Nadzwyczajn Osiągnięcia

Mamy zaszczyt przedstawić PC z jego osobistym ochroniarzem. Kiedy przychodzi do pojedynku, obudowa PC Armagard zawsze kończy zwycięsko. Poniższe przykłady mówią same za siebie.

Uderzenie Wózka Widłowego

Obudowa PC Armagard

British Sugar docenił wartość Obudowy PC Armagard, kiedy w jednej z ich fabryk dwu i pół tonowy wózek widłowy przewrócił sprzęt komputerowy wart ponad 8,500 Euro. PC i etykieciarka za 7,100 Euro — zabezpieczone wewnątrz kompaktowej obudowy Armagard „Wszystko w Jednym” chwilę po wypadku wznowiły operacje umożliwiając kontynuowanie pracy po krótkiej przerwie.

Zawalenie Się Dachu 1

Obudowa “Wszystko w Jednym” Armagard

Obudowa “Wszystko w Jednym” Armagard wytrzymała uderzenie 6-calowej żelaznej rury, która spadła z dachu tekstylnej fabryki. Jak widać, komputer i monitor nie odniosły obrażeń, mogąc kontynuować dalsze operacje. Gdyby obudowa zawiodła, zniszczeniu mogłoby również ulec umieszczone z tyły warte 28400 Euro urządzenie kontrolujące warsztat tkacki. Mogłoby to znacząco wpłynąć na wydajność zakładu.

Zmywanie & Korozja

Nierdzewna Obudowa Komputerowa Armagard

W tej fabryce zajmującej się przetwórstwem ryb, Nierdzewna Obudowa Komputerowa Armagard skutecznie chroni przed codziennym zmywaniem i wysoką zawartością soli w najbliższym otoczeniu. Na zdjęciu możesz zobaczyć dzienny osad na ścianie obudowy.

Zawalenie Się Dachu 2

Obudowa do drukarek

Nierdzewno Armagard i obudowy do drukarek po zawaleniu się dachu w Northern Foods. Cały sprzęt komputerowy wewnątrz obudów przetrwał bez szwanku i został przeniesiony na tymczasową linię produkcyjną. Mniej solidne obudowy miałyby upadł na uderzenie.

Mroźne Temperatury

Obudowa Armagard PC w chłodniach firmy Birds Eye Walls

W chłodniach firmy Birds Eye Walls, obudowy Armagard PC pozwalają komputerom operować w temperaturze otoczenia -25°C. Moduł HEATPLUS utrzymuje stałą temperaturę wewnątrz każdej obudowy.

Impulsy Elektryczne

Silny impuls w elektrowni zasilającej fabrykę Johnson Matthey spowodowało nieodwracalne szkody w trzech stacjach roboczych o wartości €8,946. Dwie z nich były niesprawne przez jeden dzień, a trzeciego nie móźna było wymienić wcześniej niż po 12 dniach. Zakłócenie w całodobowej pracy i strata finansowa zostały opisane jako „znaczne”. Siedem pozostałych urządzeń pomiarowych umieszczonych w obudowach komputerowych Armagard przetrwały nietknięte dzięki listwie zabezpieczającej standardowo umieszczanej we wszystkich obudowach.