7 produktów Digital Signage na targach ISE 2018

Armagard zdjęcie zespołu
'Odwiedź specjalistę od Digital Signage, Armagard. Znajdź nas na stoisku 8-G275.'

ISE 2018 jest na horyzoncie i specjalista od obudów Digital Signage Armagard zaprezentuje siedem produktów, w tym zupełnie nowy produkt na 2018. Oto lista osób i tego, co będzie na stanowisku Armagard w lutym. Do zobaczenia!!!

Rok 2018 to już siódmy rok, kiedy Armagard uczestniczy w targach ISE. Po raz pierwszy pojawiliśmy się w 2012 roku. Targi okazały się bardzo udane dla Armagard, dzięki którym firma może podnosić świadomość swoich produktów, marki i rozwijać relacje z klientami na rynkach międzynarodowych.

Co znajdziesz na ISE 2018

Na tegorocznych targach ISE pojawi się siedem systemów do ochrony Digital Signage, które będą zawierały mieszankę zewnętrznych, wewnętrznych i przemysłowych rozwiązań digital signage.

Będziesz mógł z Nami porozmawiać w językach polskim, angielksim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim. Nasi przedstawiciele będą gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące ochrony sprzętu AV.

Poznaj zespół Armagard

ISE 2018 Mark Neal Armagard's CEO

ISE 2018 Keith Britton Armagard's Head of Sales

ISE 2018 Mike Thomas Armagard's Senior Marketing Executive

ISE 2018 Alejandro Illana Spanish Territory Manager

ISE 2018 Mireille Godfrey French Territory Manager

ISE 2018 Helen Harris German Territory Manager

ISE 2018 Agnieszka Gorniak Eastern European Territory Manager

ISE 2018 Para Brach UK Territory Manager

Nowy produkt

Nasz Nowy produkt, który pojawi się na targach to potrójna obudowa totemu. Zaprojektowana z myślą o monitorach o wysokiej jasności Samsung (2500 nitów) ekran OH46F posiada wbudowany odtwarzacz multimedialny.

Dostępna do ogólnego zastosowania w reklamie cyfrowej, unikalna modułowa konstrukcja umożliwia użytkownikom końcowym zainstalowanie dwóch lub trzech ekranów Samsung (OH46F) przy użyciu tej samej podstawy.

System może pomieścić 46-calowe wyświetlacze i jest wyposażony w osprzęt firmy Armagard, który chroni monitory we wrogich środowiskach.

Obudowy wyposażone są w płyty sterujące Armagard, które umożliwiają użytkownikom zdalne włączanie ogrzewania i chłodzenia, aby utrzymać działanie ekranów przy najwyższej wydajności. Rozwiązanie dostarczone jest w pełni gotowe do pracy na zewnątrz.

Dodatkowe produkty na wystawch

47" Totem

Dostępny jako sama obudowa lub kompletne rozwiązanie digital signage - wraz z ekranem NEC, ekranem dotykowym i szkłem antyrefleksyjnym - kultowa obudowa Armagard to wolnostojący system służący do ochrony ekranów 47" używanych na zewnątrz.

Wykonany ze stali miękkiej malowanej proszkowo, totem w wersji cold climate (H spec) jest uszczelniony zgodnie ze standardem przemysłowym IP56.

Ta w pełni zewnątrzna obudowa jest wysoce uniwersalna, odpowiednia dla szerokiej gamy zastosowań takich jak: punktów sprzedaży detalicznej, restauracji typu drive thru, węzłów transportowych i innych.

Armagard's 47 inch totem obudowa digital signage

Ten najnowocześniejszy system zapewnia ekonomiczną ochronę sprzętu nawet przez dziesięć lat, umożliwiając szybką zamianę, zmianę lub modernizację wewnątrznego sprzętu, w przeciwieństwie do restrykcyjnych i drogich (typu all-in-one) systemów zewnętrznych.

Wyposażony w różne elementy wewnętrzne, obudowa typu cold climat może regulować i utrzymywać najlepszą możliwą temperaturę wewnątrz obudowy, która jest odpowiednia dla wyświetlacza, pomimo zewnętrznych warunków pogodowych.

Obudowa totem chroni monitory w temperaturach od -30°C do +35°C. Obudowa Armagard w wersji Cold Climate dzięki płycie sterującej może efektywnie zarządzać przepływem powietrza, ciepłem i mocą.

42" Obudowa Monolith

Stylowa, monolityczna obudowa totem to nowy dodatek do gamy produktów Armagard. Wyposażona jest w szereg funkcji poprawiających wydajność monitorów i posiadająca nowoczesny wygląd. 42-calowy monolitycznych totem jest niezawodny, wytrzymały i wymaga niewielkiej konserwacji.

Armagard's 42 inch Obudowa Monolith

Zaprojektowany ze szklanym frontem, urządzenie ma wyrazisty profesjonalny wygląd. Zastosowane sprężyny gazowych umożliwiają otwarcie obudowy w pionie w celu ułatwienia dostępu, dając użytkownikom swobodę i elastyczność w szybkim uaktualnienie sprzetu AV przy minimalnym zakłócaniu pracy monitorów.

Dostępna jako obudowa lub "kompletne rozwiązanie", które jako opcja może być wyposażone w monitor o wysokiej jasności Duratek, odtwarzacz multimedialny i spersonalizowane "podświetlane" logo firmy. Całkowicie gotowy do użycia na zewnątrz.

