Digital signage Monitor dotykowy, który monitor dotykowy jest najlepszym rozwiązanien do zewnętrznej lokalizacji?

Poznaj korzyści płynące z ekranu dotykowego typu projected capacity digital signage. Dowiedz się dlaczego jest on najlepszym rozwiązaniem przy zastosowaniu w zewnętrznych lokalizacjach.

Czy masz problemy z rozwiązaniami digital signage? Czy są one podatne na wandalizm, uszkodzenia lub sprawiają problemy w zewnętrznych lokalizacjach? Rozwiązaniem na twoje pytania jest - Digital Signage monitor dotykowy z folią projected capacity (pojemnościową folię dotykową), która wprowadza usługi digital signage w nową erę.

Wyobraź sobie, ekran dotykowy, który funkcjonuje pomimo porysowanego ekranu, a przy tym odpornego na wszystkie zagrożenia płynące z użytku zewnętrznego. Jeżeli Twoja firma potrzebuje digital signage z ekranem dotykowym do zewnętrznego lub wewnętrznego zastosowania, Armagard polecana Digital Signage monitor dotykowy z folia dotykową.

Projekcja tylna touchfoil
Projekcja tylna touchfoil.

Dlaczego Digital signage Monitor dotykowy?

Korzyści płynące z ekarnu dotykowego digital signage:

 • Interaktywność
 • Zbieranie danych
 • Audience measurement
 • Integrację Point of sale

Digital signage zrobił gigantyczny postępy w dziedzinie innowacji i technologii w ostatnich latach. Pozwala to na bardziej intensywną, interaktywną współpracę co jest dużą korzyścią dla biznesu, który sukcesywnie zwiększa interakcję z pracownikami i odbiorcami.

Co nowego oferuje Digital signage Monitor dotykowy?

Postępy w technologii digital signage pozwoliły na:

 • Otwarte oprogramowanie oparte na sieci Web
 • Współpracę z urządzeniami mobilnymi
 • Wykorzystanie portali społecznościowych do współpracy i wymiany informacji
 • Audience recognition
 • Wyświetlanie aktualnych informacji pracownikom

Jak działa Digital signage Monitor dotykowy?

Pomimo że większość z nas jest dobrze zaznajomiona z technologią ekranu dotykowego, którą można, między innymi spotkać w telefonach typu iPhone lub tabletach iPad to przeciętny konsument nie wie jak działa ta technologia,umożliwiająca funkcję ekranu dotykowego.

Pięć najczęściej wykorzystywanych technologi Digital signage monitor dotykowy to:

 • Projected Capacitive
 • Infrared & Optical
 • Surface Acoustic Wave (SAW)
 • Surface Capacitive
 • Resistive

Do zewnętrznegio zastosowania digital signage Armagard poleca...

Folia na ekran dotykowy 100 cali
Folia na ekran dotykowy 100 cali.

Korzyści płynące z zastosowania folii typu Projected Capacitive

Folia Capacitive touch zamontowana jest na całej szybie PDS, aby zapewnić i umożliwiać jak najwięcej punktów interaktywnych.

Pięć kluczowych atrybutów foli projected capacitive zawiera:

 • Zdolność działania przez szybę/ szkło
 • Reaguje na dotyk nawet, gdy jest obsługiwana ręką w rękawiczce
 • Ma płaską powierzchnię
 • Reaguje w przypadku porysowanego, zadrapanego szkła
 • Dobra przejrzystość, możliwość multi-touch oraz posiada zwiększoną odporność

Rodzaje folii dotykowych:

Prawdopodobnie dwoma największymi atrybutami ekranów pojemnościowych-projected capacity - jest ich trwałość i wszechstronność aplikacji. Gdy porównamy je z dostepnymi alternatywnymi opcjami, łatwo dojdziemy do wniosku, że elastyczność oferowanych przez nie korzyści jest nie do pokonania.

Alternatywne opcje folii dotykowych i ich słabe strony
Alternatywa dla ekranów pojemnościowych - Projected Capacitive Touchscreens Słabe strony
Infrared and Optical Digital Signage Touchscreens. Narażona na działanie światła słonecznego i jasnego światła, nie może funkcjonować w warunkach dużej wilgotności, nie jest w stanie zapewnić płaskiego wykończenia bez ramki oraz podatna jest na akty wandalizmu.
Surface Acoustic Wave (SAW) Digital Signage Touchscreens. Nie działa w mokrych warunkach, trudna do instalowania, pozbawiona możliwości zera ramki, ograniczona wielkością.
Surface Capacitive Digital Signage Touchscreens. Może wymagać regularnej kalibracji, nie jest wytrzymała i łatwo ją zarysować, problemy z działaniem na zewnątrz i niefunkcjonuje, gdy pracuje się z ręką w rękawiczce.
Resistive Digital Signage Touchscreens. Nie ma opcji multi-touch, podatna na zarysowania.

Biorąc pod uwagę zastosowanie i cechy projected capacitive touchscreens, zidentyfikowane problemy z innymi dostępnymi rozwiązaniami zostały wykorzenione. Armagard udało się wdrążyć folię project capacity na całej szybie obudowy PDS i dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Naszym klientom niezawodne, wszechstronne rozwiązanie z ekranem dotykowym digital signage.

Jakie korzyści płyną z ekranów dotykowych digital signage?

