6 Zalet Technologii Ekranu Dotykowego Dla Twojej Firmy

zalet technologii ekranu dotykowego dla Twojej firmy

Globalny rynek wyświetlaczy ekranów dotykowych będzie wart ponad 71 mld funtów do 2024 r. To ponad dwukrotnie więcej niż w 2015 r.1

Firmy są coraz bardziej świadome zalet technologii ekranu dotykowego dla klientów i pracowników. Interaktywne wyświetlacze stają się również bardziej dostępne i niezawodne.

Rezultatem jest zwiększone wykorzystanie ekranów dotykowych w sklepach, zakładach pracy i miejscach publicznych.

Oto sześć zalet technologii ekranu dotykowego, a także kilka wskazówek, jak czerpać z nich korzyci dla Twojej firmy.

Sześć zalet technologii ekranu dotykowego

1. Angażuj klientów

Interaktywne wyświetlacze zachęcają potencjalnych klientów do przeglądania przeglądarki, a uczestnicy są bardziej skłonni do zostania klientami.

Analityk branży detalicznej Marshall Cohen mówi, że konsumenci są zainteresowani stosunkiem doświadczenia zakupu w stosunku do produktów, co oznacza, że:

„Sklepy będą musiały naprawdę zachęcić do zakupu reklamowanych produktów, aby zwrócić uwagę konsumenta.”2

Interaktywne oznakowanie cyfrowe jest bardzo dobrym narzędziem w przyciąganiu klientów. Użyj ekranów dotykowych w sklepie, aby zwrócić uwagę przechodniów i zaproś do interakcji.

2. Zwiększ wydajność

Technologia ekranu dotykowegopoprawydajność w miejscu pracy
Technologia ekranu dotykowego może poprawić proces i wydajność w miejscu pracy.

Twoi pracownicy mogą również korzystać z technologii ekranu dotykowego.

Monitor dotykowy działa w trudnych warunkach pracy i może być obsługiwany nawet w ręce w rękawiczce, co zapewnia pracownikom nieprzerwany przepływ pracy w środowisku produkcyjnym.

Możesz także zwiększyć produktywność w mokrym i wilgotnym otoczeniu. Obudowy Terminal dotykowy wodoodporny wykonane są ze stali nierdzewnej o klasie spożywczej i umożliwiają codzienne mycie. Idealnie nadają się do pomieszczeń czystych, wilgotnych i przy produkcji żywności.

Obudowy z ekranem dotykowym zapewniają pełną ochronę interaktywnych wyświetlaczy w środowisku produkcyjnym. Twoje przedsiębiorstwo produkcyjne będzie działać ze zmniejszonymi przestojami i zwiększoną wydajnością, pomagając Ci uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji.

3. Popraw dostępność

Digital signage zwiększa dostępność
Digital signage zwiększa dostępność.

Jedną z najważniejszych zalet technologii ekranu dotykowego jest zwiększona dostępność dla osób niepełnosprawnych.

Osoby z wadami wzroku mogą zwiększyć rozmiar tekstu i obrazów dzięki digital signage. Korzystają również z technologii głosowych, które czytają tekst na głos.

Podobnie osoby, które nie mogą korzystać z myszy i klawiatury, mogą uznać ekran dotykowy za bardziej użyteczny, a kioski z ekranem dotykowym o regulowanej wysokości zaspokoją potrzeby osób na wózkach inwalidzkich.

Wprowadzając do swojego biznesu ekrany dotykowe, możesz zmniejszyć bariery, które napotykają osoby niepełnosprawne, poszerzając bazę klientów i pracowników.

4. Przyspiesz obsługę klienta

Klienci dbają o cenę, jakość i obsługę, ale także cenią swój czas. Ekrany dotykowe pomagają zapewnić szybszą obsługę klienta:

  • Ekrany dotykowe QSR przyspieszają zamawianie w restauracjach fast food i drive-thru.
  • Samoobsługowe kioski ze wskazówkami pomagają odwiedzającym szybciej dotrzeć do celu.
  • Dworce kolejowe, kina i parkingi korzystają z samoobsługowych automatów biletowych, które przyspieszają zakupy biletów.

