Antyligaturowa Obudowa Telewizora

Bezpiecznie Instaluj Ekrany W Ośrodkach Detencyjnych I Szpitalach Psychiatrycznych

Antyligaturowa obudowa telewizora pozwala na bezpieczne korzystanie z telewizora w pomieszczeniach, w których znajdują się osoby bezbronne. Nachylona górna część zapobiega przymocowaniu liny lub innego materiału do urządzenia, co zmniejsza ryzyko użycia go do samookaleczenia. Obudowa telewizora odporna na podwiązania chroni ekran przed uszkodzeniami fizycznymi i nieuprawnionym dostępem, maksymalizując żywotność telewizora w obszarach wysokiego ryzyka.

Zapytaj o ceny

Idealny do:

 • Więziennictwa
 • Placówek Opieki Zdrowotnej
 • Szpitali Psychiatrycznych
 • Domów Opieki

W skócie:

Wymiary poziome:
10", 22", 32", 42", 55", 65"
Wymiary pionowe:
43", 50", 65"
Wymiary (wys. x szer. x gł.) mm:
951 x 1130 x 164 (42")
Materiał okna:
poliwęglan 4 mm
Materiał:
Stal miękka malowana proszkowo
Montaż:
Na ścianie

Wytrzymała Antyligaturowa Obudowa Telewizora Zapewniająca Całkowitą Ochronę Ekranu

Jednocześnie chroń ekran o przekątnej 10-65 cali, i osoby znajdujące się pod Twoją opieką. Antyligaturowa obudowa telewizora montuje się wokół istniejącego telewizora za pomocą ramy montowanej na ścianie. Zamki na klucz zabezpieczają urządzenie, uniemożliwiając jego wyjęcie i użycie jako broni. Otwory wentylacyjne umożliwiają słyszenie dźwięku z telewizora i zapewniają przepływ powietrza do ekranu, zapewniając wydajne i niezawodne działanie.

Obudowa telewizora odporna na podwiązania posiada stalowy korpus i trwałe okno z poliwęglanu, które jest 20 razy mocniejsze niż szkło. Obudowa chroni ekran przed uszkodzeniami fizycznymi i siłami o dużej prędkości. Idealny do obszarów wysokiego ryzyka, gdzie telewizor może stać się celem agresji.

Cechy i korzyści:

Cechy (osprzęt) Korzyści
Góra Zapobiegająca Wiązaniu Nachylona górna część uniemożliwia przymocowanie liny, sznura lub innego materiału do wyświetlacza, dzięki czemu można go bezpiecznie używać w obszarach, w których znajdują się osoby bezbronne.
Okno Z Poliwęglanu Wytrzymałe okno z poliwęglanu jest 20 razy mocniejsze niż szkło. Ekran jest chroniony przed rzucanymi przedmiotami i uderzeniami fizycznymi. Skorzystaj z maksymalnej żywotności ekranu w obszarach, w których telewizor może być celem fizycznej agresji.
Korpus Ze Stali Miękkiej Obudowa telewizora odporna na podwiązania chroni wyświetlacz przed uszkodzeniem, daje Ci spokój ducha co do bezpieczeństwa Twojej inwestycji w lokalizacjach wysokiego ryzyka.
Zintegrowane Otwory Wentylacyjne Otwory wentylacyjne zapewniają przepływ powietrza niezbędny do bezpiecznego i wydajnego działania telewizora. Umożliwiają także słyszenie dźwięku z telewizora.
Zamki Na Klucz Zamki zapobiegają kradzieży i nieuprawnionemu dostępowi. Uniemożliwiają również wymontowanie antyligaturowej obudowy telewizora i użycie jej jako broni, zapewniając bezpieczeństwo osobom znajdującym się pod Twoją opieką.
Skontaktuj się z nami aby uzyskać dokładną — informację o produkcie oraz jego cenę

Specyfikacje I Gwarancje

Dlaczego Armagard?

 • Inżynieria wysokiej technologii
 • Ponad 30 lat doświadczenia w branży
 • Ponad 100 000 szaf Armagard chroni sprzęt produkcyjny

Gwarancje i konserwacja

 • 5 lat gwarancji na wszystkie części mechaniczne
 • Roczna gwarancja na elektrykę
  Z dostępną pięcioletnią przedłużoną gwarancją

Obsługa klienta

 • Dożywotnie wsparcie techniczne
 • Doskonała bieżąca obsługa klienta
 • Wykwalifikowany i pomocny personel
5 años de garantía, entrega, logotipos CE y RoHS