Outdoor Digital Signage prościej

Digital signage może być prawdziwym wyzwaniem i wszystkie nieprzewidziane zdarzenia, mogą sprawić, że nawet najlepiej przemyślany plany rozpadnie się na kawałki, zwłaszcza jeżeli próbujesz ustalić zwrot z inwestycji.

Zwrot z inwestycji jest celem każdej kampanii reklamowej, nie ważne czy mowa jest tu o reklamie wewnętrznej czy zewnętrznej. Jeśli twoja kampania ma na celu zwiększenie sprzedaży, będziesz musiał powiększyć ją co najmniej o nakład początkowy dla digital signage. Jeżeli jednak coś pójdzie nie tak ROI może się nie zwrócić.

Jednym z największych problemów związanych z wdrążeniem outdoor digital signage jest ilość zadań, na które trzeba zwrócić uwagę w szczególności:

  • Jak chronić monitor na zewnątrz? Czy Obudowa pogodoodporna LCD jest odpowiednia?
  • Jak radzić sobie z kontrolą temperatur?
  • Jak radzić sobie z widocznością reklamy na słońcu?
  • Jak chronić monitor przed wandalami?

Są to czynniki, których nie można zignorować, a tym samym są dodatkiem do wszystkich standardowych zadań jakie indoor digital signage wymaga np. przesyłanie i tworzenie treści reklamowych.

digital signage kino
Armagard outdoor digital signage w kinie

Przy tak wielu czynnikach, które trzeba wziąć pod uwagę, nie jest to niespodzianką, że nawet najlepiej przemyślana kampania outdoor digital signage może pójść źle . Aby zmniejszyć ryzyko niepowodzenia musisz zachować prostotę systemu outdoor digital signage.

Wdrążając outdoor digital signage szczególnie trzeba zwrócić uwagę na:

  • Monitor
  • Totem digital signage
  • Media player

Mając pewność, że wszystkie elementy działają w idealnej harmonii musisz wyeliminować potencjalne zagrożenia. Prostota jest jednym ze sposobów na ograniczenie możliwości uszkodzenia systemu i nie osiągnięcie wytyczonego celu, którym w tym przypadku jest wyświetlanie treści. Ale jak to wszystko osiągnąć?

Totem LCD zewnetrzny jest odpowiedzią na twoje pytania. Jest to obudowa LCD, do której należy włożyć monitor i odtwarzacz multimedialny. Już po krótkim czasie zobaczysz jakie to proste i jaki jest to doskonały sposób na generowanie dodatkowego źródła przychodu. Zaufaj nam, a w zamian Armagard pomoże Ci osiągnąć wszystkie Twoje cele reklamowe.