Integrated Systems Europe 2019: Przegląd Armagard

Poznaj zespół Armagard

Odwiedź specjalistów ds. Obudów Digital Signage, Armagard na targach Integrated Systems Europe 2019 w Amsterdamie, Holandia. Znajdziesz Nas na stoisku 8-E210.

Rok 2019 to ósmy rok obecności Armagard na targach ISE. Po raz pierwszy pojawiliśmy się w 2012 roku. Targi okazały się bardzo udane dla Armagard, dzięki którym firma może podnosić świadomość swoich produktów, marki i rozwijać relacje z klientami na rynkach międzynarodowych.

Stoisko ISE 2019

Na tegorocznych targach ISE pojawi się osiem systemów digital signage Armagard, w tym szereg zupełnie nowych produktów. Zobaczysz rozwiązania zewnętrzne, wewnętrzne i przemysłowe dla rozwiązań digital signage.

Poznaj zespół Armagard

Mark ISE 2019 Mark Neal Armagard's CEO

Keith ISE 2019 Keith Britton Armagard's Head of Sales

Mike ISE 2019 Mike Thomas Armagard's Senior Marketing Executive

Orune ISE 2019 Orune Maldeikyte Marketing Executive

Alejandro ISE 2019 Alejandro Illana Spanish Territory Manager

Mireille ISE 2019 Mireille Godfrey French Territory Manager

Helen ISE 2019 Helen Harris German Territory Manager

Agnieszka ISE 2019 Agnieszka Gorniak Eastern European Territory Manager

Andrew ISE 2019 Andrew Uscinowicz Russian Territory Manager

Para ISE 2019 Para Brach UK Territory Manager

Vybór produktów

Obudowa Totem Armagard dla restauracji drive thru, zaprojektowana z myślą o monitorach Samsung, seria OHF

Obudowa Samsung QSR Totem
Nowa obudowa Armagard, obudowa Samsung QSR Totem, przeznaczona wyłącznie do ekranów Samsung.

Jedno- lub dwu ekranowy system obudów, drive thru digital kiosk to wyjątkowe, wąskie urządzenie przeznaczone wyłącznie do ekranów o wysokiej jasności OH46F i OH55F firmy Samsung (2500 Nitów). Urządzenie posiada dolną komorę o stopniu ochrony IP56, wyposażoną w najnowocześniejszą technologię kontroli środowiska, która reguluje przepływ powietrza, temperaturę i moc.

Po oficjalnym zatwierdzeniu projektu przez firmę Samsung Korea system jest dostępny jako obudowa lub kompletne rozwiązanie dostarczone z ekranami Samsung OHF 46" lub 55". Obudowa jest łatwa do zainstalowania. Dwie osoby mogą zamontować obudowę na miejscu lub możesz użyć dźwigu do podniesienia za pomocą śruby oczkowej na górze urządzenia.

Inne produkty, które zobaczysz na wystawie to:

Obudowa Kiosk

Zaprojektowany specjalnie dla iPad'a 3 generacji z ekranem 12,9 cala oraz drukarki etykiet Brother QL-810W. Nowy system kiosków firmy Armagard to rozwiązanie, które sprawdza się przy odprawie i drukowaniu plakietek.

Idealny do użytku wewnętrznego, w poczekalniach hotelowych, lotniskach itp. Cyfrowy kiosk jest dostępny w wersji do postawienia na biurko lub na podłodze.

Rysunek Nowy system kiosków
Rysunek Nowy system kiosków Armagard.

Wysoce bezpieczna i stylowa obudowa kiosku zapewnia użytkowanie tabletu w kluczowych lokalizacjach, zwiększając zaangażowanie klientów i wydajność operacyjną w całej firmie. Wyposażony w dwa mechanizmy zabezpieczające zintegrowany iPad pro jest zablokowany, co zmniejsza ryzyko kradzieży.

