Ulepsz wydajność linii produkcyjnej dzięki Monitorowi Dotykowemu NEMA 4

  • Cet article est disponible dans les langues suivantes:

Monitorowi Dotykowemu NEMA 4

Czy chcesz szybszego i bardziej sprawnego procesu produkcyjnego? Monitor Dotykowy NEMA 4 gwarantuje Twoim pracownikom bardziej inteligentny sposób pracy w fabrykach i warsztatach, przyspieszając procesy, takie jak:

  • wprowadzanie danych,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji,
  • ogólna administracja.

Nie tylko sprawi, że linia produkcyjna będzie bardziej wydajna, ale będzie ją również chronił, eliminując bardzo poważne zagrożenie wystąpienia przestoju sprzętu, który może prowadzić do:

  • utraty zysku,
  • utraty części rynku,
  • nadwyrężenia reputacji firmy.
monitora dotykowego
„Możliwości monitora dotykowego obudowy SENC-350 Monitora Dotykowego IP65 ulepszają proces produkcyjny w każdym obiekcie.”

Wszechstronność i opłacalność

Są trzy korzyści związane z kupnem tego zestawu przez Twoją firmę.

1. Jest bardziej opłacalny niż dedykowany komputer przemysłowy i dorzucamy nawet [oczywiście nie dosłownie] 17” monitor dotykowy LCD, co oznacza, że nie trzeba marnować czasu ani wydawać pieniędzy na zaopatrywanie się w monitor.

2. Jest o wiele bardziej wszechstronny i może być uaktualniany zgodnie z potrzebami, natomiast dedykowane systemy komputerów przemysłowych zwykle są zintegrowane, co zapewnia użytkownikowi mniejszą elastyczność.

3. Jest mniej inwazyjny i nie zakłóca pracy, ponieważ czas instalacji Monitora Dotykowego NEMA 4 jest znacznie krótszy w porównaniu do dedykowanego systemu komputerów przemysłowych.

Obudowa do Monitora Dotykowego IP65 — zalety projektu

Twoja firma zyskuje system obudowy ze stali nierdzewnej spożywczej (316), który sprawdza się w otoczeniach wymagających zachowania wysokich standardów higieny, które są najistotniejsze dla działalności Twojej firmy.

Dodatkowo zestaw ma niewielki rozmiar, co zaoszczędzi przestrzeń w pracy, jeśli jej brakuje. Oznacza to, że można uprzątnąć już zagracone przestrzenie do pracy i poprzez zamontowanie sprzętu na ścianie lub postawieniu go na podłogę możesz w dalszym ciągu chronić go przed uszkodzeniem.

Dla świętego spokoju warto wiedzieć, że obudowa została poddana rygorystycznym testom, jest w pełni wodoszczelna, ma stopień ochrony IP56 i wskaźnik NEMA 4.

Jak widać, nie jest wymagany żaden montaż przez użytkownika, a urządzenie jest łatwe do zainstalowania przy użyciu prostych narzędzi.

Wytrzymała Obudowa do Monitora Dotykowego IP65 jest lepszą inwestycją dla Twojej firmy, która przenosi Twój warsztat lub fabrykę w XXI wiek.

Produkt jest nawet objęty pięcioletnią gwarancją, co jest osłodą transakcji. Wszystko, czego potrzebujesz, aby przenieść swój proces produkcji na następny poziom, jest właśnie tutaj.

Teraz pozostaje Ci tylko złożenie zamówienia. Już dziś porozmawiaj z firmą Armagard. Wybierz numer 022 526 6149.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.