Obudowa Totem Do Monitorów Menu Board

Potrójna obudowa totem drive thru dla monitorów Samsung

Obudowa totem do monitorów menu board digital signage przyciąga wzrok i jest ulepszeniem statycznych oznakowań. Obudowa mieści do trzech ekranów high bright Samsung 46" (OH46F), które generują dodat-kowe dochody dzięki atrakcyjnie wyglądającemu menu i zapewniają łatwiejszą czytelność wyświetlacza przy każdej pogodzie.

Ekrany są wyposażone we wbudowany odtwarzacz multimedialny, MagicInfo Player S4, który pozwala łatwo zarządzać treścią i szybko wyświetlać aktualne menu dla danej pory dnia. Obudowa totem do monitorów menu board ma więcej zalet od plakatów i billboardów, które często trzeba przedrukowywać i zmieniać. Co więcej, dzięki możliwości zwiększenia średniej wartości zamówienia, obudowa totem do monitorów menu board generuje nowe przychód i zwraca uwagę potencjalnych klientów w sposób jaki oznakowanie statyczne nie potrafi.

Zapytaj o ceny

Obudowa totem do monitorów menu board od Armagard idealne dla:

 • Drive thru
 • Restauracjach na stacjach paliw
 • Przydrożnych restauracji

Dane techniczne szybki podgląd:

Monitor:
3 x 46” Samsung OH46F
Rezolucja:
1920*1080 (Full HD)
Jasność (Typ.):
2,500 NITS
Temperatura pracy:
-30°C ~ 50°C
Klasa uszczelnienia:
IP56.NEMA4
Zalecane godziny użytkowania:
24/7
Kolor:
Czarny

Ekrany Samsung mają stopień ochrony IP56 i działają w temperaturach od -30°C do 50°C, więc można na nie liczyć w każdej pogodzie. Dodatkowo el-ektronika umieszczona w wodoszczelnej podstawiej, która posiada płytę sterującą i kontrolującą srodowisko, która optymalizuje i reguluje usta-wienia temperatury. Oznacza to, że ekrany i komponenty działają w idealnych warunkach, mają długą żywotność i oferują doskonały zwrot z inwestycji.

Cechy i Korzyści:

Obudowa jest wolnostojąca i zaprojektowana modułowo. W związku z tym można zamontować jeden, dwa lub trzy ekrany na podstawie, a także skonfigurować i ustawić wyświetlacz w najbardziej optymalnej lokalizacji dla siebie. Ponadto, ponieważ ekrany są łatwe do zamontowania, możesz od razu zacząć wyświetlać reklamy.

Obudowa totem do monitorów menu board chroni przed:

 • Słabymi lub obfitymi opadami
 • Kurzem i małym cząsteczkami
 • Ekstremalnymi temperaturami
 • Złodziejami

Specyfikacje:

Podsumowanie cech i korzyści, które należy rozważyć przy wyborze Obudowa totem do monitorów menu board od Armagard.
Cechy Korzyści
Konfiguralny Jeden, dwa lub trzy ekrany Samsung mogą być montowane na podstawie obudowy. Można również zainstalować oddzielny odtwarzacz multimedialny, router lub hub, aby zapewnić, że Obudowa totem do monitorów menu board spełnia twoje potrzeby.
Płyta sterująca Najnowocześniejsza płyta sterująca umieszczona w podstawie obudowy utrzymuje poprawną pracę elektroniki i chroni ekrany z au-tomatycznym wyłączaniem w przypadku temperatur, które nie mieszczą się w limitach operacyjnych. Możesz włączyć zdalne sterowanie ogrzewaniem i chłodzeniem, dla swojej wygody.
Działa od -30°C ~ +50°C Zapewnia spokój, że ekrany będą działać zawsze w idealnych warunkach i przy najwyższej wydajności, co zapewnia im długą żywotność.
Uszczelniona do IP56/NEMA4 Przestrzeganie norm europejskich i międzynarodowych ogranicza awarie, koszty napraw i przestoje, a także zapewnia, że ekrany są chronione przed cząstkami znajdującymi się w powietrzu i deszczem.
Monitor Samsung high bright, 2500 nits Twoje reklamy lub informacje pozostają czy-telne, nawet w jasnym świetle słonecznym. Zapewnia to, że nie tracisz zainteresowania, ani dochodów z powodu nieczytelnego ekranu.
Łatwy montaż ekranów Oznacza to, że możesz zacząć reklamować od razu.
Dostępna jako kom-pletny pakiet Oszczędź czas i pieniądze, kupując obudowę i ekrany jako jedno rozwiązanie.
Wejścia szybko i łatwo aktualizuj zawartość za pomocą wejścia: HDMI 1.4 (2), HDBaseT (LAN Common), HDCP 2.2 i USB 2.0.
Skontaktuj się z nami aby uzyskać dokładną — informację o produkcie oraz jego cenę

Armagard gwarantuje:

Dlaczego Armagard?

 • Inżynieria wysokiej technologii
 • Ponad 30 lat doświadczenia w branży
 • Ponad 100 000 szaf Armagard chroni sprzęt produkcyjny

Gwarancje i konserwacja

 • 5 lat gwarancji na wszystkie części mechaniczne
 • Roczna gwarancja na elektrykę
  Z dostępną pięcioletnią przedłużoną gwarancją

Obsługa klienta

 • Dożywotnie wsparcie techniczne
 • Doskonała bieżąca obsługa klienta
 • Wykwalifikowany i pomocny personel
5 lat gwarancji, dostawę TNT, dostawę DSV, CE oraz RoHS logo