Nasze innowacyjne technologie spowodowały, że aż 87% naszych klientów ponownie wraca do nas. Oto dlaczego:

 • Trwałość naszych produktów, a więc zmniejszenie kosztów nakładów w zakresie utrzymania w długim okresie czasu
 • Obudowy mogą być zainstalowane w dowolnym miejscu. Są wielofunkcyjne, interaktywne i uniwersalne
 • Nie są podatne na problemy z folią dotykową jakie alternatywne digital signage posiadają
Armagard Digital signage Monitor dotykowy w akcji - stacja Birmingham New Street
Armagard Digital signage Monitor dotykowy w akcji - stacja Birmingham New Street.

Ponadto, pojemnościowa folia dotykowa może być zastosowana na wszystkich naszych obudowach Monitor dotykowy co oznacza, że ekran, który klient zainstaluje będzie spełniał funkcję ekranu dotykowego.

Klienci nie będą już ograniczeni tylko do specjalistycznego sprzętu, dzięki czemu folia dotykowy jest opłacalnym rozwiązaniem w długim okresie i świetnie sprawdza się jako Digital Signage z ekranem dotykowym.

Nowy na rynku

Digital Signage z ekranem dotykowym jest dość nowy produktem na rynku i wybranie tej opcji digital signage spowoduje, że Twoja firma dołączy do elitarnej grupy, która stawia na innowacyjne interaktywne trendy oraz angażuje swoich pracowników oraz klientów.

Armagard posiada rozwiązania dotykowe dostępne do wszystkich zastosowań, w tym:

Korzyści płynące z digital signage monitor dotykowy przewyższają łączne korzyści z innych dostępnych rozwiązań. Ekrany dotykowe z folią projected capacity są najnowszą wersją digital signage oferującą interakcji, możliwości gromadzenia danych, wytrzymałość oraz wszechstronność zastosowania.

Z perspektywy biznesu, inwestycje w rozwiązania digital signage z folią pojemnościową zapewnia:

 • bezproblemowe rozwiązanie digital signage, wymagające niewielkiej konserwacji oraz oferujące duże możliwości technologiczne
 • efektywne kosztowo rozwiązanie, koszt implementacji jest niski, a w rzadkich przypadkach, gdy wymagana jest naprawa, koszty zredukowane są do minimum
 • niezawodność, użyteczność i zwiększona żywotność jest jednym z głównych atrybutów produktów Armagard
 • Technologia Digital Signage ciągle się rozwija, biorąc dotykowy Digital Signage na nowy poziom

Możliwości Signage są rozwiązaniem obecnej ery pozwalające firmom na monitorowanie skuteczność ich wysiłków związanych z digital signage.

Rozwiązanie z ekranem dotykowym wzmacnia te efekty. Pozyskiwanie danych ma duże znaczenie dla wielu przedsiębiorstw, ponieważ otwiera nowe platformy i oferuje zaawansowane techniki dla pracowników i konsumentów, w przypadku, gdy interakcja z ekranami dotykowymi digital signage ma miejsce.

W użyciu ekran dotykowy
W użyciu ekran dotykowy.

Kto jest na pokładzie?

Dotykowe rozwiązania digital signage, zwłaszcza projected capacitive touchscreens, zostały zastosowane w wielu sektorach przemysłowych, co oznacza, że istnieje ogromny potencjał dla Twojej firmy, aby do nich dołączyć i uzyskać przewagę nad konkurencją.

Kluczowe obszary zastosowania to:

 • Sektor medyczny
 • Instytucje edukacyjne
 • Sektor Szpitalny
 • Sektor detaliczny
 • Instytucje rządowe
 • Węzły komunikacyjne

Digital signage ma wielofunkcyjnego zastosowania, w szczególności rozwiązanie z ekranem dotykowym digital signage staje się bardziej zauważalne zwłaszcza na zewnątrz. Ta kombinacja foli dotykowej z obudową Armagard dostarcza przedsiębiorstwom najlepsze dostępne rozwiązanie digital signage na rynku.

Digital Signage, który jest bezpieczny, niezawodny i wszechstronny, co daje firmom mnóstwo możliwości do wdrążania dynamicznych kampanii digital signage na zewnątrz.

Rozważ to!

Czy Twoja firma planuje ważną imprezę na świeżym powietrzu? Digital signage Monitor dotykowy oferuje atrakcyjne przekazywanie informacji o twojej marce i produktach potencjalnym klientom. Jest, to nowoczesny i współczesny sposób na promowanie swojej firmy na świecie.

Podsumowując

Monitory z folią pojemnościową są przyszłością dla outdoor digital signage. Przeważające korzyści w porównaniu do istniejących alternatyw, powodują, że aplikacja ta jest wszechstronna, a jej solidny charakter oznacza, że jest idealnym rozwiązaniem dla każdej zewnątrznej lub wewnątrznej lokalizacji.

Potrzebujesz porady na temat dostępnych rozwiązań digital signage? Wypełnij formularz kontaktowy lub alternatywnie zarejestruj się do newslettera Armagard.

Odwiedź nas - Armagard będzie na następujących wystawach w lutym 2014r.:

 • The Integrated Systems Europe (ISE) Exhibition, Amsterdam, 4-6 lutego 2014
 • The Digital Signage Exhibition (DSE), Las Vegas, 12-13 lutego 2014

Do zobaczenia!!!