niezależnie od tego, czy chodzi o inwentaryzację, logistykę czy zbieranie danych. Komputery stały się podstawą łańcucha produkcyjnego, więc ich utrzymanie jest niezwykle ważne.

Jednak utrzymanie przemysłowych sieci komputerowych jest kosztowne. To tutaj dostawcy systemów all in one wykazują się sprytem. Większość dostawców wiąże cię z rocznymi umowami serwisowymi, naliczając opłatę, którą należy uiścić bez względu na to, czy twój komputerowy system przemysłowy zawiedzie, czy nie.

Typowa umowa serwisowa rozpoczyna się po wygaśnięciu gwarancji. Technologia nowoczesnego komputera przemysłowego jest dość wyrafinowana i wykracza poza umiejętności wewnętrznego inżyniera IT.

Dostawcy o tym wiedzą, a jeśli komputer przemysłowy ulegnie awarii, prawdopodobnie specjalista komputerowy będzie musiał odwiedzić placówkę, aby zdiagnozować problem.

Jeżeli umowa serwisowa nie obejmuje wszystkich usterek, najprawdopodobniej poniesiesz dodatkowe opłaty, aby rozwiązać problem. Może się jednak zdarzyć, że twój przemysłowy system komputerowy będzie działał niezawodnie.

Jeśli tak jest, to płacenie rocznej opłaty za utrzymanie czegoś, co może pójść nie tak, ale nie musi, może wydawać się zbyt wielkim wydatkiem. Co więcej koszty konserwacji mogą generować się w inny sposób!

Przemysłowe systemy komputerowe all in one zwykle działają za pomocą oprogramowania technicznego. Oto, do czego możesz się odnosić... Jak często Twój komputer z systemem Windows lub laptop uruchamia aktualizacje oprogramowania? Całkiem regularnie, prawda?

Na szczęście aktualizacje systemu Windows są bezpłatne i nie powodują zbyt dużych zakłóceń. Z drugiej strony, uaktualnienia oprogramowania komputerowego wymagają specjalistycznego inżyniera oprogramowania.

Podczas, gdy umowa serwisowa może pokryć koszty inżyniera oprogramowania, prawdopo-dobnie będziesz musiał zapłacić za najnowsze oprogramowanie.

To dobra praktyka, aby chronić swoje przemysłowe systemy komputerowe

Nie jest źle płacić za utrzymanie sieci przemysłowej w przypadku wystąpienia usterki. Równie dobrą praktyką jest regularne uaktualnianie oprogramowania w celu aktualizacji paneli przemysłowych PC.

Jednak, jeżeli jesteś zdany na łaskę dostawców do utrzymania przemysłowych stacji komputerowych. Płacenia za obsługę techniczną, nie ma sensu, jeśli computer nie będzie działał przez kilka dni lub inżynier oprogramowania nie może do Ciebie przyjechać w ciągu kilku chwil.

Ochrona przemysłowych systemów komputerowych
Ochrona przemysłowych systemów komputerowych jest koniecznością.

To, z czym pozostaniesz, to roczne rachunki za konserwację i bezczynne systemy komputerowe, które mogą nie działać przez wiele godzin, dni lub tygodni, co może doprowadzić do zatrzymania produkcji! Bez specjalistycznej wiedzy technicznej, która pomoże zdiagnozować i rozwiązać problem, zostaniesz pozostawiony sam sobie.

Co gorsza, problemy się na tym nie kończą! W wyniku nieaktywnej linii produkcyjnej występują opóźnienia. Dostawy nie wychodzą na czas, co prowadzi do niezadowolenia klientów i potencjalnej utraty udziału w rynku. Na domiar złego, niezadowoleni klienci piszą recenzję online, która negatywnie wpływa na twoją działalność.

To ekstremalny scenariusz, ale nie jest to niespotykane i jest bardzo kosztowne dla Twojej firmy - nie tylko finansowo, ale także na poziomie reputacji.

Klucz do cięcia kosztów utrzymania komputerów przemysłowych

przemysłowymi systemami komputerowymi
Odzyskaj kontrolę nad swoimi przemysłowymi systemami komputerowymi.

Aby, obniżyć koszty utrzymania komputerów przemysłowych, musisz przejąć kontrolę nad swoimi systemami komputerowymi. Nie polegaj na dostawcach w celu naprawy, wymiany lub modernizacji przemysłowej sieci komputerowej - jest to kosztowne i czasochłonne.

Zamiast tego wróć do podstaw, używając systemów komputerowych, które znasz i które możesz naprawić, wymienić lub ulepszyć “wewnętrznie”. W jaki sposób? Możesz użyć systemów komputerowych "z półki” PC systems, aby stworzyć przemysłową sieć komput-erową!

Natychmiast możesz obniżyć koszty, używając sprzętu, który jest łatwo dostępny i szybki w konfiguracji. Instalacja przemysłowych systemów komputerowych typu all in one doprowadzi do zakłóceń na twojej hali produkcyjnej - przestojów, które kosztują twoje firmowe pieniądze za każdą minutę postoju.

Aby zabezpieczyć swoją nową, stworzoną przez siebie przemysłową sieć komputerową, musisz zainwestować w obudowę komputera przemysłowego. Te systemy są nie tylko o wiele bardziej opłacalne niż komputery all in one, ale zapewniają swobodę i elastyczność w utrzymaniu własnej sieci.

Gdy komputery dobiegną końca swojej użyteczności , możesz je wymienić na nowy, bez konieczności oczekiwania na inżyniera zewnętrznego. Komputery dostępne z półki kosztują mniej, ale co ważniejsze, możesz je naprawić, wymienić lub zaktualizować na własnych warunkach, nie trzeba płacić opłaty za konserwację!

Jednocześnie ograniczasz przestoje, które mają ogromne konsekwencje dla Twojej firmy, jeśli nie zostaną szybko rozwiązane. Aby, przerwać cykl płacenia opłat za utrzymanie i czas przestoju, skonfiguruj przemysłową sieć komputerową, którą możesz zarządzać wewnętrznie i zapewnić lepsze wykorzystanie środków.

Aby, omówić dostępne opcje obudowy komputera klasy przemysłowej dla Twojego zakładu produkcyjnego, zadzwoń pod numer 0121 608 7226 lub 0048 22 526 6149.