Módl się i wyświetlaj| Jak wyświetlacze Digital Signage mogą przyciągać wiernych

Módl się i wyświetlaj| Jak wyświetlacze Digital Signage mogą przyciągać wiernych

Digital signage zmienia sposób, w jaki domy kultu komunikują się ze wspólnotami i wiernymi. Istnieje niezliczona ilość opowieści o kościołach, świątyniach, meczetach i synagogach, które są świadkami wzrostu liczby odwiedzających i większego zainteresowania w związku z użyciem digital signage. Dlaczego…

1) Digital Signage jest praktyczny

Głównym celem domów modlitwy jest pomoc i zaspokojenie potrzeb lokalnej społeczności. Digital signage ułatwia dotarcie do wszystkich wyznań dzięki szybszemu i łatwiejszemu komunikowaniu się ze społecznościami.

Niezależnie od tego, czy jest to meczet, kościół, świątynia czy synagoga, w porównaniu z tradycyjną tablicą ogłoszeń , digital signage sprawia, że informacje są bardziej dostępne i łatwo dostępne.

Szczegóły wydarzeń, kampanie zbierania funduszy i godziny otwarcia mogą być lepiej nagłośnione za pomocą digital signage. Z praktycznego punktu widzenia domy kultu mogą wyświetlać wiele informacji, bez bałaganu związanego z tradycyjną tablicą ogłoszeń.

2) Digital Signage obniża koszty

Digital Signage dla kościołów
Digital Signage jest błogosławieństwem dla kościołów.

Dla instytucji non-profit, digital signage jest niezwykle atrakcyjny, ponieważ obniża koszty. W 2012 r. Leytonstone United Free Church1 opublikował blog poświęcony corocznym kosztom kserowania, drukowania i drukowania. W sumie kościół wydał oszałamiającą 6300 $ rocznie!

W jaki sposób? Wydzierżawili kserokopiarkę do celów drukarskich, z dodatkowymi kosztami, w tym opłatami za konserwację, wymianą tonera i atramentu oraz dostawami papieru.

Koszty druku obejmowały cotygodniowy biuletyn kościelny, materiał promocyjny na wydarzenia z kalendarza chrześcijańskiego - w tym Wielkanoc i Boże Narodzenie - oraz inne specjalne wydarzenia kościelne organizowane przez cały rok.

W przypadku digital signage powtarzające się koszty nie występują. Możesz zaktualizować swoje treści bez żadnych dodatkowych kosztów. Jest to jedyna największa korzyść dla domów modlitwy, które chcą zmniejszyć roczne koszty druku i reklamy.

3) Digital Signage generuje przychody

Instalacja digital signage wewnątrz lub na zewnątrz miejsca kultu stanowi poruszenie. Ponieważ wcześniej było to mało popularne, to na pewno wyróżni się w miejscu tak charakterystycznym jak świątynia, meczet, kościół czy synagoga, ludzie zaczną o tym mówić.

W małym środowisku społecznym wiadomości szybko rozprzestrzenią się wśród miejscowych, w których zainstalowano digital signage w twoim ośrodku kultu. Jest szansa, że lokalne firmy również o tym usłyszą. To może działać na Twoją korzyść! Jeśli mieszkańcy mówią o systemie digital signage, firmy mogą potencjalnie kierować je na klientów.

Istnieje możliwość podchodzenia do lokalnych firm i promowania idei korzystania z systemu digital signage w celu reklamowania, oczywiście za opłatą, i generowania regularnych dochodów dla miejsca kultu.

4) Digital Signage rozprzestrzenia słowo

hinduskie świątynie mogą wykorzystywać Digital Signage
Współczesne hinduskie świątynie mogą wykorzystywać Digital Signage.

Digital signage pomoże szerzyć przesłanie wiary, czy to pismo z Biblii, Koranu, Tory, Ved, Guru Granth Sahib, czy Tripitaki. Digital Signage pomoże nie tylko zainspirować oddanych poddanych, ale także dotrze do szerszej liczby społeczności.

