Przewodnik 5 kroków do wyboru producenta Digital Signage

producenta Digital Signage

Okazuje się, że wybór producenta Digital Signage to ciężka praca. Aby pomóc Ci w poruszaniu się po rynku, ten 5-stopniowy przewodnik pomoże Ci znaleźć renomowanego dostawcę sygnałów cyfrowych do Twojego projektu, dzięki czemu Twoja praca będzie trochę mniej stresująca…

Wiele zależy od wyboru producenta Digital Signage, który spełni wymagania twojego projektu. Twoja praca jest prawdopodobnie jednym z nich, dlatego wybór dostawcy usług digital signage jest największym największym wyzwaniem dla użytkowników końcowych.

Ach… co z kosztami, czasami realizacji, instalacją i zwrotem z inwestycji, o jaką możesz poprosić? Nie dyskutujemy o tym, ale wybierz odpowiedni dostawca usług, a te wyzwania nie będą stanowiły problemu. Te 5 kroków wskaże kierunek idealnego (lub prawie idealnego) producenta digital signage.

#1 - Sprawdź dowody

Studia przypadku są walutą producentów digital signage. Dowód, że potrafią poradzić obie z twoim projektem, to dobry początek. Zbadaj dowody … to, czego szukasz, to różnorodność, połączenie projektów, nad którymi pracowali - zarówno dużych, jak i małych, a także projekty w zakresie oznakowania cyfrowego w budynkach i na zewnątrz.

To pokazuje, że dostawca digital signage może zapewnić rozwiązanie - niezależnie od branży i wielkości projektu. Oto wskazówka dotycząca premii - jeśli sprzedawca realizuje mniejsze projekty wraz z większymi projektami, oznacza to, że skonsultują się z Tobą w sprawie najlepszego rozwiązania, które spełni Twoje potrzeby, zamiast sprzedać Ci rozwiązanie, które najlepiej pasuje do ich marży.

To kuszące, aby wybrać sprzedawcę, który specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań dla twojego sektora rynku. Nie ma jednak żadnej gwarancji, że będzie to działało na twoją korzyść i przy tak dużej stawce, wybierając pierwszego dostawcę, którego postrzegasz może być twoim upadkiem. Nie daj się wciągnąć.

Podobnie nie stawiaj się prosto do największych graczy w branży. Dużo można powiedzieć o mniejszych firmach, które "wykraczają poza swoją wagę" na konkurencyjnym rynku - zlekceważ mniejszych dostawców na własne ryzyko!

#2 - Sprawdz reputację

To dobry znak, że producent cyfrowych urządzeń informacyjnych działa od dobrych kilku lat. Wskazuje, że ich udział w rynku jest solidny, a ich wiedza na temat kosztów i terminów realizacji będzie prawdopodobnie bardziej realistyczna. W rezultacie uzyskają niewątpliwą reputację.

Znakiem dobrego producenta Digital Signage jest to, że ich reputacja kwitnie poza granicami USA. Jeśli popyt na ich rozwiązania jest gorący za granicą, oznacza to, że ich sposób prowadzenia działalności jest silny, stabilny i zaufany, co trudno jest kultywować.

#3 - Rozważ wybór w ofercie

digital signage w akcji na stacji kolejowej Warrington
Armagard digital signage w akcji na stacji kolejowej Warrington w Wielkiej Brytanii.

Jednym z problemów związanych z rynkiem digital signage jest wybór. Istnieją jednak trzy możliwości… możesz wybrać zintegrowany system z pełną usługą, pełne rozwiązanie usługowe z oddzielnymi komponentami - na przykład ekran, odtwarzacz multimediów i obudowę digital signage lub opcję "tylko z obudową", używając dowolnego istniejące ekrany, które masz.

Nieuchronnie, są plusy i minusy dla każdego, ale nie daj się wciągnąć w sprzedawane rozwiązanie, którego nie potrzebujesz. Sieć digital signage z wszystkimi "dzwonkami i gwizdkami" nie jest dla ciebie dobra, jeśli powrót do inwestycji zajmie pięć lat.

Bądź ostrożny, ale jeśli chcesz otrzymać rekomendację, najlepszym rozwiązaniem będzie pełne rozwiązanie serwisowe z obudową digital signage. To dlatego, że jest opłacalny, elastyczny i dostosowywany. Możliwość dostosowywania daje Ci swobodę znakowania Twojego cyfrowego znaku świetlnego w zależności od Twojej firmy.

#4 - Źródło od jednego dostawcy

interaktywne cyfrowe oznakowanie na pokładzie pancernika
Armagard interaktywne cyfrowe oznakowanie na pokładzie pancernika Midway w San Diego, USA.

Angażowanie producenta Digital Signage, który może dostarczyć kompletne rozwiązanie, jest bonusem. Posiadanie jednego punktu kontaktowego dla całego projektu to plus, ułatwia rozwiązywanie problemów, oszczędza czas, ogranicza koszty i czasy realizacji do minimum, przy jednoczesnym zachowaniu otwartych kanałów komunikacji.

Jednocześnie możesz zaplanować swój projekt od początku do końca, bez konieczności angażowania kilku różnych dostawców. Często zdarza się, że firmy oferujące kompleksowe usługi zapewnią instalację w ramach pakietu. Trzymanie się jednego dostawcy upraszcza proces, czego szukasz, to dostawca, który samodzielnie buduje rozwiązania.

#5 - Bezpieczne wsparcie po sprzedaży

Oszałamiająca cyfrowa reklama przy wejściu do kin CGR
Oszałamiająca cyfrowa reklama Armagard przy wejściu do kin CGR we Francji.

Liczba projektów, które kończą się w momencie zainstalowania ostatniego cyfrowego wyświetlacza, jest przerażająca. Unikaj dostawców, którzy postrzegają twój projekt jako "pieniądze w banku". Znasz typ, te, które biorą pieniądze i uciekają, pozostawiając ci opiekę dla siebie. Zazwyczaj wracają, gdy potrzebują referencji od ciebie.

To, czego szukasz, to długoterminowe gwarancje i sieć wsparcia, postprodukcja. To pokazuje, że twój spokój ducha i satysfakcja mają dla nich znaczenie. Ostatecznie, chcesz partnera, a nie firmę, która "przechodzi przez".

W końcu możesz zacząć od wprowadzenia na małą skalę cyfrowego signage, a następnie do wyższej jakości. Dlatego w najlepszym interesie producenta Digital Signage jest utrzymanie go na dobrej drodze.

Dlaczego Armagard?

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w branży, globalnej bazie klientów, wewnętrznemu zespołowi produkcyjnemu i niezrównanemu serwisowi technicznemu, nie można się pomylić wybierając nas jako dostawcę usług digital signage.

Aby dowiedzieć się więcej, porozmawiaj z nami - zadzwoń pod numer 1-866-434-0807. Nie masz pewności, jakie pytania zadać w związku z projektem Digital Signage? Kliknij tutaj.