Dlaczego seria DigiStopper™ firmy Armagard jest odpowiednia dla Twojego sklepu detalicznego?

Dlaczego seria DigiStopper™

Dowiedz się, co sprawia, że seria DigiStopper™ firmy Armagard jest właściwym wyborem dla Twojego sklepu. Skorzystaj z zasilanego bateryjnie, zewnętrznego oznakowania cyfrowego, które przyciąga klientów i ma dożywotnie wsparcie producenta z prawie 30-letnim doświadczeniem.

Oto cztery powody, dla których warto wybrać DigiStopper™ do reklam cyfrowych postawionych przed sklepem:

1. Zwiększa sprzedaż i jest łatwy w użyciu

Przenośny totem LCD zewnętrzny można ustawić bezpośrednio w zasięgu wzroku, umożliwia on przyciągnięcie uwagi klientów już na ulicy, gdy zbliżają się oni do kawiarni.

Przenośny wyświetlacz digital signage ustawiony na zewnątrz kawiarni zachęca do wejścia zbliżających się klientów z większej odległości oraz z obydwu kierunków.

DigiStopper™ ma unikalną gamę funkcji, które łączą zaangażowanie klienta z łatwością użytkowania:

 • Kółka samonastawne z hamulcem i ergonomiczne uchwyty: Zwiększ ROI reklamowe, ustawiając urządzenie w najbardziej strategicznym miejscu w dowolnym momencie. Jako rozwiązanie przenośne DigiStopper™ oferuje większą elastyczność niż totemy zewnętrzne i wyświetlacze naścienne.
 • Zasilanie bateryjne: Przyciągaj klientów i zwiększaj liczbę odwiedzin przez cały dzień roboczy. Przed zamknięciem sklepu przyciągnij DigiStopper™ do środka i podłącz go do gniazdka sieciowego, aby naładować go przez noc.
 • Dwustronna konstrukcja: Przyciągnij kupujących idących w obu kierunkach i wygeneruj dwukrotnie większe zaangażowanie klienta z jednego potykacza DigiStopper™.
 • Czytelne na słońcu ekrany 43": Wyróżnij się na tle konkurencji w zatłoczonych sklepach. Ekrany Full HD z automatyczną regulacją jasności i szkłem antyrefleksyjnym gwarantują, że Twoje promocje będą zawsze czytelne.
 • Dostarczony w pełni zmontowany: Zacznij od razu. Wystarczy zainstalować sprzęt multimedialny, naładować akumulator i ustawić urządzenie w wybranym miejscu.

Przy projektowaniu potykaczy Armagard skorzystał z prawie 30-letniego doświadczenia w zakresie ochrony digital signage, aby mieć pewność, że seria DigiStopper™ przyciągnie klientów i będzie łatwa w użyciu. Skorzystasz z efektywnej i przyjaznej dla użytkownika reklamy zewnętrznej, którą łatwo postawisz w najbardziej widocznej lokalizacji.

2. Działa niezawodnie w lokalizacjach zewnętrznych

Armagard cieszy się światową reputacją w zakresie ochrony ekranów w trudnych warunkach. Rozwiązania digital signage są produkowane, aby działać w temperaturach od -30°C do 55°C, i zostały przetestowane w ekstremalnych temperaturach tj. gorącym teksańskim upale, jak i na mroźnych stokach alpejskich ośrodków narciarskich.

Seria DigiStopper™ została zaprojektowana z takim samym zaangażowaniem w niezawodność , aby działała na zewnątrz. Potykacz została przetestowana w specjalnie zaprojektowanych komorach Armagard, które symulują opady deszczu i ekstremalne temperatury.

Stopień ochrony IP56 chroni komponenty przed wodą i wiatrem, a płyta sterująca kontrolą środowiska utrzymuje stabilną temperaturę wewnętrzną, maksymalizując żywotność baterii i chroni komponenty. Twoja firma korzysta z nieprzerywanej reklamy w czasie deszczu i temperaturach od 2 ° C do 43 ° C, aby zapewnić maksymalne zaangażowanie klienta w zmieniających się warunkach.