Szybka drukarka etykiet Brother QL-810W łączy się z tabletem iPad za pośrednictwem USB lub Wi-Fi. Jest łatwy w konfiguracji i obsłudze. Aby zaprojektować i wydrukować etykiety, podłącz drukarkę do tabletu, aby uruchomić oprogramowanie i włączyć zaawansowany mechanizm drukowania.

55-calowa obudowa ze stali nierdzewnej

Ta obudowa Armagard wykonana jest ze stali nierdzewnej 316 (stal spożywcza) i zapewnia dodatkową ochronę w porównaniu z modelem wykonanym ze stali miękkiej malowanym proszkowo firmy Armagard. Przede wszystkim urządzenie to nadaje się do codziennego czyszczenia, mycia i charakteryzuje się zwiększoną odpornością na korozję.

Zaprojektowana głównie w celu utrzymania standardów higienicznych przy produkcji żywności, w środowiskach medycznych, laboratoriach i farmaceutycznych.

Obudowa LCD ze stali nierdzewnej jest dostępna z szybą z poliwęglanu (10 razy silniejszym niż szkło), które jest nietłukące, zmniejszając ryzyko zanieczyszczenia, w którym rozbite szkło byłoby zagrożeniem.

Obudowa ze stali nierdzewnej 55"
Obudowa ze stali nierdzewnej 55" Armagard.

Dzięki unikalnemu, estetycznemu wyglądowi obudowa ze stali nierdzewnej łączy atrakcyjny wygląd z niezawodną wydajnością, aby zapewnić skuteczną ochronę ekranu, jednocześnie zapewniając personelowi przejrzysty kanał komunikacji cyfrowej.

Sprężyny gazowe umożliwiają otwarcie obudowy w pionie w celu ułatwienia dostępu, dając użytkownikom swobodę i elastyczność w szybkiej wymianie sprzętu AV przy minimalnym zakłócaniu pracy.

Obudowa ze stali nierdzewnej może być uszczelniona do IP54/ IP56/ 65 i nadaje się do lekkiego mycia w celu utrzymania standardów czystości. A więc twoje informacje mogą być dalej wyświetlane, gdy inne wyświetlacze nie będą sobie radzić w tego rodzaju warunkach.

Obudowa Totem Monolit 55"

Profesjonalna, obudowa totem monolit to nowy dodatek do gamy produktów Armagard. Wyposażona jest w szereg funkcji poprawiających wydajność monitorów i posiadająca nowoczesny wygląd. 55-calowa obudowa totem monolit jest niezawodna, wytrzymała i wymaga niewielkiej konserwacji.

55" obudowa totem monolit
55" obudowa totem monolit od Armagard.

Stalowa konstrukcja sprawie że, urządzenie ma wyrazisty profesjonalny wygląd. Zastosowane sprężyny gazowych umożliwiają otwarcie obudowy w pionie w celu ułatwienia dostępu, dając użytkownikom swobodę i elastyczność w szybkim uaktualnienie sprzętu AV przy minimalnym zakłócaniu pracy monitorów.

Dostępna jako obudowa lub "kompletne rozwiązanie", które jako opcja może być wyposażone w monitor o wysokiej jasności, odtwarzacz multimedialny i dostarczone w kolorze wybranym przez klienta.

Gotowy do użycia na zewnątrz, totem monolit w wersji S (standard) o przekątnej ekranu 55" pozwala na pracę ekranu w temperaturach od -5°C ~ 35°C.

42" Obudowa Portretowa

Dzięki naszej zewnętrzną obudowie portretowej Armagard wyświetlisz swoją treść jak na stronie książki. Idealna dla wąskich obszarów na ścianie. Zaangażuj klientów spoza twojego zakładu, sklepu i zwiększ liczbę odwiedzin i sprzedaży promowanych przedmiotów. 42-calowa, portretowa obudowa wykonana jest ze stali miękkiej malowanej proszkowo. Uszczelniona do IP56/65 zapewnia pełną ochronę i chroni ekrany przed ulewnymi deszczami, kurzem, ekstremalnymi temperaturami i skokami elektrycznymi.

