Totem LCD Zewnętrzny: Czy Należy Przejmować Się Taką Kwestią Jak Totem Digital Signage?

Totem digital signage

Totem digital signage stanowi pierwszą i ostatnią linię obrony dla każdego systemu digital signage, z tego względu logika dyktuje, że brak obudowy zewnętrznego totemu LCD stanowi zachętę do:

  • Wandalizmu.
  • Kradzieży.
  • Zniszczeń z powodu warunków pogodowych.
  • Pełnego pakiet problemów, których można uniknąć.

Totem LCD zewnętrzny bez obudowy jest jak samochód bez nadwozia

Wyobraź sobie samochód bez nadwozia [jeśli nie prowadzisz, dobry będzie również autobus, pociąg lub prywatny odrzutowiec]. Masz koła, silnik, kierownicę i cały pakiet elektroniki, wszystko, co niezbędne do działania samochodu.

Wszystkie kluczowe podzespoły samochodu są jednak jeszcze bardziej podatne na uszkodzenia niż zazwyczaj, jeśli są narażone na zagrożenia, takie jak zniszczenia spowodowane warunkami pogodowymi oraz kradzież.

Na szczęście posiadasz ubezpieczenie samochodowe i możesz wymienić nadwozie dzięki czemu Twój samochód jest znów bezpieczny.

Im szybciej przestaniesz uważać obudowę zewnętrznego totemu LCD za "dodatkowy koszt" i dostrzeżesz w niej "polisę ubezpieczeniową", tym szybciej zrozumiesz, dlaczego kluczowe znaczenie ma obudowanie systemu zewnętrznego totemu LCD.

Dlaczego przejmować się taką kwestią, jak totem digital signage?

Pomyśl o tym, co już zabezpieczyłeś w swoim życiu. Ustaliliśmy już, że posiadasz ubezpieczenie samochodowe, być może ubezpieczyłeś dom, życie, a także istnieje szansa, że posiadasz obudowę zabezpieczającą smartfona.

Na poziomie prywatnym podejmujesz działania, aby zabezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne, dlaczego więc postępować inaczej w odniesieniu do zewnętrznego totemu LCD?

Prawda jest taka, że zaledwie jeden akt wandalizmu, kradzież ekranu lub intensywne opady deszczu wpływają na sprawność wystawionego na działanie czynników atmosferycznych zewnętrznego totemu LCD. Dlaczego więc ryzykować?

Kosztem niewielkich inwestycji w totem digital signage oszczędzasz tysiące złotych w przyszłości. Obudowa oznacza ochronę i gwarancję.

Obudowa zewnętrznego totemu LCD to nie tylko zabezpieczenie drogiego sprzętu przed zagrożeniami zewnętrznymi, chroni również rozwiązanie digital signage przed nim samym.

Jedną z głównych trosk klientów rozwiązań digital signage jest zdolność systemu do wytrzymania gorąca w ciepłych klimatach.

Sam w sobie standardowy ekran rozwiązania digital signage nie jest odporny na palące ciepło, a wszelkie zewnętrzne wentylatory pracują bez przerwy do momentu ich usterki, co spowoduje spalenie całego systemu.

Obudowy Armagard
Obudowy Armagard są stworzone w celu wytrzymania temperatur zewnętrznych.

Wdrażając obudowę, zyskujesz gotowy system chłodzący zapewniający optymalną temperaturę pracy zewnętrznego totemu LCD.

Stwierdzenie, że obudowa może wydłużyć okres życia ekranu poza żywotność określoną w instrukcji obsługi producenta nie jest przesadą.

Dlaczego więc nie korzystać z tego rozwiązania?

Uczciwie, jakie są największe przeszkody stosowania obudowy zewnętrznego/-ych totemu/-ów LCD?

  • Koszty?
  • Tani wygląd obudowy?

Dobrze jest mieć wątpliwości, pod warunkiem, że można je uzasadnić. Porównajmy te zagadnienia z kosztami! W porównaniu z zakupem specjalnego ekranu cyfrowego do użytku na zewnątrz koszt obudowy może być o 50% mniejszy, co oznacza natychmiastowe oszczędności.

Prawdziwe oszczędności kryją się w kosztach długoterminowych. Na przykład ekran zewnętrzny stworzony dla określonego celu posiada jedną fundamentalną wadę.