Stalowa obudowa ze szkłem 6,4 mm chroni ekran przed fizycznym uszkodzeniem, a zamki obsługiwane kluczem zapobiegają kradzieży. Ciesz się spokojem w kwestii bezpieczeństwa i korzystaj z Mobilny zewnętrzny stand reklamy audiowizualnej na zewnątrz.

3. Jest dostępna w idealnej specyfikacji dla Ciebie

DigiStopper™ idealnie nadaje się do reklamy w witrynach sklepowych
DigiStopper™ jest przenośny, odporny na warunki atmosferyczne i dostępny w kilku specyfikacjach, dzięki czemu idealnie nadaje się do reklamy w witrynach sklepowych.

Seria DigiStopper™ pozwala wybierać spośród wielu opcji:

 • Jasność ekranu: Wybierz zasilany bateryjnie potykacz z ekranami o jasności 700 lub 1000 NITS . Aby uzyskać maksymalną widoczność w najjaśniejszych miejscach, wybierz opcję 2500 NITS z zasilaniem sieciowym.
 • Sprzęt multimedialny: Oszczędzaj czas, zamawiając DigiStopper™ z odtwarzaczem multimedialnym i CMS w zestawie. Wybierz odtwarzacz multimedialny z USB, plug and play, lub odtwarzacz sieciowy, który obsługuje treści z chmury za pośrednictwem WiFi / 4G. Możesz też użyć wybranego przez siebie odtwarzacza multimedialnego, z zastrzeżeniem zgodności.
 • Niestandardowe kolory: Zrób niezapomniane pierwsze wrażenie, dopasowując potykacz digital do kolorów swojej marki.

Armagard zaprojektował serię DigiStopper™, aby to wysokiej jakości mobilne rozwiązanie było dostępne dla każdej firmy. Skontaktuj się z doradcą ds. digital signage, aby porozmawiać o najlepszym rozwiązaniu dla Ciebie.

4. Jest wyprodukowana przez wiodącego producenta zewnętrznych rozwiązań Digital Signage

Jako międzynarodowy producent zewnętrznych rozwiązań digital signage, Armagard zapewnia bezpieczeństwo, którego potrzebujesz, gdy korzystasz z potykaczy DigiStopper™:

 • Fachowe, przyjazne wsparcie sprzedaży od momentu połączenia się z Nami.
 • Nasz własny projekt i produkcja zapewnia najwyższą jakości produktu końcowego, który spełni Twoje specyfikacje.
 • Wiodąca w branży pięcioletnia gwarancja na części mechaniczne i do pięciu lat gwarancja na części elektryczne.
 • Dożywotnia obsługa klienta.
 • Potykacze zostały przetestowana w specjalnie zaprojektowanych komorach, które symulują opady deszczu i ekstremalne temperatury.
 • Potykacze sprawdzają się w trudnych lokalizacjach i cieszą się zaufaniem klientów.

Od 1991 roku Armagard dostarczył ponad 100 000 rozwiązań dla firm w ponad 50 krajach. Dzięki uzyskaniu międzynarodowej reputacji w zakresie wysokiej jakości produktów firma cieszy się 87% wskaźnikiem ponownego składania zamówień od swoich klientów.

Możesz być pewien, że otrzymasz sprawdzone rozwiązanie digital signage do użytku zewnętrznego, które zapewni maksymalny zwrot z inwestycji przez wiele lat.

Skontaktuj się z Armagard w celu omówienia zakresu DigiStopper™

Zadzwoń do Armagard pod numer +48 22 526 61 49, aby dowiedzieć się więcej o zaletach DigiStopper™ w sklepie detalicznym.

Alternatywnie, wypełnił formularz kontaktowy, a my się z Tobą skontaktujemy.