Obudowa portretowa 42"
Obudowa portretowa 42" Armagard.

Obudowy portretowe doskonale sprawdzają się jako tablice informacyjne, dzięki czemu idealnie nadają się do szeregu zastosowań, w których często wykorzystuje się reklamy tekstowe, takie jak węzeł transportowy, witryny sklepowe i obiekty sportowe.

Idealny dla klientów, którzy muszą szybko odczytać informacje, obudowa portretowa jest idealnym formatem zapewniającym skuteczne dostarczanie krytycznych informacji bez zakłóceń.

Standardowa obudowa Totem

Standardowa obudowa totem Armagard to wolnostojąca konstrukcja używana do ochrony ekranów 32" i 47" na zewnątrz. Obudowa zewnętrzna, uszczelniona do IP56/65, jest wysoce uniwersalna, dzięki czemu nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, w tym do sprzedaży detalicznej, restauracji typu drive thru, węzłów transportowych i innych.

Ten najnowocześniejszy system zapewnia ekonomiczną ochronę sprzętu nawet przez dekadę, umożliwiając szybką zamianę, zmianę lub modernizację sprzętu umieszczonego wewnętrz, w przeciwieństwie do restrykcyjnych i drogich (all-in-one) systemów zewnętrznych.

Standardowa obudowa totem
Obudowa totem Armagard dla montorów 32" i 47".

55" obudowa Armagard

Obudowa LCD firmy Armagard jest niezawodnym sprzętem do ochrony digital signage. Idealna przy małych , jak i dużych instalacjach zewnętrzne.

Obudowa zewnętrzna jest uszczelniona zgodnie ze standardem IP54/56/65, zapewniając ochronę przed ulewnymi deszczami, kurzem, ekstremalnymi temperaturami, wysokimi siłami uderzeniowymi i skokami elektrycznymi.

Obudowa LCD
Obudowa LCD od Armagard.

Obudowa LCD jest kompatybilna z większością wyświetlaczy komercyjnych lub profesjonalnych. Ponadto, monitor można szybko zainstalować za pomocą uniwersalnego systemu montażowego VESA. W obudowie jest wystarczająco dużo miejsca na oddzielny odtwarzacz multimedialny lub mikrokomputer.

Obudowa jest w pełni gotowa do użycia zewnętrznego. Wyposażona w szkło antyrefleksyjne i chroni monitory w temperaturach od -30°C do ~ 35°C. Urządzenie ma łatwy system otwierania, co pozwala technikowi na szybkie i łatwe sprawdzenie, uaktualnienie sprzętu AV bez narażania bezpieczeństwa osobistego.

Nowa, profesjonalna, wąska obudowa wyświetlacza LED

Profesjonalna, wąska obudowa wyświetlacza LED to nowy dodatek do gamy Armagard, o estetycznie poprawionym wyglądzie. Uszczelnione do IP54, 56 lub 65 dla zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Obudowa zewnętrzna wyposażona jest w najnowszą technologię kontroli środowiska, która zmniejsza ryzyko uszkodzenia ekranu w wyniku wahań temperatury w zakresie od -30°C ~ +55°C.

Wąska obudowa wyświetlacza LED
Nowa, wąska obudowa LED firmy Armagard.

Solidna, wodoszczelna, malowana proszkowo obudowa zapobiega wnikaniu wody i kurzu, chroniąc ekrany przed aktami wandalizmu i próbami kradzieży. Z szybą z powłoką antyrefleksyjną obudowa zmniejsza obciążenie słoneczne, zapobiegając wypaleniu ekranu i poprawia widoczność.

Konstrukcja nowej generacji zapewnia lepsze zarządzanie temperaturą i wydajność przepływu powietrza, a lżejsza konstrukcja pozwala na łatwiejszą instalację.

Aby, dowiedzieć się więcej o Armagard i zapoznać się z naszymi obudowami Digital Signage, odwiedź nas na stoisku 8-E201. Czekamy na Ciebie i mamy nadzieję, że spodoba Ci się ISE 2019.