Obudowa LCD lub plazmy

Obudowa LCD lub plazmy

Armagard oferuje szeroki wybór obudów LCD zaprojektowanych z myślą o wyświetlaczach i systemach digital signage. Zbudowane zgodnie z europejskim standardem IP i międzynarodowym NEMA, obudowy zapewniają idealne rozwiązanie dla zastosowania w miejscach użyteczności publicznej oraz niesprzyjających warunkach użytkowania.

Obudowy zostały stworzone z myślą o szerokim zakresie ekranów LCD lub wyświetlaczy plazmowych od 28" (71cm), 32" (81cm), 42 "(106cm) do 50" (127cm). Można w nich również zainstalować komputer typu thin client lub komputer kontrolujący monitor.

Wszystkie obudowy wyświetlaczy zapewniają ochronę przed pyłem i wodą. Zostały zaprojektowane z myślą o montażu wewnątrz lub na zewnątrz. Obudowy do zastosowania na zewnątrz spełniają standardy IP65 i IP66, zapewniając ochronę przed wodą i pyłem. Nasze obudowy mogą być odpowiednio ocieplone umożliwiając ich stosowanie w temperaturach do -30°C. Przy zastosowaniu dodatkowej klimatyzacji obudowy można instalować w wyjątkowo gorącym środowisku pracy.

Obudowy LCD zbudowane są ze stali miękkiej lub nierdzewnej z szybą z poliwęglanu. Mogą być umieszczone na ścianie, suficie lub odpowiednim cokole. Obudowy dostarczane są w pełni zmontowane wraz ze wspornikami i akcesoriami. Uszczelniona zamykana i bezpieczna obudowa LCD firmy Armagard oferuje najlepsze rozwiązanie dla ochrony twojego wyświetlacza LCD czy systemu digital signage przed kradzieżą, wandalizmem i uszkodzeniami spowodowanymi niekorzystnymi warunkami pracy.

Skontaktuj się z nami dla uzyskania szerszej informacji na temat obudów LCD