BUM!!! TRACH!!! 5 sposobów na zniszczenie Digital Signage. A także kilka rozwiązań dotyczących obudów Totem Digital Signage.

  • Cet article est disponible dans les langues suivantes:

Digital Signage

Specjaliści firmy Armagard od obudów Totem Digital Signage nalegają, aby użytkownicy dowiedzieli się, dlaczego ochrona Digital Signage nie jest żartem. Ujawniono 5 czynników, które mogą położyć ostateczny kres umieszczonym na zewnątrz Digital Signage.

W firmie Armagard lubimy sobie testować nasze Totem Digital Signage w warunkach ekstremalnych, aby podkreślić nasze racje dotyczące potrzeby ich ochrony.

Totem Digital Signage poddajemy na zewnątrz działaniu wody, ciepła i mrozu, używając do tego celu na terenie zakładu naszej własnej komory do przeprowadzania testów środowiskowych, w której można osiągnąć temperatury w zakresie od zaledwie -40oC aż do 100oC.

Jest ku temu powód 

Czy wiesz, że…? Prawdopodobnie najdroższym telewizorem, który kiedykolwiek sprzedano, był odbiornik firmy Stuart Hughes w wersji Supreme Rose, model 1080p z formatem Prestige HD i ekranem 55”, który kupiono za gigantyczną sumę 2,26 miliona dolarów.

To niebagatelna suma, więc wyobraźmy sobie kogoś, kto chciałby umieścić ten telewizor na zewnątrz jako wyświetlacz Digital Signage bez żadnego zabezpieczenia.

Suma faktycznie mogłaby okazać się jeszcze inna po tym, jak na skutek działania pogody, owadów i wandali wartość odbiornika ograniczyłaby się do sumy pieniędzy potrzebnej na części.

Żeby nie było nieporozumień — nie twierdzimy, że nasi klienci mają gdzieś schowany telewizor wart 2,26 milionów dolarów, który tylko czeka, żeby go użyć w roli wyświetlacza Digital Signage. Jednak zakładamy, że ekrany, w które zainwestowali i które mają być używane do celów reklamowych, są dla nich coś warte.

Popatrzmy na to z odpowiedniej perspektywy. Jeżeli ten ekran zostanie uszkodzony, zepsuty lub skradziony, będzie w rzeczywistości kosztował więcej niż ochrona, w którą można było zainwestować.

Powodem, dla którego spędzamy tak dużo czasu na udoskonalanie naszych Totem Digital Signage, jest to, że dbamy o ochronę inwestycji naszych klientów.

5 czynników niszczących sprzęt Digital Signage

Jeśli klienci zdecydują się na ryzyko pozostawienia swojego wyświetlacza Digital Signage na zewnątrz bez ochrony, przede wszystkim niech nie twierdzą, że ich nie ostrzegaliśmy. Po drugie, oto 5 najbardziej prawdopodobnych przyczyny, które zniszczą ich sen o Digital Signage…

Na 1. miejscu — pogoda

Jeżeli znajdujący się na zewnątrz wyświetlacz zostanie pozostawiony bez ochrony, musi się bronić przed wieloma czynnikami. Deszcz, słońce, lód i wiatr mogą wyrządzić szkody podczas różnych pór roku.

Totem Digital Signage
„Obudowa Monitora firmy Armagard chroni wyświetlacze Digital Signage w każdych warunkach pogodowych.”

Konsekwencją pozostawiania przez pracownika wyświetlacza Digital Signage na zewnątrz na pastwę żywiołów jest ogromny rachunek za naprawę lub wymianę, a także konieczność gęstego tłumaczenia się przed szefem, który powierzył mu instalację tej drogiej sieci.

Na 2. miejscu znajduje się przegrzanie

Nie! Możemy zapewnić, że ekrany telewizorów outdoor pozostawione na działanie słońca lub innych form intensywnego ciepła nie dostają od tego opalenizny. Dzieje się coś zupełnie innego — ekrany przegrzewają się, ponieważ nie ma możliwości regulowania temperatury, na którą są wystawione.

Nieuchronnie ekran zwyczajnie przestanie działać i użytkownik zostanie bez monitora, bez pieniędzy, ale za to z obowiązkiem gęstego tłumaczenia się na dywaniku u szefa.

telewizorów outdoor
„Na skutek przegrzania i słabej cyrkulacji powietrza na wyświetlaczu mogą pozostać czarne plamy.”

Na szczęście nowa gama Ekranów Czytelnych Na Słońcu Digital Signage firmy Armagard jest wyposażona w zabezpieczenia chroniące przed intensywnym ciepłem.