Jeśli przestanie działać po wygaśnięciu gwarancji, koszt naprawy lub wymiany spada na użytkownika, co staje się bardzo kosztownym hobby dla firmy, ponieważ ostatecznie ekran i tak się popsuje.

Teraz weźmy pod uwagę obudowę. Jeśli ekran przestanie działać, nie ma konieczności wymiany obudowy. Można wymienić sprzęt znajdujący się w obudowie za zadowalającą cenę, bez kosztownych nakładów na konserwację.

Ale jest coś jeszcze. Dodatkową korzyścią jest elastyczność. Jeśli ekran w obudowie przestanie działać, można go wymienić tego samego dnia. Wymiana specjalistycznego, dedykowanego ekranu zewnętrznego staje się znacznie większym wyzwaniem.

Borykając się z wyimaginowanymi problemami, możemy się zgodzić, że obudowy również mogą nosić piętno. Istnieją "producenci" w tej branży, którzy produkują "tanie" zamienniki. Jednak ta kropla w morzu nie powinna niszczyć reputacji producentów wytwarzających obudowy wysokiej jakości.

Prawidłowo wykonane obudowy wyglądają elegancko i spełniają swoje zadanie równie dobrze, a czasem nawet lepiej niż dedykowany ekran zewnętrzny. Oto przykład, jak może wyglądać oszałamiająca obudowa…

Obudowa monitora
Wejście do kina tętni życiem dzięki ekranom umieszczonym w obudowach monitora marki Armagard.

Oprócz uszkodzenia zewnętrznego totemu LCD

Zapomnijmy na chwilę o sieci zewnętrznych totemów LCD - istnieje znacznie bardziej naglący problem - reputacja Twojej firmy. Brak obudowy przyczynia się do klęski kampanii reklamowej/-ych, puste ekrany oznaczają sfrustrowanych odbiorców, a Ty zyskujesz reputację "firmy z uszkodzonymi zewnętrznymi ekranami cyfrowymi".

Ludzie rozmawiają ze sobą, a nic bardziej nie niszczy firmy, niż plotka. Zanim się zorientujesz, wiadomość o "niesprawnych ekranach cyfrowych" rozniesie się po mediach społecznościowych, a o Twoich rozwiązaniach digital signage będzie mówić się wyłącznie źle.

Następnie, co gorsza, konkurencja dowie się o kryzysie dotyczącym rozwiązań digital signage. Nagle Twoja firma znajdzie się w bardzo niekorzystnej pozycji, a ekrany zewnętrzne będą źródłem wstydu, doprowadzając Cię do szału podczas prób rozwiązania problemu.

Jak widzisz, obudowy mogą zrobić znacznie więcej, niż tylko zabezpieczyć Twoje ekrany. Chronią reputację firmy i pozwalają ustalić prawdziwą obecność rozwiązań digital signage.

Jest to ostatecznie główna odpowiedź na pytanie, dlaczego należy zastosować obudowy w ramach sieci rozwiązań digital signage.

Obudowy Armagard są w stanie wytrzymać 10 lat, a nawet dłużej. Obudowy wykraczające poza 10-letnią ochronę Twoich ekranów zapewniają 10 lat na tworzenie silnej obecności rozwiązań digital signage.

Minimalny poziom konserwacji, zmniejszone koszty, elastyczność i trwałość oznacza doskonałą wartość obudów, z tego względu nie należy ich pomijać, rozpatrując różne opcje.

Nie pozwól, aby rozwiązanie digital signage poległo podczas pierwszej rundy, uwzględnij zabezpieczenie w formie obudowy na etapie planowania.

Porozmawiaj z ekspertami Armagard

W celu uzyskania dalszych informacji na temat ochrony ekranów cyfrowych przy użyciu obudowy zadzwoń do nas pod nr +48 22 526 61 49 .

Jeśli wolisz, abyśmy się z Tobą skontaktowali, wypełnij widoczny na ekranie formularz "szybkiego zapytania".

Artykuł autorstwa Daniel Waldron

Daniel Waldron

Dedykowany pisarz od 10 lat, Daniel dołączył do Armagard w 2013 roku.Pomaga on w tworzeniu stron internetowych, artykułów, blogów, informacji prasowych i oficjalnych dokumentów, które są przeznaczone do użytku zespołu marketingu Armagard.