Obudowa Drukarki Przemysłowej Zebra - Jak Wybrać

Zwiększ produktywność i wydłuż żywotność drukarki przemysłowej/biurowej w trudnych warunkach. Obudowa drukarki przemysłowej Zebra zapewnia niezawodną ochronę Twojej drukarki.

W przypadku zapylonych lokalizacji wybierz obudowy ze stali miękkiej o stopniu ochrony IP54. Do zastosowań wymagających intensywnego mycia należy stosować obudowy ze stali nierdzewnej 316 o stopniu ochrony IP65. Kupując odpwiednią obudowę skorzystasz z drukarek , które będą niezawodnie pracować 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w fabrykach, magazynach, magazynach logistycznych, zakładach przetwórstwa spożywczego i nie tylko.

Oto trzy wskazówki, które pomogą Ci wybrać najlepszą obudowę drukarki przemysłowej Zebra dla Twojej firmy.

Obudowa drukarki przemysłowej Zebra z drukarką Zebra ZT-411 na wysuwanej półce
Obudowa drukarki przemysłowej Zebra ze stali nierdzewnej maksymalizuje żywotność sprzętu w środowiskach wilgotnych.

1. Znajdź Zaufanego Dostawcę Obudowy Drukarki Przemysłowej Zebra

Twoje drukarki przemysłowe są niezbędne, dlatego wybierz niezawodnego dostawcę obudów na długoterminowo.

Poszukaj renomowanego producenta, który oferuje wodoodporne i kurzodoporne obudowy do drukarek, z długą gwarancją i dożywotnią obsługą klienta. Upewnij się, że obudowa została zaprojektowana specjalnie dla modelu używanej drukarki.

Znajdź niezależnego dostawcę sprzętu, który może dostarczyć obudowy do wszystkich modeli Zebra. W ten sposób możesz zbudować długoterminową relację z jednym dostawcą, który spełnia wszystkie Twoje potrzeby w zakresie ochrony drukarki.

2. Wybierz Odpowiednią Ochronę Środowiska

Zobacz, jak ta obudowa drukarki przemysłowej Zebra o stopniu ochrony IP65 wytrzymuje intensywne mycie.

Aby zmaksymalizować czas sprawności produkcji, poprawić niezawodność drukarki oraz zaoszczędzić czas i pieniądze swojej firmy, wybierz odpowiednią obudowę drukarki do swojego zastosowania.

Dokładnie rozważ zagrożenia, na jakie narażone są Twoje drukarki, takie jak kurz, wilgoć, temperatura, mycie i narażenie na działanie środków chemicznych, a następnie wybierz odpowiednio:

Obudowy Do Drukarek Ze Stali Nierdzewnej 316 O Stopniu Ochrony IP65

Te szafy do drukarek Zebra o stopniu ochrony IP65 chronią przed myciem strumieniowym i ostrym czyszczeniem ściernymi środkami chemicznymi. Doskonale nadają się do produkcji żywności, zastosowań farmaceutycznych, placówek medycznych i innych środowisk higienicznych.

Korpus ze stali nierdzewnej 316 jest odporny na korozję, antybakteryjny i łatwy do czyszczenia. Obudowy te nadają się do zastosowania w każdej branży, w której obowiązują rygorystyczne standardy higieny.

Unikaj tańszych obudów wykonanych ze stali nierdzewnej 304. Stal nierdzewna 316 zawiera 2-3% dodatku molibdenu, co zapewnia jej doskonałą odporność na korozję. 304 ulegnie szybszej degradacji pod wpływem mycia, co prowadzi do gromadzenia się bakterii i konieczności wcześniejszej wymiany obudów 304.

Obudowy wodoodporne do drukarek spożywczych ze stali nierdzewnej 316 są lepszą długoterminową inwestycją i zapewniają maksymalny spokój ducha o higienę Twojego obiektu.

Obudowy Ze Stali Miękkiej O Stopniu Ochrony IP54

Pyłoszczelna obudowa drukarki przemysłowej Zebra z otwartymi drzwiami i drukarką ZT-411 na wysuwanej półce
Obudowa drukarek przemysłowych Zebra ze stali miękkiej idealnie nadają się do zapylonych warsztatów i fabryk.

W przypadku miejsc o dużym zapyleniu wybierz obudowy ze stali miękkiej do drukarek Zebra o stopniu ochrony IP54. Te szafy przemysłowe chronią drukarkę Zebra przed kurzem, cieczami, smarem, olejem i uszkodzeniami fizycznymi.

