Mobilny Potykacz Cyfrowy Z Monitorem

Przyciągnij uwagę klienta za pośrednictwem potykacz cyfrowy z monitorem

Dwustronny potykacz cyfrowy z monitorem posiada dwa wysokiej jasności 43" wyświetlacze, aby przyciągnąć klientów. Zwróć uwagę klientów w sklepie z obu kierunków i zwiększ sprzedaż swoich promowanych produktów. Mobilny potykacz jest wysoce zwrotny i ma 14-godzinny czas pracy na baterii. Skorzystasz z wszechstronnej reklamy cyfrowej, która jest łatwa do pozycjonowania w najbardziej dochodowej lokalizacji dla Twojej firmy.

Potykacz cyfrowy z monitorem nadaje się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Wyświetlacze 700 NITS wykorzystują automatyczne przyciemnianie jasności, dostosowując wyświetlaną treść do światła w każdej lokalizacji. Kółka z hamulcem zabezpieczają potykacz na miejscu, dzięki czemu można bezpiecznie reklamować w miejscach publicznych. Praca bezprzewodowa umożliwia ustawienie go w ruchliwych miejscach dla pieszych, co zapewnia największy zwrot z inwestycji.

Zapytaj o ceny

Idealny do:

 • Postawieniu na chodnikach
 • Restauracji i kawiarni
 • Centrów handlowych
 • Uniwersytetów i kampusów
 • Poczekalni

W skrócie:

Rozmiar (W×Sz×Gł)mm:
1309 × 706 × 570
Rozmiar monitora:
Dwa monitory 432
Rozdzielczość:
1920×1080
Jasność monitora:
700 NITS
Żywotność baterii:
14 godzin
Temperatura pracy:
2°C do 43°C
Klasa IP:
IP56

Laminowane szkło o grubości 6,4 mm i stalowy korpus chronią urządzenie przed uszkodzeniem, a stopień ochrony IP56 chroni elementy przed wnikaniem cieczy i kurzu. Płyta sterująca utrzymuje stabilną temperaturę wewnętrzną, zapewniając potykaczowi niezawodne działanie od 2°C do 43°C. Ciesz się całoroczną reklamą i zaangażowaniem klientów poprzez reklamę postawioną w miejscach na zewnątrz i przy złej pogodzie.

Cechy i korzyści:

Cechy Korzyści
Zasilany na baterie Ciesz się wszechstronną reklamą mobilną w większości miejscach. 14-godzinna żywotność baterii zapewnia użytkowanie przez cały dzień, i szybko się ładuje przez noc.
Podwójny Zwróć uwagę przechodniów idących w obu kierunkach - wygeneruj dwukrotnie większe przychody z reklam w jednym urządzeniu Digital Signage.
Wyświetlacz Full HD, 700 NITS ze szkłem antyrefleksyjnym 6,4 mm Twoja treść pozostaje czytelna i angażująca zwiększając przychody z reklam.
Płyta sterująca Komponenty działają w stabilnych, wydajnych warunkach, dzięki czemu można korzystać z potykacza od 2°C do 43°C.
Klasa IP56 Gwarantuje ochronę przed cieczą i kurzem. Wyświetlaj reklamy na zewnątrz nie patrząc na pogodę.
Zamki z kluczem Ciesz się spokojem i bezpieczeństwem inwestycji w miejscach publicznych.
Kółka z hamulcem Ustaw potykacz bezpiecznie w ruchliwych miejscach.
Dostępne w zestawie z CMS i Media Player. Oszczędź czas, kupując potykacz jako kompletne rozwiązanie Digital Signage lub użyj wybranego przez siebie odtwarzacza multimedialnego.
Wybierz niestandardowy kolor Łatwo dopasuj potykacz cyfrowy do swojej marki.
Skontaktuj się z nami aby uzyskać dokładną — informację o produkcie oraz jego cenę

Specyfikacje i Gwarancje:

Obudowy Armagard produkowane są zgodnie z europejskimi normami IP i międzynarodowymi normami NEMA, co zapewnia chronionę przed cieczami i pyłami.

Dlaczego Armagard?

 • Inżynieria wysokiej technologii
 • Ponad 30 lat doświadczenia w branży
 • Ponad 100 000 szaf Armagard chroni sprzęt produkcyjny

Gwarancje i konserwacja

 • 5 lat gwarancji na wszystkie części mechaniczne
 • Roczna gwarancja na elektrykę
  Z dostępną pięcioletnią przedłużoną gwarancją

Obsługa klienta

 • Dożywotnie wsparcie techniczne
 • Doskonała bieżąca obsługa klienta
 • Wykwalifikowany i pomocny personel
5 años de garantía, entrega, logotipos CE y RoHS