Spraw, że Twoje biurko stanie się bardziej interesujące dzięki nowej, ekstrawaganckiej klawiaturze

  • Cet article est disponible dans les langues suivantes:

Wytrzymała klawiatura

Czy Twoja obecna klawiatura jest podświetlana? Czy jest wykonana z silikonu? Czy posiada zintegrowany touchpad? Nie? Oto kilka klawiatur, które są nieco bardziej ekscytujące…

Jeśli chcesz ożywić swoje miejsce pracy, oto nowa, wytrzymała klawiatura stanowiąca zaledwie drobną część gamy rozwiązań Armagard.

Zapewnia ona wszystkie znajome funkcje standardowej klawiatury biurkowej oraz kilka zadziwiających, jeśli więc posiadasz komputer z łączem USB, po prostu podłącz klawiaturę, aby z niej korzystać.

Wykonanie z czarnego, gładkiego silikonu sprawia, że klawiatura jest przyjemniejsza w dotyku, lecz także sprawia, że jest całkowicie wodoodporna.

Jeśli przydarzy Ci się praca w zalanym zakładzie lub zdarza Ci się od czasu do czasu potrącić kubek z kawą, nie martw się – gama wytrzymałych klawiatur stawi czoło uszkodzeniom w wyniku działania płynów.

Pracujesz w ciemnym miejscu o niewielkiej ilości światła? To nie problem, możesz oświetlić swoją klawiaturę dzięki ustawieniu podświetlenia. A co najlepsze – możesz wybrać kolor – niebieski, różowy lub czerwony.

Dla klientów lubiących porządek, każdy przycisk znajduje się w zagłębieniu, a brak szczelin oznacza, że pomiędzy przyciskami nie gromadzi się brud. Mniej czyszczenia i znacznie większa higiena.

Wybór klawiatur

Zdecyduj się na wodoodporną klawiaturę z touchpademŁącząc w sobie funkcję klawiatury i myszy, wypełnia ona pustkę, gdy klawiatura biurowa i mysz są niepraktyczne lub bezużyteczne.

Jest to klawiatura do zadań specjalnych dla entuzjastów ekstremalnych klawiatur. Z pewnością zaciekawi Cię fakt, że posiada ona uszczelnienie zgodne ze standardem branżowym IP68, dobrze się sprawdza w konfiguracjach przemysłowych lub medycznych i działa w skrajnych temperaturach od -30oC aż do +80oC.

Co więcej, klawiatura obsługuje układ angielski, francuski, niemiecki, włoski i hiszpański.

Wodoodporna klawiatura z touchpadem
Wodoodporna klawiatura z touchpadem firmy Armagard.

… Lub wybierz wytrzymałą klawiaturę. Jeśli jesteś przywiązany do myszki, nie chcemy Cię z nią rozdzielać. Właśnie dlatego ta wytrzymała klawiatura oferuje te same funkcje co klawiatura wodoodporna bez touchpada.

Wytrzymała klawiatura
Wytrzymała klawiatura firmy Armagard.

Przyjrzyj się bliżej

Aby zobaczyć klawiatury w wersji podświetlonej, wyświetl je tutaj.

Złóż zamówienie bez obaw. Każda klawiatura objęta jest 12 miesięczną gwarancją.

Zadzwoń pod nr 022 526 6149, aby złożyć zamówienie.

Daniel Waldron author image

Article par

Dedykowany pisarz od 10 lat, Daniel dołączył do Armagard w 2013 roku.Pomaga on w tworzeniu stron internetowych, artykułów, blogów, informacji prasowych i oficjalnych dokumentów, które są przeznaczone do użytku zespołu marketingu Armagard.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.