Outdoor Digital Signage prościej

Digital signage może być prawdziwym wyzwaniem i wszystkie nieprzewidziane zdarzenia, mogą sprawić, że nawet najlepiej przemyślany plany rozpadnie się na kawałki, zwłaszcza jeżeli próbujesz ustalić zwrot z inwestycji.

Zwrot z inwestycji jest celem każdej kampanii reklamowej, nie ważne czy mowa jest tu o reklamie wewnętrznej czy zewnętrznej. Jeśli twoja kampania ma na celu zwiększenie sprzedaży, będziesz musiał powiększyć ją co najmniej o nakład początkowy dla digital signage. Jeżeli jednak coś pójdzie nie tak ROI może się nie zwrócić.

Jednym z największych problemów związanych z wdrążeniem outdoor digital signage jest ilość zadań, na które trzeba zwrócić uwagę w szczególności:

  • Jak chronić monitor na zewnątrz? Czy Obudowa pogodoodporna LCD jest odpowiednia?
  • Jak radzić sobie z kontrolą temperatur?
  • Jak radzić sobie z widocznością reklamy na słońcu?
  • Jak chronić monitor przed wandalami?

Są to czynniki, których nie można zignorować, a tym samym są dodatkiem do wszystkich standardowych zadań jakie indoor digital signage wymaga np. przesyłanie i tworzenie treści reklamowych.

digital signage kino

Armagard outdoor digital signage w kinie

Przy tak wielu czynnikach, które trzeba wziąć pod uwagę, nie jest to niespodzianką, że nawet najlepiej przemyślana kampania outdoor digital signage może pójść źle . Aby zmniejszyć ryzyko niepowodzenia musisz zachować prostotę systemu outdoor digital signage.

Wdrążając outdoor digital signage szczególnie trzeba zwrócić uwagę na:

  • Monitor
  • Totem digital signage
  • Media player

Mając pewność, że wszystkie elementy działają w idealnej harmonii musisz wyeliminować potencjalne zagrożenia. Prostota jest jednym ze sposobów na ograniczenie możliwości uszkodzenia systemu i nie osiągnięcie wytyczonego celu, którym w tym przypadku jest wyświetlanie treści. Ale jak to wszystko osiągnąć?

Totem LCD zewnetrzny jest odpowiedzią na twoje pytania. Jest to obudowa LCD, do której należy włożyć monitor i odtwarzacz multimedialny. Już po krótkim czasie zobaczysz jakie to proste i jaki jest to doskonały sposób na generowanie dodatkowego źródła przychodu. Zaufaj nam, a w zamian Armagard pomoże Ci osiągnąć wszystkie Twoje cele reklamowe.

Szybkie Zapytanie

Szybkie Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz lub zadzwoń (0048 22 526 6149), aby uzyskać więcej informacji na temat obudów Armagard.

Szanujemy Twoją prywatność - Przeczytaj naszą politykę.

Pobierz najnowsze aktualizacje produktów i nowości