Uniknij trwonienia zysków na naprawę i wymianę komputerów

  • Cet article est disponible dans les langues suivantes:

Mówi się, że według oczekiwań użytkowników przeciętny komputer stacjonarny powinien służyć przez okres od trzech do pięciu lat. W najgorszym przypadku oznacza to, że w ciągu 10 lat potencjalnie trzeba by wymieniać komputer trzy razy, co kosztowałoby firmę małą fortunę.

Okres użytkowania przypuszczalnie będzie krótszy, jeżeli sprzęt pracuje w niekonwencjonalnym otoczeniu.

Jeżeli wizja wydawania swoich zysków co trzy lata na jego wymianę nie przypada Ci do gustu, niezbędnym rozwiązaniem dla Twojej firmy jest zakup szafki ze stali nierdzewnej.

"Szafka ze stali nierdzewnej SENC-700 sprawdza się na morzu”.
„Szafka ze stali nierdzewnej SENC-700 sprawdza się na morzu”.

Dodana wartość

Jeżeli uwzględni się cenę zakupu tego produktu, firma może zaoszczędzić znaczną ilość czasu i pieniędzy, przez co zwiększy się jego wartość.

Oto zaledwie kilka sposobów, na jakie można oszczędzić pieniądze:

  • Szafka ze stali nierdzewnej eliminuje potrzebę zawierania kosztownych kontraktów na konserwację komputerów.
  • Zmniejsza potrzebę ich częstej wymiany.
  • Minimalizuje ryzyko wystąpienia przestojów sprzętu, a co za tym idzie — wstrzymania produkcji, z czym wiązałyby się straty finansowe.

Zestaw jest zaprojektowany w sposób zapewniający obiektom przemysłowym rozwiązanie, które pozwala na korzystanie z komputera i monitora w trudnych otoczeniach bez niebezpieczeństwa uszkodzenia sprzętu.

Aby z niego skorzystać, pracownicy już nie będą musieli urządzać wycieczek przez połowę obiektu.

Wszechstronny

Zestaw ten jest wyjątkowo wszechstronny i może zostać zakupiony wraz z klawiaturą membranową z wbudowaną myszą, co zaoszczędzi czas i pieniądze związane z zaopatrywaniem się w urządzenia peryferyjne gdzie indziej.

Można także zakupić wersję z tacą w przypadku, gdy użytkownik chciałby korzystać z jakichkolwiek posiadanych przez siebie klawiatur i myszy.

Produkt można zamontować na ścianie lub postawić na podłodze, a jego mały rozmiar oznacza, że może być używany w miejscach z ograniczoną przestrzenią. Wymienione opcje montowania umożliwiają umiejscowienie sprzętu tak, aby nie przeszkadzał, w związku z czym wydłuża się jego żywotność, a w dłuższej perspektywie oszczędza wydatki.

Jakie są korzyści szafki ze stali nierdzewnej?

Została ona zaprojektowana tak, aby mogła służyć przez co najmniej 10 lat. Ma za zadanie przedłużać żywotność komputerów stacjonarnych i ekranów do 19”, co przełoży się na znaczne ograniczenie kosztów ogólnych sprzętu.

Szafka jest wyprodukowana ze stali nierdzewnej i ma stopień ochrony IP65. Została ona poddana rygorystycznym testom, aby zagwarantować pełną ochronę przed kurzem, brudem i przedostawaniem się cieczy.

Okno wykonane jest z bezodpryskowego poliwęglanu, co zwiększa możliwości ochronne szafki i sprawia, że jest ona odpowiednia do eksploatacji w rozmaitych trudnych otoczeniach w miejscu pracy.

Produkt jest dostarczany tak, jak widać, w związku z czym nie wymaga składania, a to ogranicza czas instalacji.

Jego części mechaniczne mają pięcioletnią gwarancję, natomiast komponenty elektryczne są objęte roczną gwarancją, dzięki czemu użytkownik zyskuje wszystko, czego potrzebuje, aby zapewnić swojemu sprzętowi dłuższą żywotność i ograniczyć jego koszty ogólne.

Teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko złożyć zamówienie. Aby porozmawiać z przedstawicielem firmy Armagard, zadzwoń pod numer 022 526 6149.

Daniel Waldron author image

Article par

Dedykowany pisarz od 10 lat, Daniel dołączył do Armagard w 2013 roku.Pomaga on w tworzeniu stron internetowych, artykułów, blogów, informacji prasowych i oficjalnych dokumentów, które są przeznaczone do użytku zespołu marketingu Armagard.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.