Profesjonalna Obsługa Klienta

Klienci Armagard

Porada eksperta

Ciężko pracujemy, żeby zapewnić odpowiednie rozwiązanie do waszych potrzeb. Zanim zdecydujesz się na wybrany produkt, otrzymasz szczegółową informację na jego temat. Wszyscy specjaliści ds. obsługi klienta są doświadczonymi ekspertami w dziedzinie obudów.

Oszacowanie Przedsięwzięcia

Jeżeli potrzebujesz obudowy do szerokiego zastosowania w różnorodnych warunkach pracy lub obudowy do specyficznego niekorzystnego środowiska, możemy zasugerować jakie rozwiązanie będzie najlepsze do danych warunków. Możemy również oszacować twoje możliwości przestrzenne oraz inne warunki użytkowania. Dzięki temu upewniamy się, że oferowane przez nas obudowy są odpowiednim rozwiązaniem dla twoich potrzeb.

Demonstracja Produktu

W tym samym czasie, dostarczymy produkt, żeby zademonstrować jego zalety, więc na własne oczy będziesz mógł ocenić właściwości naszych produktów.

Professionalne Propozycje

W razie potrzeby dostarczymy pisemną profesjonalną ofertę, uwzględniając rezultaty naszych szacunków, żeby uzasadnić planowaną inwestycję.

Konstrukcja Klienta

Jeżeli żaden z naszych standardowych produktów nie odpowiada twoim oczekiwaniom, zaproponujemy rozwiązanie na zamówienie.