Przedstawiamy Nową 27-calowa Obudowa Komputera IP65 Armagard Ze Stali Nierdzewnej

Bezpiecznie instaluj komputery i monitory 27" w miejscach wymagających częstego czyszczenia. Nasza najnowsza obudowa komputera IP65 chroni wybrany komputer i monitor przed intensywnym codziennym czyszczeniem.

Korzystasz z niezawodnych, panoramicznych stacji roboczych bezpośrednio w hali produkcyjnej.

Dowiedz się, dlaczego system szaf PC idealnie sprawdzi się w Twojej produkcji spożywczej, zakładzie farmaceutycznym i innych miejscach, gdzie wymagane jest codzienne sprzątanie.

Obudowa komputera IP65 klasy spożywczej z zamykaną szufladą na klawiaturę
Zwiększ produktywność, używając obudowy komputera IP65 do instalowania komputerów w obszarach wymagających codziennego czyszczenia.

Co Nowego W Obudowa Komputera IP65?

SENC-600 obsługuje większy ekran, dzięki czemu można używać monitorów panoramicznych o przekątnej do 27 cali w trudnych warunkach pracy.

Zwiększa się wydajność operatora, ponieważ 27-calowy monitor jest wystarczająco duży, aby umożliwić personelowi „podzielenie” ekranu. Oznacza to, że mogą oni oglądać programy obok siebie, bez konieczności przełączania się w przód i w tył. Operatorzy zyskują szybszy przepływ pracy, co pozwala zaoszczędzić czasu i zwiększa produktywność.

Zmniejszyliśmy także głębokość system szaf PC. Jest o 76 mm cieńszy niż SENC-500 (nasza obudowa 24-calowa), dzięki czemu zyskujesz większy ekran bez poświęcania przestrzeni.

Gdzie Można Używać SENC-600?

Obudowa komputera IP65 z otwartymi drzwiami, pokazująca zainstalowany komputer, monitor i klawiaturę oraz widok z boku
Obudowa komputera IP65 pozwala na użycie dowolnego komputera typu small tower i 27-calowego monitora zgodnego ze standardem VESA.

Obudowa komputera IP65 posiada rozwiązanie dopuszczone do kontaktu z żywnością, idealne dla każdej branży, w której obowiązują rygorystyczne normy higieniczne.

Stopień ochrony IP65 umożliwia mycie obudowy strumieniowo bez ryzyka dla sprzętu znajdującego się wewnątrz. Możesz pozostawić komputer włączony podczas mycia, aby przeprowadzić szybkie czyszczenie, które nie zakłóca harmonogramu produkcji.

Korpus ze stali nierdzewnej 316 jest odporny na korozję i antybakteryjny. Możesz bezpiecznie wyczyścić urządzenie za pomocą agresywnych środków chemicznych, dając sobie pewność, że możesz spełnić wymagania higieniczne w swojej produkcji:

  • Produkcja żywności
  • Obiekty farmaceutyczne
  • Miejsca pracy medyczne
  • Laboratoria
  • Pomieszczenia czyste

Wybór opcji montażu i klawiatury gwarantuje, że możesz wybrać idealną konfigurację dla swoich pracowników. System szaf PC można zamontować na ścianie (bezpośrednio na ścianie lub za pomocą opcjonalnego wspornika), ustawić go jako wolnostojący na opcjonalnym stojaku lub po prostu ustawić na istniejącym stole. W przypadku klawiatury można wybierać pomiędzy zamykaną szufladą na klawiaturę, stałą półką na klawiaturę lub zintegrowaną klawiaturą IP65 z touchpadem.

Wentylator osiowy zapewnia cyrkulację powietrza w obudowie, zapewniając maksymalną żywotność komputera w ciepłych miejscach. Poproś o opcjonalny grzejnik, aby ustawić stacje robocze w chłodnym otoczeniu.

Połącz SENC-600 z jedną z naszych wodoodpornych obudów do drukarek, aby zapewnić swoim pracownikom kompletne rozwiązanie IT w dowolnym miejscu, w którym wymagane jest czyszczenie.

Dlaczego Warto Wybrać Armagard?

Znane marki spożywcze i farmaceutyczne polegają na naszych produktach w celu ochrony sprzętu w wilgotnych i zimnych środowiskach, w tym Cranswick, MSD, Greencore, Nestlé i inne.

Korzystasz z:

  • Ponad 30 lat doświadczenia w branży
  • Własne projektowanie, produkcja i testowanie
  • Dożywotnia obsługa klienta
  • Pięcioletnia gwarancja

Ponadto zyskujesz niższy całkowity koszt posiadania i znacznie większą elastyczność niż w przypadku komputerów przemysłowych typu „wszystko w jednym”. Używaj standardowego sprzętu komputerowego, który można naprawić lub wymienić w dowolnym momencie bez potrzeby korzystania z pomocy wyspecjalizowanego inżyniera.

Oczekiwana żywotność przekraczająca 10 lat oznacza, że jednej obudowy można używać w kilku generacjach komputerów przez kilka lat, co sprawia, że obudowa jest wysoce opłacalna.

Dowiedz Się Więcej O SENC-600

Umów się na niezobowiązującą rozmowę na temat odpowiedniego system szaf PC dla Twojej firmy. Czekamy na zapytania od sprzedawców i użytkowników końcowych.

Skontaktuj się z nami pod numerem +48 22 526 61 49 lub wypełnij formularz kontaktowy już dziś.