Armagard Przedstawia Nową Wodoodporną Obudowę Komputera Z Ekranem Dotykowym

wodoodporny komputer z ekranem dotykowym SENC-550

Armagard, międzynarodowy producent obudów ochronnych do wyświetlaczy LCD/LED, komputerów przemysłowych i drukarek, dodał Nową szafę SENC-550 do gamy obudów z ekranem dotykowym.

Obudowa Ekran dotykowy przemysł spożywczy SENC-550 posiada zintegrowany 24-calowy rezystancyjny ekran dotykowy, który jest idealny do użytku w środowiskach mokrych, higienicznych, przy produkcji żywności i środowisk przetwarzania. Obudowa chroni komputer i usprawnia przepływ pracy.

SENC-550 jest obudową ze stali nierdzewnej 316, która jest antybakteryjna i odporna na korozję. Uszczelniona zgodnie z normami przemysłowymi IP65, obudowa jest w pełni wodoodporna i można ją myć pod strumieniem wody. Chroni przed wnikaniem kurzu, brudu i zanieczyszczeń, zapobiegając zanieczyszczeniu urządzeń.

Pełna elastyczność i bezpieczeństwo

Obudowa z ekranem dotykowego może być zamontowana na ścianie, stojaku lub blacie roboczym, aby stworzyć najbardziej wydajną stację roboczą dla pracowników. Dodatkowo możesz wybrać SENC-550 z półką na klawiaturę, zamykaną szufladę na klawiaturę lub zintegrowaną klawiaturą membranową IP65.

Obudowa umożliwia korzystanie z istniejących komputerów i wymianę lub modernizację sprzętu w dogodny sposób. Nie jesteś uzależniony od umów serwisowych i nie potrzebujesz specjalistycznych inżynierów do aktualizacji sprzętu.

24-calowy rezystancyjny ekran dotykowy zapewnia lepszą widoczność. Możesz obsługiwać ekran dotykowy w rękawicy, co ułatwia korzystanie z aplikacji komputerowych na hali produkcyjnej.

SENC-550 jest solidną, zapobiegającą uszkodzeniom obudową. Posiada dwa zamki, i chroni przed nieautoryzowanym dostępem i manipulacją, utrzymując bezpieczeństwo i ochronę danych komputerowych.

Obudowa z ekranem dotykowym jest idealna do miejsc, w których najważniejsza jest czystość i higiena środowiska, w tym:

  • Zakłady przetwórstwa spożywczego
  • Placówki medyczne
  • Obiekty farmaceutyczne
  • Laboratoria

Obudowa jest wszechstronna i umożliwia instalację stanowisk komputerowych w niekonwencjonalnych lokalizacjach w celu zwiększenia wydajności w miejscu pracy.

Gwarancja i zwrot z inwestycji

Szafa Ekran dotykowy przemysł spożywczy SENC-550
Szafa Ekran dotykowy przemysł spożywczy SENC-550 jest objęta pięcioletnią gwarancją.

Obudowa jest objęta pięcioletnią gwarancją co gwarantuje spokoju ducha. Szafa może chronić wiele pokoleń komputerów PC przez wiele lat, stanowiąc doskonały stosunek jakości do ceny i zapewnia doskonały zwrot z inwestycji.

Aby uzyskać więcej informacji na temat szafa ekran dotykowy przemysł spożywczy SENC-550, skontaktuj się z Armagard pod numerem +48 22 526 61 49/+44 (0)121 608 7226 lub wypełniając formularz kontaktowy online.