ISE 2014 - "Wszystko, co musisz wiedzieć" Przewodnik Armagard

Odwiedź Armagard specjalistę obudów LCD dla digital signage, na Integrated Systems Europe (ISE) w Amsterdamie, w dniach od 4 do 6 lutego 2014.

ISE 2014 - Przegląd

W 2014 mija 10 rocznica wystaw ISE i Armagard będzie obecny do zaprezentowania szeregu nowych i istniejących rozwiązań z zakresu Digital Signage obudowy LCD.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z ISE, są to największe profesjonalne audio wideo (AV) wystawy w Europie. Przedstawiciele firm z całej branży zbierają się w jednym miejscu, aby zaprezentować nowe i istniejące rozwiązania w dziedzinie technologii AV.

Targi 2014 odbędą się w Amsterdamie RAI, w Holandii, a Armagard zlokalizowany będzie w hali 8, stoisko 8-M245, przyjdź i zobacz nasze najnowsze obudowy LCD do digital signage.

ISE - Historia

Pierwsza wystawa ISE odbyła się w Genewie, w Szwajcarii, w lutym 2004 roku.Targi były przedsięwzięciem pomiędzy InfoComm International, CEDIA i NSCA i przyciągneły prawie 120 wystawców i 3500 uczestników.

Na przełomie 10 lat wystawa ISE odnotowała gwałtowny wzrost, w 2013 roku odnotowała rekordowy wynik w liczbie 894 wystawców i 44.151 uczestników, którzy przybyli do Amsterdamu RAI. Wystawa została zanotowana jako najszybciej rozwijająca się i najbardziej odwiedzaną w dziedzinie systemów AV.

2014 r., przewiduje się, że wystawa ISE złamie kolejne rekordy i dlatego znów zajmie wszystkie 12 sal na Amsterdam RAI. Organizatorzy przewidują, że targi przyciągnę ponad 45.000 gości z 140 krajów.

Uczestnictwo Armagard

Armagard już po raz trzeci będzie gościł na targach ISE, nasz pierwszy pokaz odbył się w 2012 roku. Targi okazały się wielkim sukcesem dla Armagard, pozwalając firmie na podniesienie świadomości swoich produktów i marki na skalę międzynarodową.

Uznanie na arenie międzynarodowej przyczyniło się do gwałtownego wzrostu sprzedaży eksportowej, co doprowadziło do wygrania dwóch ważnych nagród - prestiżowej Nagrody Królowej w handlu międzynarodowym oraz nagrody "Narodowy Eksporter Roku" w 2013 roku.

Nasze stoisko

Znajduje się na 8-M245 w hali 8. Na stanowisku będą Nasi reprezentanci i będzie można z nami porozmawiać w językach francuskim, niemieckim oraz angielskim.

Znajdź Armagard do stanu 8-M245.
Znajdź Armagard do stanu 8-M245.

Produkty Armagard

Nasze najnowsze produkty Armagard zostaną zaprezentowane na dorocznych targach, obok istniejącej gamy produktów.

Jednym z najnowszych produktów przedstawionych na wystawie będzie 72" LCD Totem Digital Signage , zaprojektowana z myślą o większych ekranach LCD, z przeznaczeniem do użytku jako centralny punkt reklamowy lub informacyjny. 72" ekrany LCD, który ma być zastosowany w wewnętrznych i zewnętrznych środowiskach wymaga ochrony, inaczej ryzykujesz jego uszkodzenie.

72" kiosk multimedialny Armagard obudowa jest wyczynem inżynieryjny, który łączy w sobie styl z substancją. Jednostka ta jest nie tylko estetycznie wykonana, ale na tyle silna i wytrzymała, aby chronić przed wieloma zagrożeniami takimi jak niekorzystne warunki atmosferyczne, uderzeniami oraz wandalizmem.

72" calowy ekran LCD digital signage obudowa
Armagard wszystko nowe 72" calowy ekran LCD digital signage obudowa.

Oprócz najnowszych produktów, Armagard również zaprezętuje istniejące rozwiązania, które są używane na całym świecie, między innymi w USA, Ameryce Południowej, Europie i na Bliskim Wschodzie. Aby dowiedzieć się więcej o produktach Armagard zapraszamy do odwiedzenia naszej oficjalnej strony https://www.armagard.pl

Nie może uczestniczyć w ISE?

Nie martw się! Jeśli nie możesz uczestniczyć w ISE, możesz odwiedzić Nas na Digital Signage Expo (DSE) 2014 w Las Vegas, USA, w dniach 12 - 14 lutego. Będziemy w Kasynie "Piaski", w stanie Nevada na stoisku 1124. Czekamy na Ciebie!

Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi?

Zapraszamy zatem do nawiązania kontaktu z nami! Aby uzyskać więcej informacji na temat uczestnictwa Armagard na ISE lub umówić się na spotkanie z nami na wystawach, zadzwoń +48 22 526 61 49. Wszystkich informacje dotyczące wystaw można znależć na stronie internetowej - www.armagard.pl - lub alternatywnie, monitorować nasze kanały mediów społecznych facebook.