W jaki sposób? Digital signage wypełnia lukę między nowoczesną kulturą a wiarą, ponieważ jest bardziej zgodny z dzisiejszym stylem życia. Młodsze pokolenie jest przyzwyczajone do technologii cyfrowej, więc domy modlitwy mają sens, aby unowocześnić sposób, w jaki zbliżają się do rozpowszechniania przesłania wiary.

5) Digital Signage przyciąga uwagę

Digital Signage wykorzystywane są przez meczety
Digital Signage coraz częściej wykorzystywane są przez meczety.

Digital signage umieścił domy kultu na mapie. Ponieważ wygląda trochę "nie na miejscu" w kontekście świętego budynku, digital signage tworzy ciekawość i daje ludziom możliwość interakcji z miejscem kultu w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyli.

W końcu, kiedy myślisz o kościele, meczecie, świątyni lub synagodze, nie myślisz od razu o nowoczesnej technologii. Dzięki digital sigange, wzbudzasz zainteresowanie i na nowo definiujesz sposób, w jaki twój dom kultu dociera do społeczności.

6) Digital Signage jest szybki, wygodny i przyjazny dla użytkownika

Twój dom modlitwy bez wątpienia organizuje wiele wydarzeń w tygodniu. To nie tylko miejsce kultu, to centrum społeczności dla grup rodziców, pomoc bezdomnym lub bank żywności.

Przy tak wielu cotygodniowych zajęciach, z których każde musi być nagłośnione, digital signage jest szybkim, wydajnym i przyjaznym dla użytkownika sposobem aktualizowania i dostosowywania treści do prezentacji wydarzeń.

7) Dzięki Digital Signage jesteś na bieżąco

Nieaktualne informacje zwykle znajdują się na tradycyjnych tablicach ogłoszeń, co powoduje zamieszanie i rozłączenie ze społecznością. Jeśli Twoje informacje o wydarzeniach w społeczności i innych działaniach nie są aktualne, stracisz możliwość ich zaangażowania.

Łatwiejsze i wygodniejsze jest aktualizowanie treści w postaci digital signage, a zachowanie aktualności nie stanowi problemu. Często zdarza się, że standardowe tablice informacyjne są zaniedbywane ze względu na koszty drukowania związane z odświeżaniem informacji. Dzięki digital sigange zachowanie aktualnej treści nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

8) Digital Signage

Digital Signage usprawnia komunikację w domach kultu
Digital Signage usprawnia komunikację w domach kultu.

Ulotki, cotygodniowe biuletyny, biuletyny i wiele innych. Domy kultu słyną z używania papieru, ponieważ utknęły w rutynie, próbując zaangażować ludzi w taki sam sposób jak dawniej, oczekując różnych rezultatów. Jednak wynik końcowy jest zawsze taki sam, masa papieru rozrzucona jest wszędzie, ponieważ ludzie nie zadali sobie trudu, aby zabrać do domu swój biuletyn.

Podobnie, standardowe tablice informacyjne gromadzą papier do tego stopnia, że niezależnie od tego, jaką wiadomość chcesz przekazać, gubi się pod kupą wczorajszych wiadomości. W końcu nikt nie może nic zrozumieć.

Digital Signage usprawnia komunikację. Twoja świątynia może wyświetlać wiele wiadomości podczas rotacji, a ze względu na ruch zmieniających się treści jest bardziej prawdopodobne, że przyciągnie uwagę.

9) Wszechstronność Digital Signage

Wyświetlanie tekstów piosenek religijnych, wskazówek, reklam, możliwości udziału w wolontariacie, promowanie wydarzeń społecznościowych, uruchamianie kampanii zbierania funduszy…

Digital signage jest bardzo wszechstronny i może nadążyć za potrzebami zmieniających się treści. Przy tak wielu sposobach korzystania z digital signage, twój dom modlitwy może wykorzystać komunikację, jak nigdy dotąd!

Ostatecznie, atrybuty digital signage odświeżą sposób komunikacji domów kultu, przyciągając nową falę wyznawców.

Aby omówić opcje digital signage dostępne dla Twojego domu modlitwy, porozmawiaj z ekspertami z Armagard - zadzwoń już dziś pod numer 22 526 6149 lub wyślij e-mail na adres sales@armagard.com, aby umówić się z nami telefonicznie.

Źródła artykułów:

  1. Leytonstone United Free Church.