Oświadczenie o dostępności

Armagard Ltd. dołożył wszelkich starań, aby strona była dostępna dla każdego, niezależnie od jego zdolności lub wybranej przeglądarki. Jednakże, jeśli znajdziesz coś, co wymaga poprawy lub masz jakieś zalecenia, aby strona była jeszcze bardziej dostępna, powiedz nam o tym..

Klucze dostępu

Większość przeglądarek reaguje na wyszukiwanie konkretnych linków wpisując kluczowe słowa. Dla wielu użytkowników jest to potencjalnie bardzo przydatna funkcja. Jednak często (accesskeys) klucz dostępu konfliktują ze skrótami klawiszowymi zdefiniowanymi przez przeglądarkę lub systemem operacyjnym. Z tego powodu, Armagard Ltd. nie wykorzystuje kluczów dostępu (accesskeys).

Zgodność ze standardami

Strona zbudowana jest w oparciu na aktualnych XHTML dla struktury i CSS dla prezentacji.

Nowoczesne przeglądarki internetowe takie jakFirefox, Safari lub Opera są potrzebne, aby przeglądać tą stronę, jednak ze względu na oddzielenie treści i prezentacji strona ta powinna być dostępna dla każdego innego urządzenia, w tym przeglądarki Internet Explorer.

Linki

Wiele linków ma tytuły, które szczegółowo je opisują.

Jeśli jest to możliwe, linki są pisane tak, aby przekazać treść kontekstu.

Nie ma linków, które otwierają nowe okna bez ostrzeżenia.

Rozmiar tekstu

Wszystkie rozmiary-czcionki określane są za pomocą jednostek miary, co oznacza, że rozmiar tekstu można zwiększać lub zmniejszać w zależności od preferencji przeglądania.

W większości nowoczesnych przeglądarek jest to możliwe poprzez wybór z menu "Widok" i wybierając "Rozmiar tekstu".

Bariery Dostępności

Chociaż jesteśmy zobowiązani do dostępności, mamy świadomość, że niektóre nasze strony nie są zgodna ze wszystkimi wymaganiami WCAG . Dlatego ciągłe pracujemy i podejmujemy nowe kroki,aby wszystko działało.