DSE - "Wszystko, Co Musisz Wiedzieć" Przewodnik Armagard

Odwiedź Armagard specjalistę obudów LCD do digital signage na Digital Signage Expo (DSE) w Las Vegas, w dniach 12-13 luty 2014.

DSE

Digital Signage Expo (DSE) jest wysoko cenione i uważane za największe na świecie międzynarodowe targi poświęcone digital signage, interaktywnej technologii i sieci OOH (Out-of-Home).

DSE gromadzi przedstawicieli z branży z całego świata, z sektora digital signage. DSE stanowi doskonałą platformę do tworzenia nowych kontaktów między firmami i konsumentami, a także dostarcza nowych informacji w tej dziedzinie przemysłu.

DSE 2014

W 2014 mija 11 rocznica targów i w tym roku odbędą się one w Las Vegas, w nowej lokalizacji Expo "Piaski".

Armagard będzie obecny, wśród blisko 200 innych wystawców spodziewanych na Expo. Można nas znaleźć na stoisku 1124, gdzie zostaną pokazane Totem Digital Signage, specjalnie zaprojektowane z myślą o ochronie wyświetlaczy digital signage w środowiskach zewnętrznych i wewnętrznych.

Armagard na DSE

Armagard weźmie udział w Digital Signage Expo już po raz trzeci. Nasz debiutancki występ odbył się w 2011 roku.

Impreza okazała się kluczową dla Armagard w rozwoju międzynarodowym, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, pomagając nam w umacnianiu naszej marki Armagard oraz zwiększenia uznania.

Digital Signage Expo dostarcza również doskonałą okazję do zaprezentowania nowoczesnych rozwiązań digital signage Armagard na świecie.

Na stoisku

Nasze stoisko ma numer 1124 i będzie obsługiwane przez:

  • CEO firmy - Mark Neal
  • North American Sales Manager - Keith Britton
  • Marketing - Mike Thomas
  • US Sales - Paul McCabe
Znajdź Armagard na stoisku 1124, DSE 2014.
Znajdź Armagard na stoisku 1124 | DSE 2014

Przyjdź i przedstaw się! Przedstawiciele Armagard z chęcią omówią korzyści płynące z zakupu obudów digital signage z tobą. Jest, to znakomita możliwość, aby zobaczyć niektóre z najnowszych i klasycznych produktów z naszej oferty. Nie przegap tej szansy!

Produkty Armagard

Nasze najnowsze precyzyjnie zaprojektowane obudowy Armagard zostaną zaprezentowane na dorocznych targach, obok istniejącej gamy produktów.

Naszym nowym produktem, który można będzie zobaczyć na wystawie, to dotykowa obudowa 47" zaprojektowana z myślą o restauracjach typu quick service. Obudowa mieści ekran LCD 47" i jest interaktywna co pozwala konsumentom na wybór jedzenia z menu poprzez ekran dotykowy.

Obudowa 47" z przeznaczeniem do restauracji jest wyczynem inżynieryjnym, który łączy w sobie styl z substancją. Jednostka ta jest nie tylko estetycznie wykonana, ale na tyle silna i wytrzymała, aby chronić przed wieloma zagrożeniami takimi jak niekorzystne warunki atmosferyczne, uderzeniami oraz wandalizmem.

Oprócz najnowszych produktów, Armagard również zaprezętuje istniejące rozwiązania, które są używane na całym świecie, między innymi w USA, Ameryce Południowej, Europie i na Bliskim Wschodzie. Aby dowiedzieć się więcej o produktach Armagard zapraszamy do odwiedzenia naszej oficjalnej strony https://www.armagard.pl

Nie może uczestniczyć w DSE?

Nie martw się! Jeśli nie możesz uczestniczyć w DSE, zapraszamy na Integrated Systems Europe (ISE) targach, które odbędą się w Amsterdamie w dniach 4-6 lutego 2014. Znajdziesz nas na stoisku 8-M245, gdzie będziesz mógł porozmawiać z nami w językach francuskim, niemieckim i angielskim . Czekamy na Ciebie!

Masz pytania, na które nie znalazłęś odpowiedzi?

Zapraszamy zatem do nawiązania kontaktu z nami! Aby uzyskać więcej informacji na temat uczestnictwa Armagard na DSE lub umówić się na spotkanie z nami na wystawach, zadzwoń +48 22 526 61 49. Wszystkich informacje dotyczące wystaw można znależć na stronie internetowej - www.armagard.pl - lub alternatywnie, monitorować nasze kanały mediów społecznych facebook.