Interaktywny Kiosk Cyfrowy Potykacz

Digital Signage który rozpoznaje twarz pozwoli na większe zaangażowanie i spersonalizowane promocje

Użyj Interaktywny kiosk cyfrowy potykacz, aby zwrócić uwagę klientów dzięki spersonalizowanemu doświadczeniu związanemu z Twoją marką. Kamera rozpoznająca twarz, wiek, płeć i emocje osoby, a sztuczna inteligencja (AI) wyświetla najbardziej odpowiednie dla niej treści. Twórz ukierunkowane, zapadające w pamięć reklamy, które generują sprzedaż i pomagają Twojej firmie wyróżniać się na tle konkurencji.

Zapytaj o ceny

Idealny do :

 • Postawienia przed sklepem
 • Postawienia na chodniku
 • Węzłów komunikacyjnych
 • Centrów handlowych
 • Restauracji i kawiarni
 • Poczekalni

W skrócie:

Rozmiar (W×Sz×Gł)mm:
1309 × 706 × 570
Rozmiar monitora:
Dwa monitory 43"
Rozdzielczość:
1920×1080
Jasność monitora:
1,000 NITS
Żywotność baterii:
10 godzin maks,
7 godzin min. (W zależności od zainstalowanej baterii)
Temperatura pracy:
2°C do 43°C
Kod produktu:
PDS-43-PTA (Dual)

Zasilana bateryjnie interaktywna płyta warstwowa do lokalizacji wewnętrznych

Interaktywny kiosk cyfrowy potykacz korzysta ze spersonalizowanych treści w celu angażowania klientów. Na przykład technologia rzeczywistości rozszerzonej może umieszczać obraz osoby w czasie rzeczywistym na ekranie, zamieniając się w inteligentne lustro i pozwalając kupującemu wirtualnie przymierzyć odzież i biżuterię. Oprogramowanie AI śledzi interakcje ludzi z wyświetlaczem, umożliwiając tworzenie jeszcze bardziej efektywnych promocji.

Zasilany bateryjnie interaktywny kiosk cyfrowy potykacz jest idealna do reklam wyświetlanych przed sklepem jak i w sklepie. Blokowane kółka samonastawne ułatwiają ustawienie w najbardziej widocznym miejscu, a ekrany 1000 NITS pozostają czytelne w jasnych miejscach. Maksymalny 10-godzinny czas pracy baterii oznacza, że zyskujesz na całym dniu reklamowym, zapewniając maksymalne zaangażowanie klientów i najwyższy zwrot z inwestycji.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać dokładną — informację o produkcie oraz jego cenę

Cechy i Korzyści:

Cechy Korzyści
Zasilanie bateryjne Bezprzewodowa obsługa oznacza, że możesz reklamować się w większości lokalizacji. Maksymalny 10-godzinny czas pracy zapewnia cały dzień użytkowania, a cyfrowy potykacz A1 łatwo się ładuje z dnia na dzień.
Technologia rozpoznawania twarzy i sztucznej inteligencji AI Interaktywny potykacz A1 rozpoznaje wiek, płeć, mimikę klienta i przedmioty, które trzyma. Wyświetlając najbardziej odpowiednie dla nich treści, wydłuż czas zaangażowania klienta. Korzystasz więc z większej promocji marki i atrakcyjnego zwrócenia uwagi klientów , co przekłada się na na większe odwiedziny w sklepie.
Analizy oparte na danych i informacje o klientach Oceń skuteczność swoich treści i popraw ROI za pomocą mierzalnych analiz wydajności. Śledź liczbę osób, które angażują się w Twoje treści, czas ich interakcji, wyraz twarzy i nie tylko. Wykorzystaj te dane do tworzenia skutecznych promocji, które przyciągają klientów i zwiększają sprzedaż.
Wyświetlacz Full HD ,1000 NITS i szkłem antyrefleksyjnym Wyróżnij się w ruchliwym otoczeniu i zmaksymalizuj zwrot z inwestycji, angażując klientów dzięki wyraźnym promocjom.
Płyta sterująca kontrolą środowiska Komponenty działają w stabilnej i wydajnej temperaturze, zapewniając niezawodną reklamę od 2°C do 43°C.
Stal miękka malowana proszkowo i stopień ochrony IP56 Chroni interaktywny kiosk cyfrowy potykacz przed wodą, kurzem i uszkodzeniami fizycznymi, dzięki czemu możesz reklamować się w większości miejscach.
Zamki z kluczem Ciesz się spokojem i bezpieczeństwem inwestycji w miejscach publicznych.
Kółka z hamulcem Bezpiecznie umieść potykacz przed sklepem i miejscach dla pieszych.
Wybierz niestandardowy kolor Dopasuj swój inteligentny digitl signage do swojej marki, aby uzyskać maksymalny efekt wizualny.
Skontaktuj się z nami aby uzyskać dokładną — informację o produkcie oraz jego cenę

Specyfikacje i Gwarancje:

Wszystkie obudowy Armagard produkowane są zgodnie z europejskimi normami IP i międzynarodowymi normami NEMA, co zapewnia ochronę przed cieczami i pyłami.

Dlaczego Armagard?

 • Inżynieria wysokiej technologii
 • Ponad 30 lat doświadczenia w branży
 • Ponad 100 000 szaf Armagard chroni sprzęt produkcyjny

Gwarancje i konserwacja

 • 5 lat gwarancji na wszystkie części mechaniczne
 • Roczna gwarancja na elektrykę
  Z dostępną pięcioletnią przedłużoną gwarancją

Obsługa klienta

 • Dożywotnie wsparcie techniczne
 • Doskonała bieżąca obsługa klienta
 • Wykwalifikowany i pomocny personel
5 años de garantía, entrega, logotipos CE y RoHS