Targi ISE 2013 – wszystko co musisz wiedzieć

Czym i gdzie jest ISE?

Integrated Systems Europe (ISE) to największe profesjonalne targi AV w Europie. ISE 2013 to już dziewiąta edycją, która odbędzie się w centrum kongresowym RAI w Amsterdamie w dniach od 29 do 31 stycznia. Celem wystawy jest zgromadzenie ekspertów z branży, omówienia najnowszych innowacji , rozwiązań AV oraz dostępnych produktów.

Kim jest Armagard?

Armagard specjalizuje się w produkcji obudów wodoodpornych oraz pyłoszczelnych , które przeznaczone są do ochrony sprzętu komputerowego, drukarek i wyświetlaczy. Obudowy znakomicie sprawdzają się w środowiskach przemysłowych, spożywczych, fabrykach a nawet środowiskach zewnętrznych ( obudowy do LCD) . Armagard produkuje wszystkie obudowy w swoim zakładzie a więc jeżeli masz niestandardowy projekt zespół naszych specjalistów chętnie pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojego unikalnego projektu,

Korzystanie połączenie trwałej zewnętrznej ochrony z wewnętrzną kontrolą temperatury w celu ochrony wyświetlacza. Obudowy Armagard są uszczelnione do międzynarodowego standardu IP oraz NEMA. Nasze obudowy są w stanie wytrzymać ciężkie, ekstremalne warunki pogodowe oraz akty wandalizmu. Dostępne są w rozmiarach od 17 "do 70". Dowiedz się więcej o Armagard tutaj.

Gdzie mogę znaleźć Armagard na ISE?

Armagard można znaleźć w sekcji Digital Signage (Hala 10), stoisko nr 10-K123 w dniach od 29 do 31 stycznia 2013 r., Amsterdam RAI, użyj poniższą mapę, aby znaleźć nasze dokładne położenie.
ISE Armagard

Armagard ISE stoisk | ISE Amsterdam

Jakie produkty będzie można zobaczyć na stoisku?

Będzie można zobaczyć obudowy do LCD w tym kilka nowych produktów takich jak obudowa 52 " z ekranem dotykowym oraz 47" Outdoor Totem, który jest dostarczany na zamówienie z wyświetlaczem o wysokiej jasności 2.000 kandeli. Nie zabraknie naszych standardowych produktów takich jak obudowy w portrecie lub Retail totem.

W jakim języku będziesz mógł z nami porozmawiać na targach?

Na targach będzie 5 przedstawicieli z firmy Armagard , będziesz mógł porozmawiać z nami w językach niemieckim , francuskim lub angielskim . Jeżeli wolą Państwo przeprowadzić rozmowę w języku polskim proszę o zostawienie swoich danych kontaktowych a nasza przedstawiciel skontaktuję się z aby omówić wszystkie szczegóły projektu.

Nie mogę przyjechać na ISE, czy wystawiacie się jeszcze gdzie indziej?

Tak, Jesteśmy również na targach Expo 2013 Digital Signage (DSE) w Ameryce Północnej, w Las Vegas od 27 do 28 lutego na stoisku # 121

Masz więcej pytań?

Jeżeli masz więcej pytań zadzwoń do nas, a my chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania i zorganizować indywidualną wizytę na naszym stoisku podczas targów. Jeżeli chcesz otrzymywać wszystkie informacje o targach, odwiedź nas na Armagard.com, wyślij email bezpośrednio na subscriptions@armagard.com lub zadzwoń na 0048 22 526 6149. Dziękujemy, Zespół Armagard

Szybkie Zapytanie

Szybkie Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz lub zadzwoń (0048 22 526 6149), aby uzyskać więcej informacji na temat obudów Armagard.

Szanujemy Twoją prywatność - Przeczytaj naszą politykę.

Pobierz najnowsze aktualizacje produktów i nowości