Doświadczony producent oznakowań digital signage Armagard, może pomóc Ci w wyborze odpowiednich ekranów dotykowych dla Twojej aplikacj, za które klienci będą Ci wdzięczni.

5. Zapewnij usługę 24/7

Technologia digital signage z ekranem dotykowym w na lotnisku Gatwick
Technologia digital signage z ekranem dotykowym w akcji na lotnisku Gatwick w Wielkiej Brytanii.

Ekrany dotykowe ułatwiają świadczenie 24-godzinnej usługi.

Parkingi, dworce kolejowe, lotniska i wiele innych obiektów może korzystać z kiosków z ekranem dotykowym i automatów biletowych, które działają w dzień iw nocy.

Upewnij się, że używasz odpowiednich wyświetlaczy dla swojej lokalizacji. Obudowa ekranu dotykowego chroni wyświetlacz przed fizycznym uszkodzeniem, wandalizmem i kradzieżą.

Używając kiosków z ekranem dotykowym do świadczenia usługi 24/7, poprawiasz obsługę klientów i zwiększasz przychody w nienadzorowanych lokalizacjach.

6. Zmniejsz koszty personelu

Samoobsługowe ekrany dotykowe pomagają również obniżyć koszty personelu. 24-godzinne kioski z ekranem dotykowym i automaty biletowe oznaczają, że nie musisz płacić wysokich stawek za pracowników nocnych.

W ciągu dnia kioski z ekranem dotykowym dają pracownikom więcej czasu na zajmowanie się sprawami, które wymagają bezpośredniej uwagi.

Interaktywne obudowy z ekranami dotykowymi zapewniają wiele korzyści dla Twojej firmy

Technologia ekranu dotykowego korzyści biznesowych
Technologia ekranu dotykowego zapewnia szereg korzyści biznesowych.

Obudowy z opcją dotyku chronią zwykły ekran w solidnej obudowie i wykorzystują technologię pojemnościową, aby ekran był interaktywny.

Obudowy zapewniają zalety technologii ekranu dotykowego bez wad ekranów dotykowych:

  • Skorzystaj z wybranego przez siebie ekranu: Zainstaluj wyświetlacz zgodny z twoimi dokładnymi specyfikacjami lub oszczędzaj czas i pieniądze, i skorzystaj z już posiadanego monitora.
  • Wybierz spośród niestandardowych opcji: Obudowy z ekranem dotykowym są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i opcjach montażu. Możesz nawet poprosić o niestandardową obudowę spełniającą Twoje wymagania.
  • Instaluj ekrany dotykowe w dowolnym miejscu: Instaluj ekrany dotykowe w miejscach mokrych, przemysłowych i publicznych. Obudowy chronią wyświetlacz w solidnym, odpornym na warunki atmosferyczne korpusie. Dając Ci niezawodność i bezpieczeństwo Twojej inwestycji.
  • Łatwa naprawa i wymiana ekranu: Obudowy umożliwiają samodzielny dostęp do wyświetlacza, demontaż i wymianę. Nie potrzebujesz specjalistycznego inżyniera, więc oszczędzasz czas i pieniądze.
  • Generuj maksymalny zwrot z inwestycji: Obudowy są wysoce opłacalne. Możesz używać tej samej obudowy do ochrony wielu różnych ekranów przez wiele lat.

Korzystanie z technologii ekranu dotykowego jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wybierz odpowiednią obudowę dla swojego środowiska i zainstaluj wybrany ekran.

Skontaktuj się z Armagard, aby omówić najlepszy ekran dotykowy dla Twojej firmy.

Zadzwoń pod numer +48 22 526 61 49/+44 (0)121 608 7226 lub wypełnij formularz kontaktowy już dziś.

Źródła:
[1] Transparency Market Research
[2] Footwear News