Rozwiązanie Dla Drukarek Z Przeznaczeniem Do Zimnych I Chłodnych Pomieszczeń

Jak ta drukarka działa w zimnych magazynach w temperaturze do -30°C bez zamrożenia?

Praca w temperaturach 0°C lub ujemnych może spowodować wiele trudności. Dużo urządzeń i narzędzi, które używane są w codziennej pracy może stać się problematyczne, a nawet bezużyteczne w ujemnych temperaturach. Dlatego znalezienie dobrych drukarek może być wielkim problemem dla wielu branż, szczególnie przy produkcji żywności, w zimnych magazynach a także laboratoriach farmaceutycznych.

Zimne magazyny
Zimne magazyny, w których przechowuje się żywność są idealnym miejscem do korzystania z SPRI-800. Zdjęcie z Flickr (Nick Saltmarsh)

Jednym ze sprzętów biurowych, który że nie działa w warunkach poniżej zera jest drukarka. Natychmiastowe drukowanie jest już tak popularne, że większość z nas o tym nie myśli, jednak może mieć to duży wpływ na poziom produktywności pracowników. Dla pracowników, którzy pracują w ujemnych temperaturach pracy dostęp do drukowanych dokumentów i etykiet jest niezbędne i może być tylko możliwe w przypadku użycia specjalistycznych urządzeń.

Dlaczego drukowanie staje się problemem w zimnych magazynach?

Drukowanie może być nie lada wyzwaniem w środowisku gdzie temperatura spada poniżej zera. Zwykła drukarka po prostu nie działa w tak niskich temperaturach. W większości przypadków jest to spowodowane specyfikacją elektroniki drukarek, ale może być również związane z zamrożeniem tuszu w drukarce.

Jeśli drukarka jest narażona na niskie temperatury, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanie ona trwale uszkodzona. Naprawa drukarki może być bardzo kosztowna, zwłaszcza jeśli jej główna część, taka jak głowica drukująca musi być wymieniona.

Niektóre firmy próbują obejść ten problem, i nie dostarczają drukarek w pomieszczeniach gdzie występują niskie temperatury. Wydawać się to może prostym i skutecznym rozwiązanie, ale w rzeczywistości może to doprowadzić do dużo większych problemów. Nawet jeżeli drukarka nie jest wykorzystywana w bezpośrednim procesie to i tak w którymś momencie będzie ona musiała być dostępna dla pracowników.

W praktyce, oznacza to , że pracownik który nie ma bezpośredniego dostępu do drukarki w chłodnych pomieszczeniach , musi tracić czas na przechodzenie z jednego pomieszczenia do drugiego . Czas potrzebny pracownikowi na zbieranie wydruków kilka razy dziennie może naprawdę się skumulować, a to może doprowadzić do opóźnień.

Nawet małe opóźnienia mogą stać się wielkim problemem w środowiskach technologicznych, ponieważ mogą prowadzić do zatorów w produkcji i transporcie. Innymi słowy: ta niewielka ilość przestoju może szybko spowodować podwyższenie kosztów.

Rozwiązanie do zimnych pomieszczeń

Pomysł na nie postawienie drukarki w zimnych pomieszczeniach nie jest realistyczny dla wielu firm. Zamiast tego, muszą one znaleźć rozwiązanie, które pozwoli na poprawną pracę drukarki nawet w najbardziej ekstremalnych ujemnych temperaturach.

Dedykowane drukarki są dostępne, ale ich ceny mogą być bardzo wysokie. Co więcej,ilość modelów jest ograniczona , co oznacza, że firmy, które wybiorą tę opcję, muszę iść na kompromis w ich wyborze.

Na szczęście, istnieje sposób, aby wszelkie drukarki pracowały nawet w najzimniejszych warunkach pracy. Armagard SPRI-800 drukarka do chłodni to podgrzewana szafa do drukarki, która zapewni ochronę każdej drukarce nawet w temperaturach poniżej zera.

SPRI-800 drukarka do chłodni została zaprojektowana z myślą o zimnych pomieszczeniach, gdzie czesto temperatury są ujemne. Umożliwia to personelowi wydajną pracy i ciągłość wydruku, co zmniejsza czas przestoju i poprawia środowisko pracy.

spri-800
SPRI-800 w użytku.

W przypadku błędu drukarki, szafa jest łatwa w obsłudze. W przeciwieństwie do innych skomplikowanych rozwiązań, SPRI-800 pozwala na poradzenie sobie z potencjalnymi błędami samemu. Urządzenie można łatwo odłączyć i jest na tyle lekkie, aby samemu wypchnąć ją w cieplejsze pomieszczenie. Kiedy zostanie to zrobione, obudowa jest bezpieczna do otwarcia i usunięcia usterek. Metoda ta umożliwia również na szybkie uzupłnienie papieru i atramentu bez pomocy inżynierów i drogich serwisów.

Po zainwestowaniu w szafę do drukarki, można mieć pewność, że inwestycja ta zostanie z Toba na dłuższy czas. Następną zaletą SPRI-800 jest to, że nie wiąże Cię ona do jednego modelu drukarki i w przyszłości, jesteś wolny, aby uaktualnić lub zastąpić drukarkę wewnątrz obudowy przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich korzyści z tej samej obudowy.

Dlaczego warto wybrać produkty Armagard?

Jeśli rozważasz inwestycję ochrony drukarki w zimnych pomieszczeniach, możesz Nam zaufać. Z dwudziestoletnim doświadczeniem w ochronnie sprzętu komputerowego w trudnych warunkach możesz być pewien, że Twój sprzęt elektroniczny jest w najlepszych rękach.

Co więcej, Armagard stawia na innowacje i posiada własny ośrodek badawczy - komorę testową, w której jest w stanie symulować temperatury od -40° C do 100° C. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić, że każdy z produktów jest najwyższej jakości.

Komora testowa Armagard
Komora testowa Armagard.

Potrzebujesz projektu Obudowa monitora na zamówienie? Mamy to pod przykryciem na warunkach zewnętrznych, publicznych i przemysłowych.