Targi ISE 2013 - wszystko co musisz wiedzieć

Czym i gdzie jest ISE?

Integrated Systems Europe (ISE) to największe profesjonalne targi AV w Europie. ISE 2013 to już dziewiąta edycją, która odbędzie się w centrum kongresowym RAI w Amsterdamie w dniach od 29 do 31 stycznia. Celem wystawy jest zgromadzenie ekspertów z branży, omówienia najnowszych innowacji , rozwiązań AV oraz dostępnych produktów.

Kim jest Armagard?

Armagard specjalizuje się w produkcji obudów wodoodpornych oraz pyłoszczelnych , które przeznaczone są do ochrony sprzętu komputerowego, drukarek i wyświetlaczy. Obudowy znakomicie sprawdzają się w środowiskach przemysłowych, spożywczych, fabrykach a nawet środowiskach zewnętrznych ( obudowy do LCD). Armagard produkuje wszystkie obudowy w swoim zakładzie a więc jeżeli masz niestandardowy projekt zespół naszych specjalistów chętnie pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojego unikalnego projektu.

Korzystanie połączenie trwałej zewnętrznej ochrony z wewnętrzną kontrolą temperatury w celu ochrony wyświetlacza. Obudowy Armagard są uszczelnione do międzynarodowego standardu IP oraz NEMA. Nasze obudowy są w stanie wytrzymać ciężkie, ekstremalne warunki pogodowe oraz akty wandalizmu. Dostępne są w rozmiarach od 17 "do 70". Dowiedz się więcej o Armagard tutaj.

Gdzie mogę znaleźć Armagard na ISE?

Armagard można znaleźć w sekcji Digital Signage (Hala 10), stoisko nr 10-K123 w dniach od 29 do 31 stycznia 2013 r., Amsterdam RAI, użyj poniższą mapę, aby znaleźć nasze dokładne położenie.

ISE Armagard
Armagard ISE stoisk | ISE Amsterdam

Jakie produkty będzie można zobaczyć na stoisku?

Będzie można zobaczyć obudowy do LCD w tym kilka nowych produktów takich jak obudowa 52 " z ekranem dotykowym oraz 47" Outdoor Totem, który jest dostarczany na zamówienie z wyświetlaczem o wysokiej jasności 2.000 kandeli. Nie zabraknie naszych standardowych produktów takich jak obudowy w portrecie lub Retail totem.

W jakim języku będziesz mógł z nami porozmawiać na targach?

Na targach będzie 5 przedstawicieli z firmy Armagard , będziesz mógł porozmawiać z nami w językach niemieckim , francuskim lub angielskim . Jeżeli wolą Państwo przeprowadzić rozmowę w języku polskim proszę o zostawienie swoich danych kontaktowych a nasza przedstawiciel skontaktuję się z aby omówić wszystkie szczegóły projektu.

Nie mogę przyjechać na ISE, czy wystawiacie się jeszcze gdzie indziej?

Tak, Jesteśmy również na targach Expo 2013 Digital Signage (DSE) w Ameryce Północnej, w Las Vegas od 27 do 28 lutego na stoisku # 121.

Masz więcej pytań?

Jeżeli masz więcej pytań zadzwoń do nas, a my chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania i zorganizować indywidualną wizytę na naszym stoisku podczas targów. Jeżeli chcesz otrzymywać wszystkie informacje o targach, odwiedź nas na Armagard.com, wyślij email bezpośrednio na subscriptions@armagard.com lub zadzwoń na 0048 22 526 6149. Dziękujemy, Zespół Armagard.