32" obudowa LCD

32-calowa obudowa LCD Armagard jest znakomitym rozwiązaniem do projektów każdego rodzaju. Obudowa zewnętrzna (H spec) uszczelniona jest zgodnie z normą przemysłową IP56, zapewniając ochronę przed ulewnymi deszczami, kurzem, ekstremalnymi temperaturami, oddziaływaniem fizycznym i przepięciam elektrycznym.

Armagard's 32 inch obudowa LCD

Obudowa ekranu LCD jest kompatybilna z większością wyświetlaczy komercyjnych lub profesjonalnych. Ponadto, obudowę można szybko zainstalować za pomocą uniwersalnego systemu montażowego VESA. W obudowie jest wystarczająco dużo miejsca na oddzielny odtwarzacz multimedialny lub mikrokomputer.

Obudowa jest w pełni gotowa do użycia zewnątrznego. Wyposażona w szkło antyrefleksyjne i chroni monitory w temperaturach od -30°C do +35°C. Urządzenie ma sprężyny gazowe, umożliwiające otwieranie obudowy w pionie, co pozwala technikowi na szybkie i łatwe sprawdzenie, uaktualnenie sprzętu AV bez narażania bezpieczeństwa osobistego.

49" obudowa - układ poziomy (Szara)

Obudowa w układzie poziomym jest w pełni zewnętrznym systemem, która może pomieścić większość komercyjnych lub profesjonalnych ekranów. Uszczelniona do IP56. Obudowa pokazywana na wystawch będzie chronić wyświetlacze cyfrowe w zakresie temperatur od -5°C do +35°C.

Obudowa ma antyrefleksyjne ,laminowane szkło (6,4 mm), wewnętrzne ogrzewanie i unikalną płytę sterującą Armagard, umożliwiającą użytkownikom końcowym zdalne sterowanie funkcjami ogrzewania i chłodzenia zapewniając ekranom maksymalną wydajność.

Obudowa portretowa 42"

Dzięki naszej zewnętrzną obudowie portretowej Armagard wyświetlisz swoją treść jak na stronie książki. Idealna dla wąskich obszarów na ścianie. Zangażuj klientów spoza twojego zakładu, sklepu i zwiększ liczbę odwiedzin i sprzedaży promowanych przedmiotów.

42-calowa, portretowa obudowa wykonana jest ze stali miękkiej malowanej proszkowo. Uszczelniona do IP56 zapewnia pełną ochronę i chroni ekrany przed ulewnymi deszczami, kurzem, ekstremalnymi temperaturami i skokami elektrycznymi.

Armagard's 42 inch Obudowa portretowa

Obudowy portretowe doskonale sprawdzają się jako tablice informacyjne, dzięki czemu idealnie nadają się do szeregu zastosowań, w których często wykorzystuje się reklamy tekstowe, takie jak węzeł transportowy, witryny sklepowe i obiekty sportowe.

Idealny dla klientów, którzy muszą szybko odczytać informacje, obudowa portretowa jest idealnym formatem zapewniającym skuteczne dostarczanie krytycznych informacji bez zakłóceń.

55" calowa obudowa ze stali nierdzewnej

Pozioma obudowa Armagard wykonana jest ze stali nierdzewnej 316 (stal spożywcza) i zapewnia dodatkową ochronę w porównaniu z modelem wykonanym ze stali miękkiej malowanym proszkowo firmy Armagard. Przede wszystkim urządzenie to nadaje się do codziennego czyszczenia, mycia i charakteryzuje się zwiększoną odpornością na korozję.

Zaprojektowana głównie w celu utrzymania standardów higienicznych przy produkcji żywności, w środowiskach medycznych, laboratoriach i farmaceutycznych.

Obudowa LCD ze stali nierdzewnej jest dostępna z szybą z poliwęglanu (10 razy silniejszym niż szkło), które jest nietłukące, zmniejszając ryzyko zanieczyszczenia, w którym rozbite szkło byłoby zagrożeniem.

Armagard's 55 inch calowa obudowa ze stali nierdzewnej

Dzięki unikalnemu , estetycznemu wyglądowi obudowa ze stali nierdzewnej w opcji pół-na zewnątrz łączy atrakcyjny wygląd z niezawodną wydajnością, aby zapewnić skuteczną ochronę ekranu, jednocześnie zapewniając personelowi przejrzysty kanał komunikacji cyfrowej.

Sprężyny gazowe umożliwiają otwarcie obudowy w pionie w celu ułatwienia dostępu, dając użytkownikom swobodę i elastyczność w szybkiej wymianie sprzętu AV przy minimalnym zakłócaniu pracy.

Obudowa ze stali nierdzewnej w kombinacji pół zewnętrznej (Lite spec) uszczelniona jest zgodnie z normą przemysłową IP54, nadaje się do lekkiego mycia w celu utrzymania standardów czystości. A więc twoje informację mogą być dalej wyświetlane, gdy inne wyświetlacze nie będą radzić sobie w tego rodzaju warunkach.

Aby dowiedzieć się więcej o Armagard i zapoznać się z naszymi obudowami Digital Signage, odwiedź nas na stoisku 8-G275. Czekamy na Ciebie i mamy nadzieję, że spodoba Ci się ISE 2018.