Idealnie nadają się do fabryk, linii produkcyjnych, warsztatów, magazynów i składów logistycznych.

Zarówno obudowy drukarki przemysłowej Zebra o stopniu ochrony IP54, jak i IP65 posiadają funkcje maksymalizujące ochronę drukarki:

  • Opcjonalne podgrzewacze: Obudowy do drukarek do chłodni pozwalają na pracę drukarki w temperaturze od 0°C do -30°C. Idealny do chłodnych środowisk.
  • Pozytywny przepływ powietrza: Wentylator recyrkulacyjny zapobiega gromadzeniu się ciepła i wilgoci, co chroni głowicę drukującą i inne komponenty przed uszkodzeniem. Dodatni przepływ powietrza wypycha powietrze na zewnątrz obudowy, co zapobiega przedostawaniu się kurzu do środka.
  • Zamki i uszczelki drzwiowe o stopniu ochrony IP: Zamki i uszczelki z pianki zamkniętokomórkowej zapobiegają przedostawaniu się wody, kurzu i drobnych cząstek do wnętrza obudowy, zachowując stopień ochrony IP54/65.

3. Poszukaj Funkcji Przyspieszających Przepływ Pracy I Zwiększających Produktywność

Wodoodporna obudowa drukarki przemysłowej Zebra z otwartym oknem na etykietę
Obudowa drukarki przemysłowej Zebra firmy Armagard może być wyposarzona w dodatkowe, zamykane okno na etykiety, które umożliwia pracownikom szybkie pobieranie wydruków.

Koniec z frustrującym schodzeniem z hali produkcyjnej w celu odebrania wydruków. Wodoodporne obudowy do drukarek przemysłowych pozwalają instalować drukarki dokładnie tam, gdzie ich potrzebują operatorzy. Pracownicy zyskują szybszy przepływ pracy, a Twoja firma czerpie korzyści z większej produktywności.

Wybierz obudowę drukarki przemysłowej Zebra z następującymi funkcjami oszczędzającymi czas, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność:

  • Zamykane okno na etykietę: Umożliwia pracownikom uzyskanie wydruków bez otwierania głównych drzwi obudowy. Personel uzyskuje szybki dostęp do etykiet/kodów kreskowych, a drukarka jest chroniona przed zagrożeniami przemysłowymi.
  • Wysuwana półka na drukarkę: Szybki dostęp do rolki drukarki, taśmy, głowicy drukującej i ustawień bez konieczności odinstalowywania drukarki z obudowy. Wystarczy wysunąć półkę drukarki, aby uzyskać dostęp do drukarki ze wszystkich stron. Szybka konserwacja drukarki oznacza mniej przerw w harmonogramie produkcji.
  • Indywidualne opcje montażu: Zainstaluj drukarki przemysłowe w najbardziej produktywnym miejscu, dzięki montażowi na stojaku lub blacie.

Dlaczego Warto Wybrać Armagard?

Ponad 100 000 obudów Armagard chroni ekrany i sprzęt IT w 53 krajach, w tym niektóre z największych marek spożywczych i przemysłowych w Wielkiej Brytanii i Europie.

Korzystasz z:

  • Ponad 30 lat doświadczenia w branży
  • Własne projektowanie, produkcja i testowanie
  • Dożywotnia obsługa klienta
  • Pięcioletnia gwarancja

Obudowy do drukarek przemysłowych Armagard mają przewidywaną żywotność 10 lat, co czyni je bardzo opłacalnymi. Możesz używać tej samej obudowy do ochrony kolejnych drukarek Zebra przez kilka lat, zapewniając długoterminowe rozwiązanie przy niskim całkowitym koszcie posiadania.

Dowiedz Się Więcej O Najlepszej Obudowie Drukarki Przemysłowej Zebra Dla Twojej Firmy

Chroń swoje drukarki o znaczeniu krytycznym przed kurzem, strumieniem wody, uszkodzeniami fizycznymi i nie tylko. Obudowy do drukarek Armagard pomagają utrzymać nieprzerwaną pracę produkcji i wydłużają żywotność drukarki.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać niezobowiązującą poradę, która obudowa drukarki przemysłowej Zebra dla najlepsza dla Twojej firmy.

Zadzwoń +48 22 526 61 49 lub wypełnij formularz kontaktowy już dziś.