Wewnątrz obudowy ekran jest chroniony przed temperaturami sięgającymi aż +55oC, ponieważ ma ona jedyny w swoim rodzaju system komory wyrównawczej i klimatyzację na wypadek, gdyby nasilała się temperatura na zewnątrz.

Wskazówka: Pod tym linkiem znajduje się artykuł firmy Armagard pt. „Cztery sposoby na chłodzenie sprzętu audio wideo umieszczanego na zewnątrz”.

Na miejscu 3. znajduje się mróz. 

Owszem, pozostawianie ekranu telewizora na działanie mroźnych temperatur wyrządzi szkodę nie tylko jemu, ale również znajdującym się w odbiorniku częściom. Skąd to wiemy?

Sprawdziliśmy to… Może nie ma na świecie wiele miejsc, w których temperatury spadają poniżej -40oC, ale jeżeli zdarzyło się, że Twoja firma została umieszczona w takiej lokalizacji, przynajmniej wiesz, że Twój ekran jest chroniony, jeżeli jest zamknięty w Obudowie Monitora firmy Armagard.

Obudowa Telewizora Outdoor
„Obudowa PDS-24” firmy Armagard poddawana w testach działaniu mrozu.”

Na miejsce 4. owady

Te nieznośne małe stworzenia wejdą w każdą możliwą szczelinę odbiornika telewizyjnego, a jeżeli jest pozostawiony bez ochrony, takich szczelin będzie mnóstwo. Zrobią sobie dom i całkiem szybko taka Obudowa Telewizora Outdoor stanie się czymś więcej niż gniazdem.

Muchy, pszczoły, osy, pająki i wszelkie inne robaki-pełzaki najlepiej niech pozostaną bohaterami telewizyjnych programów przyrodniczych — chyba co do tego się zgadzamy?

Obudowy firmy Armagard są umiejętnie uszczelniane, aby insekty miały do nich „zakaz wstępu”. Ryzyko prześlizgnięcia się owada jest znacznie ograniczone, ponieważ obudowy są uszczelniane według standardów przemysłowych IP/NEMA…

Piąty, ostatni, aczkolwiek nie mniej ważny powód — akty wandalizmu i kradzież

Jest to pewien fenomen — a nie wiemy, dlaczego. Ustawiony i pozostawiony bez ochrony wyświetlacz Digital Display staje się dla niektórych zbyt dużą pokusą.

Jeżeli nie ma odpowiednich czynników powstrzymujących, często pojawia się graffiti, ekran zostaje zniszczony lub znika. Taki ekran potrzebuje ochrony — taka jest prawda.

Digital Signage
„Chroń swój Digital Signage przed uszkodzeniem i przerwami w działaniu.”

Chcesz wygrać wojnę z wandalami i złodziejami? Jedynym potrzebnym rozwiązaniem jest osłona firmy Armagard.

Możemy jedynie sobie wyobrazić zdenerwowanie właściciela i wyobrażamy sobie, że padłoby kilka niecenzuralnych słów, gdyby zjawił się któregoś dnia, aby sprawdzić swój wyświetlacz, a zamiast niego zobaczyłby jedynie dziurę w kształcie telewizora, w której kiedyś umieszczony był jego sprzęt.

Gdyby zdecydował się na opłacenie ochronnej obudowy, oto czego by uniknął:

  • kosztów naprawy/wymiany,
  • tracenia czasu na składanie zeznań na policji,
  • tracenia czasu na rozmowy telefoniczne z ubezpieczycielem,
  • potencjalnej utraty dochodu na skutek przerw w działaniu wyświetlacza,
  • szkody wyrządzonej marce.

Weź pod uwagę to ostrzeżenie  

Nie skazuj swojego sprzętu Digital Signage na złe traktowanie, zwłaszcza że oferujemy konkretne rozwiązanie. Tym rozwiązaniem są produkty firmy Armagard. Jesteśmy szanowani w swojej branży, jesteśmy zdobywcami nagród, a w sektorze krąży powiedzenie „Kup mi coś od Armagard”.

Dzięki dostępnym wielu rozwiązaniom, za pomocą których można skutecznie poradzić sobie z czynnikami mogącymi zniszczyć Digital Signage, sprzęt ten jest w bezpiecznych rękach.

Na części mechaniczne udzielamy pięcioletniej gwarancji, natomiast na elektryczne — rocznej. Nabywca otrzymuje również DARMOWY dostęp do forum wsparcia produktu, co oznacza, że taka inwestycja jest pozbawiona ryzyka. Swoje rozwiązanie można wybrać na stronie internetowej www.armagard.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.