Targi ISE 2013

Kolejne targi za nami,jednakże i tym razem "Integrated Systems Europe" okazał się wielkim sukcesem dla zespołu Armagard. Umieszczone w hali nr 10 digital signage, nasz zespół był bardzo zajęty przez cały okres trwania wystaw, odpowiadając na szczegółowe pytania oraz nawiązywaniem nowych kontaktów, które z pewnością staną się bardzo owocne w nadchodzących latach.

Nie tylko wielki sukces dla Armagard; ISE-2013 wyznaczył nowy rekordy w ogólnej frekwencji, a mianowicie zanotowany został wzrost o 8% w zarejestrowanych uczestników z liczbą 44.151 w porównaniu do ubiegłego roku, oraz po raz pierwszy w historii targi zajęły wszystkie 12 halach Amsterdam RAI.

Nasz zespół

Zespół Armagard był w znakomitym nastroju, pogoda była dobra, instalacja poszła jak zaplanowano i wszyscy byli gotowi do pracy już od wtorku rano. Ponadto w tym roku nasza grupa wzrosła z trzech do pięciu osób włączenie z osobami mówiącymi w językach francuskim i niemieckim, co pozwoliło gościom z tych terytoriów na rozmowę w swoim języku.

Skład zespołu ISE:

Aby porozmawiać z kimś, kogo spotkałeś na targach, prosimy zadzwonić do nas na : +48 22 526 61 49.

Naszym celem było zwiększenie i osiągnięcie większej 1-to-1 dyskusji z odwiedzającym targi. Nawet z zwiększoną ilością członków zespołu oraz umiejętnościami językowymi,byliśmy cały czas zajęci. Rozmawialiśmy z klientami z ponad 16 różnych krajów, którzy mieli różne wymagania i środowiska pracy, co dało naszemu zespołowi doskonałą okazję na zaprezentowanie wiedzy o naszych produktach oraz odpowiedzenia na najbardziej wymagające pytania.

Armagard Team ISE
Armagard Team ISE | ISE Amsterdam

Produkty:

Oto sześć jednostek które można było zobaczyć na wystawie, w tym trzy nowe obudowy:

  1. NOWY - 47" Zewnętrzny totem z klimatyzacją
  2. NOWY - 52" Obudowa touch screen
  3. NOWY - 42" Obudowa z płytą sterowniczą
  4. 46" Obudowa z zamontowanym monitorem High Bright
  5. Obudowa 42" ze stali nierdzewnej
  6. Obudowa 42" w portrecie

Każda z wymienionych obudów jest unikatowa w swojej konstrukcji i funkcji, co pozwoliło naszemu zespołowi na zademonstrowanie szerokiej gamy zastosowań. Szczególnie popularne okazały się nasze nowe produkty.

W szczególności biały totem zewnętrzny z wbudowaną klimatyzacją wzbudzał zainteresowanie dużej ilości uczestników targów. Dzięki dodatkowej opcji klimatyzacji obudowa może chronić monitor nawet w temperaturach pracy do 55°C, dzięki czemu świetnie sprawdza się w obszarach gdzie obudowa będzie wystawiona na działanie promieni słonecznych i wysokich temperatur przez dłuższy czas. Opcja Air con jest dostępna do naszej całej gamy obudów.

Ponadto, 52" ekran dotykowy i obudowa 42" PCB controller board (z wbudowaną płyta sterowniczą) również zwracały uwagę uczestników wystawy. Płyta sterownicza jest bardzo przydatną opcją do kontroli wewnętrznej temperatury, co więcej dzięki tej opcji następuje eliminacja listwy zasilającej wewnątrz obudowy.

Podsumowując, zaprezentowanie obudów na targach nie tylko pozwoliło nam do pokazanie naszych najnowszych osiągnięć ale także udowodniło że, Armagard spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów gwarantując wysoką jakość i bezpieczeństwo produktu w różnych warunkach klimatycznych.

Gdzie jesteśmy teraz?

Armagard uczestniczy w tym miesiącu w targach Digital Signage Expo (DSE) w Las Vegas w dniach 27 - 28 lutego, więc jeśli odwiedzasz targi zapraszamy na nasze stanowisko gdzie będziesz mógł zobaczyć nasze obudowy.

DSE Floorplan
Armagard DSE Stand | DSE Las Vegas

Patrząc w przyszłość

Mamy już rezerwację na ISE 2014 digital signage. W przyszłym roku wystawa zostanie przeniesiona z hal 10, 9 i 8, tylko na halę 8. Ponadto organizatorzy wystawy otworzą nowe wejścia do hali RAI od hali nr 8, które znajdują się znacznie bliżej dworca kolejowego co ułatwi trasę ruchu dla przychodzących gości. Mamy nadzieję na spotkanie z Państwem na naszym stoisku w 2014 roku.