Zewnętrzny Digital Signage do okienek dla zmotoryzowanych

Zewnętrzny Digital Signage
Okienka dla zmotoryzowanych przechodzą na rozwiązania digital signage (zdjęcie autorstwa Tima Malone'a).

Okienka dla zmotoryzowanych to często odwiedzane miejsca. To, co wcześniej było fenomenem amerykańskim, obecnie jest dostrzegane w wielu światowych miastach. Wygoda jest głównym czynnikiem decydującym o sukcesie tego typu rozwiązań.

Rozwiązania digital signage stają się coraz bardziej popularne w restauracjach dla zmotoryzowanych dzięki swojej wygodzie i nowoczesnej metodzie dokonywania zakupu fast foodów w XXI wieku, jeszcze bardziej usprawniając obsługę klientów poprzez bardziej czytelne menu i promocje specjalne.

Znaczenie zabezpieczenia rozwiązań digital signage do okienek dla zmotoryzowanych

Rozwiązania digital signage do okienek dla zmotoryzowanych będą zazwyczaj montowane na zewnątrz i z tego względu ekrany będą wymagać wszechstronnej ochrony przed warunkami zewnętrznymi. Co odróżnia zewnętrzny system digital signage od normalnego ekranu reklamowego?.

Po pierwsze wodoodporność i ochrona przed warunkami pogodowymi mają krytyczne znaczenie dla tych systemów. Bez względu na lokalizację, nawet na równinach i pustyniach Ameryki Środkowo-zachodniej, nawet najmniejsze opady deszczu, bez względu na ich intensywność, na stałe wyłączą ekran rozwiązania digital signage.

A deszcz nie jest jedynym czynnikiem pogodowym, przed którym należy zabezpieczyć ekrany digital signage. Pył przenoszony wiatrem, popularny w suchych lokalizacjach, może w jednakowym stopniu uszkodzić ekran rozwiązania digital signage, co deszcz.

Po drugie, warunki pogodowe nie są jedynym czynnikiem, który spowoduje problemy w działaniu ekranu digital signage w lokalizacjach zewnętrznych, takich jak okienko dla zmotoryzowanych.

Wandalizm oraz przypadkowe uderzenia są powszechne, szczególnie jeśli okienko dla zmotoryzowanych jest zamykane na noc, a ekrany są pozostawiane bez nadzoru, nie wspominając o możliwości zahaczenia o jeden z ekranów przez nieuważnych kierowców.

Z tego powodu wszystkie rozwiązania digital signage umieszczone w okienkach dla zmotoryzowanych muszą być odpowiednio wytrzymałe, aby poradzić sobie z przypadkowym lub celowym uderzeniem.

Obudowa LCD z litej stali jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ nie tylko zapewnia ochronę, lecz także oferuje zabezpieczenie przed warunkami zewnętrznymi wymagane przez tego typu rozwiązania digital signage.

W miarę wzrostu zapotrzebowania na rozwiązania digital signage do okienek dla zmotoryzowanych pojawi się coraz więcej obudów LCD zabezpieczających ekrany cyfrowe w tych narażonych na niebezpieczeństwo lokalizacjach.

Porozmawiaj z ekspertami Armagard

W celu uzyskania dalszych informacji na temat ochrony ekranów cyfrowych przy użyciu obudowy zadzwoń do nas pod nr +48 22 526 61 49 .

Jeśli wolisz, abyśmy się z Tobą skontaktowali, wypełnij widoczny na ekranie formularz „szybkiego zapytania”.